Unbeatable kvltness
0
Izskatās, ka nemirstīgajam Immortal - Call of the Wintermoon video ir atradies konkurents: Maniac Butcher - What's Good For Me, That Good Is

www.youtube.com/w/Maniac-Butcher-in...

Muzons gan nebūt nav no tiem sliktākiem.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Man visvairaak pieduura taa lieliskaa kadru mainja gjitaaristam - vienaa briidi shis staav starp laapaam, te otraa jau pie klints (cik varēja noprast) aktīvi uzdarbojas, nu feini, naaviigi feini
0
hahaha :)
Intar shamais klips jau cirkule apkart gadus 5, ka minimums :)
0
uuuu kaa intars izgaazaas, fuui fuuui, shitaa savu reputaaciju dublos iemiit, raadam visi ar pirkstiem un saucam nesmukos vaardos, neticeeshu vairs ;p

uz klipu pohuj jaa...
0
Tā jau tas varētu būt, ka tas klips cirkulē apkārt ilgāku laiku, bet tā kā man diez ko kvlt-isti neinteresē, nebija sanācis iemanīt.

Bet nesaprotu, kā uz to klipu var būt pohuj. Es smējos vēderu turēdams. Gan jau ke atkal nemaz neapskatījās, bet tik bezdēt.
0
interesanti gan, kaadaa veidaa Intars sheit tagad itkaa iedragaajis reputaaciju?? :O

0
bleee sherlocks, baby.

jaaklausaas meat loaf vispaar!
0
aaa jaa nu iedragaaja, nu kka kka jau iedragaaja ganjau
0
hail the odin and hail the furerh, we seekin` out every race traitor

blee screwdriver ROCKS!

KAMOOON!

european skinhead army, we stand together for the one mans goals, european skinhead army, whe are the power in the streets
0
nu labi labi, noskatiishos, nebljauj uz mani!
0
ok liidz pusei daskatijos zb, meesls tas klips, pat ja tas noziimee ka nebuus alus no tevis :F
0
ak šausmas, šito skatoties jau pilnīgi jāraud!!! nu tas pārspīlētais blekerisms dažreiz galīgi neiederas, un it sevišķi kaut kāda resnuļa ar ģitāru un tizleņa ar "īsbiksēm" personās:(
0
mja, ar humoru te dažiem ir grūtības. Man šis likās vēl smieklīgāks par kretīnisko Hammerfall klipu ar to sieviešu kērlinga izlasi.
0
nezinu, kuram te ar humoru viss nav kārtībā, bet nu klips jau ļoti "skaists" bija! vel labaks ir tas, kur kaut kads vecis atdarina immortal, un dzied dziesmu par "peaches", es tik to adresīt' neatceros! bet arī skaisti!
0
haha - rēcīgi, kad viens no tiem kēxiem (laikam pirmais) rāpjas ārā no tā pagraba (elles? \m/)

nu riktīgs `immortal solis, kustība`, bļa kaukāds abbats, jeibogu :D
0
bet ar humora izjūtu te dažam labam toč nau riktīgi, vai ne, Artūr?
0
emm principaa neatbildeshu cilveekam kas piektdienas vakaraa 11tos veel var normaali pa klavu parakstiit, ja ? ;p
0
Gadījumam, ja kādam interesē paņirgt par jau pieminēto Hammerfall klipu -
www.curlingtjejerna.se/wp-content/themes/d...
0
hahaha, laps! jautrie keexi. bl, atlasiitas ar riktiigaas zviedru ciksas
0
nevar tachu buut, ka tas klips pats par sevi domaats nopietni. es pienjemu, ka dziesma ta veel vareetu buut domaata taada dikti nopietna, bet vienkaarshi kaut kaa neticaas, ka tas viss keerlinga pasaakums tieshaam ir pa iistam.
0
nu a kaapee ne? jautrie zellji! nemaz neaizdomaajos, ka tas vareetu buut taisiits ar baisi druumi nopietnaam sejaam iekarot mtv topu virsotnes.
0
Situācija ta kāda - dziesma, protams, ir nopietna (nu vismaz priekš Hammerfall standartiem), un viņiem tur laikam ir kaut kāda vienošanās ar Zviedrijas sieviešu kērlinga izlasi, tipa šitā dziesma ir attiecīgās izlases himna :) TYā ka kērlinga pasākums tipa ir pa īstam, bet nu klips droši vien ir jautrošanās. Ja tā nav, tad jāprasa, kas tos ļaudis izlaida no garīgi atpalikušo bērnu internāta.
0
ak tad himna.. pilnīgs sviests.

Čau džeki, es te tā izdomāju, ka jāuzmočī kāda himna.
Ok.
Gatavs.
Eu paga!
Bet himnai tak jābūt tādai, ko var viegli atcerēties un dziedāt līdzi!
Ej Dirst!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas