šņorzābaku iegādes vietas
0
jautājums tiešs un konkrēts: kur Rīgā vai Jelgavā var iepirkt normālus zābakus?Cenā līdz kādiem 35Ls Ja ar metāla purngaliem,tad vispār ideāli.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Zviedu armijas veikalā "Patrioti". Tas ir kautkur grīzņkalnā, Tallinas ielā. Precīzi nemāku pateikt. Tur ir arī ļoti normāli un jauni zābaki, bet lietoti ir pa 15Ls! Kvalitāte ir superaugsta.
0
mjaa Riigaa var nopirkt patriotaa, ja ir krediit karte, tad var pasuutiit no kkaada online veikala :D
0
Man pašam ir dāņu armijas zābaki no tā Patriota, nu jau otrais gads, kā valkāju (ok, uztaisīju vienu kārtīgu remontu).
0
Kas ta nu?!
0
nu man zābakus piešķīrusi valsts. starpcitu leišu ražojuma. man viņi gan ne visai iet pie dūšas, tādi pacieti un pasmagi, bet saiģot... he, bet lai rūķim zipakam uzšautu pa dirsu būs tieši laikā.
0
cieti un smagi tak ir taisni tādi, kādi kārtīgam metaļoram vaidzīgi.
0
Nu... bet man rūp, lai arī ērti būtu.
Vārdu sakot, jāiestaipa.
0
Vārdu sakot skat ka Tev pašam neuzšauj pa dirsu ar Wojas ražojumu.... hr hr....
0
bērni,mieru! Zipaks,kur savus pirki? Ja savāksies te labi daudz dažādu vietu,būtu vērts šito ielikt kaut kur redzamā vietā,lai visiem būtu skaidrs kur meklēt.
0
boks: loģiski.
"kurpnieks saka: "Ko nu klaigā,
jaunās kurpes jāiestaigā!""

Zipak: kārtīgiem armijniekiem poļu Wojas/Breakfree nestāv klāt (kaut gan Wojas laikam ir drusku labāki par breakfree).
0
Patriotos var, labus un kvalitātivus tiešām. Nesen vēl dabūju savus angļu zābakus, gandrīz līdz celim, metāls purnā, ērti, fantastiski vienk. Arī cilvēki, aks tur jau kuro gadu zābakus pērk saka, ka velk ilgi un labi (ja kopj ar pa reizei). Patrioti bija Tallinas ielas 90tie numuri, ja nemaldos, pie Asara ielas krustojuma.
0
Rīt laikam jāaizkāpj,jāizbrīvē tikai laiks.Pa cik tu tos angļus pirki?
0
45 LS laikam. Tur tik ar izmēriem var būt problēma, var sanākt, ka jāgaida kāds laiciņš.
0
Wojas un Breakfree ir viens un tas pats.... uz kastes rakstīts Wojas a uz zābakiem Breakfree...
šitos var iegādāties pretī Baraona centram tāds veikals Millano... nu bet es pa 49ls.... brrr...
0
Varu mēģināt sarunāt caur to pašu kanālu caur kuru pirku savus Vācu armijas zābākus!! Nezinu gan viņa pašreizējo piedāvājumu, bet cenas svārstās no 15-30ls!! Ja ir interese varu apjautāties!!
0
apjautājies,es vēl uz Patriotu aizkāpšu,paskatīties.
0
hehe laikam driiz a buus kaads paariits kerzu jaapanjem, tagadeejiem var cauri redzeet blee
0
butu labaak paklausiijushies Love in a Void, nelaimiigie loliki taadi
0
man ar daanju armiijas zaabaki no patriota pa 34 ls
varu ieteikt visiem . labu labie !
0
man gan policista zabaki, itka jau forsi kluci, bet vel nesu laikam ienesajis, pabezi rivejas.
0
reiz atradu senča armijas zābakus bēniņos, nikni lieli un smagi, nonēsāti līdz naglām, bmazliet padūru kājas un ar respektu sirdī noliku tos atpakaļ.
0
stulbie goti
0
PATRIOTIEM!!!
0
Patriota zābaki nemainās laikam ejot. Tikai slīd briesmīgi, bet zole nedilst.
0
taja patriota, tikai zabakus pardod, vai ari citus armijas pricendalus, bikses u.t.t?
0
pilns veikals tur ar tādām mantām
0
tur kaadreiz bia taac kruc olskuul militaarais veljuks.true ar vievaardsakot
0
ak šie metālisti...
0
lai uztaisītu šitādu huiņu, tev ar tiem zābakiem būs pa īsu:

www.funnyhub.com/videos/pages/videos...
0
tas veljuks laikam vēljoprojām ir, kkāds zviedru armijas, ap 40ls laikam, bet tiešām riktīgi kruts
0
Man pašam kādreiz bija kruts zviedru armijas oldskūlais veļuks. Baigā manta, tikai bija viens vājais punkts - manam 2 vai 3 reizes stūre nolūza. Un ārkārtīgi grūti dabūt rezerves daļas.
0
a man ir vecais Erembreijs.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas