Therion
0
Grupa veca kaa pasaule. Bet nu mani interesee - kaa sauc to solisti tajaa "Summernight city" klipaa ? Un kuri veel no paareejiem elbuumiem buutu klausaami ?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nu kā fona muzons nav slikts. Man tīri labi patikās uzlikt "Deggial" un "Vovin" (tie ir albumi) pie Rome: Total War. Bij ok. Vēl mētājās "Theli", bet tā ir diezgan liela kaka. Vispār, labi, ka atgādināji par šiem zeļļiem. Varēšu atbrīvot 47,2 mb, izmetot to "Theli", kurš nejaušības kārtā bij palicis uz mana mm mm mīļā cietnīšā. Fuj, pe, tiš!
0
man patīk pirmie divi no jaunās ēras Theli un Vovin-šinos divos albumos ir koncentrēts viss tas labais kas viņiem ir. p
0
A' arab Zaraq Lucid Dreaming labs!!! koveri un veel visaadi interesanti gabali, bet kopumaa garlaiciigs pasaakums
0
tikko palasijos par viņiem, izrādās ka viņi sākuši eksperimentēt jau 93 ar albumu Symphony Masses: Ho Drakon Ho Megas, kam sekoja Lepaca Kliffoth 1995.
mana pārliecība bija ka līdz Theli bija striktly deathmetals. kā tur īsti ar ar tiem lepaca un ho drakon?
0
man piedur tā dziesma ''the flight of the lord of flie'' ..uzgreiz gribas lēkāt apkārt :P
0
"Ho dragon ho megas" man kādreiz dikti patika. Nebija gan "striktly deathmetals", tāpat jau dūmīgs, tāpat orientāls, bet nu enerģisks un bez tā mākslīgā episkuma un simfoniskuma.
0
Nu tai "Symphony Masses: Ho Drakon Ho Megas" parādījās šādi tādi momentiņi. Bet iepriekšējais Beyond Sanctorum jau arī atšķīrās no tipiskās desas, un manā vērtējumā tas ir labākais no Therion albumiem. Lepaca Kliffoth jau gandrīz vairāk jaunai ērai pieskaitāms, bet arī labs. Theli ir foršs, ja tur sintūža vietā būtu reāla orķestrācija kā vēlākajos albumos, būtu zaibis. Nu jā, bet pēc Vovin ir tā ka ir pa kādām pāris labākām dziesmām albumā, bet vairums ir tā kaut kā ne tā.

A tā soliste "Summernight city" kavera klipā - nez vai tā vispār ir tā pati, kas dzied, jo man domāt, ka tie pārējie dziedoņi jau tur arī nav īstie. Ai, vispār xvz. Pirmo reizi skatoties, diezgan ņirdzīgs likās.

Ā, starp citu, ja patīk pirmie, desas albumi no Therion, var iečekot Demonoid - Riders of Apocalypse (2004). Tas ir feins death/thrash ar tiem pashiem Therion džekiem sastāvā.
0
Kā jums tīk jaunais albūms "Gothic Kabbalah"???

Personīgi es jau vairākas reizes esmu viņu noklausījies un noteikti vel pāris reizes pa riņķi palaidīšu. Kā arī no visiem iepriekšējiem albūmiem kurus es viņiem esmu dzirdējis šis viss vairāk tīk.
0
Gothic Kaballah ir pārsteidzoši labs, Kopš Vovin pirmais, kurā ir vairāk par pāris labiem gabaliem. Vokāli ir lieliski, kā arī patīk tā flauta dažās dziesmās, liek par Jethro Tull atcerēties.
0
nemaz vairs neatgādina Therion! TB, nav prasti rifi ar paprastiem kamerkora dziedājumiem. ir ANSAMBĻA fīlings.

IMHO, tas ir viņu spēcīgākais darbs (Theli, proms, ir klasika), pie kura es atgriezīšos vēl ilgi.
0
vēl neesmu noklausījies, bet pēc šitādām atsauksmēm laikam nedrīskt neiečekot
+2
26.01.2018 Therion laidīs ārā 3 disku metāloperu "Beloved Antichrist" un izskatās, ka 21.03.2018 viesosies Melnajā Piektdienā.

When 15 year old prodigy Christofer Johnsson founded THERION as a death metal band in 1987, little did he know that exactly 30 years later he would put the final touches to a project that will go down in history as symphonic metal’s most ambitious release. While ‘metal operas’ are no longer an unusual creation, this term will forever receive a new meaning on January 26th, 2018, when the curtain opens for Johnsson’s lifelong creation: »Beloved Antichrist« is the title of his spectacular brainchild, consisting of 3 full-length CDs and is more than just a concept album, but a complete rock opera with multiple chapters, unveiling a sweeping story partly based on and inspired by Vladímir Soloviov "A Short Tale Of The Antichrist".
With an incredible total of 29 different roles and characters, whoall required a unique voice, THERION hired not only a big choir, but also 29 vocalists to bring the epic story to life. With long-time collaborators like Thomas Vikström, Lori Lewis and Chiara Malvestiti, fans will hear the classical THERION vibe but also be able to drown in a magical maelstrom of many new as well as familiar voices.
Divided into several chapters, the opera reaches a full length of 3 and a half hours and THERION are currently working on the possibility of bringing the entire production to the stage. And while this monumental undertaking still simmers away in the Swedish production halls, the band has announced a pan-European tour where they will perform some of their new masterpieces live in a classical concert setting. Support comes from Russia’s symphonic metallists IMPERIAL AGE and Germany's NULL POSITIV.
Don't miss this new milestone in the history of symphonic metal and witness this dramatic staging of
the apocalypse and all those brave, sinister and fascinating characters heading towards the end of it all. "The world of metal would not be the same without THERION", wrote UK's Iron Fist Magazine in 2014 and one thing is for sure: After the unleashing of »Beloved Antichrist« in 2018, it never will be again.
Witness the band live on the following dates:
Presented by Gibson + Yamaha + Steinberg + Rock Hard + Tronical + Vain + HHK Concertservice:
Thursday 01-02 Germany Turock Essen
Friday 02-02 Holland Melkweg Amsterdam
Sunday 04-02 Uk Rebellion Manchester
Friday 09-02 UK Corporation Sheffield
Saturday 10-02 Ireland Limelight Belfast
Sunday 11-02 Ireland Tivoli Dublin
Wednesday 14-02 Uk Bierkeller Bristol
Friday 16-02 France Trabendo Paris
Tuesday 20-02 Spain Santana 27 Bilbao
Wednesday 21-02 Portugal Hard club Oporto
Thursday 22-02 Portugal Lisboa Oa Vivo Lisboa
Friday 23-02 Spain Sala Custom Sevilla
Saturday 24-02 Spain Sala But 2 Madrid
Sunday 25-02 Spain Razzmatazz 2 Barcelona
Thursday 01-03 Italy Circolo Colony Brescia
Friday 02-03 Italy Orion Rome
Saturday 03-03 Italy Zona Roveri Bologna
Sunday 04-03 Slovenia Kino Siska Ljublijana
Monday 05-03 Croatia Tvornica Zagreb
Tuesday 06-03 Serbia Dom Obladine Belgrade
Thursday 08-03 Greece Principal club theater Thessaloniki
Friday 09-03 Greece Poraeus 117 Academy Athens
Saturday 10-03 Bulgaria Weekender club Sofia
Sunday 11-03 Roemani Arenele Romane Bucharest
Tuesday 13-03 Hungary Barba Negra Budapest
Wednesday 14-03 Slovakia Majestic Music Club Bratislava
Thursday 15-03 Czech rep Meetfactory Praha
Friday 16-03 Poland A2 Wroclaw
Saturday 17-03 Poland Progresja Warsaw
Sunday 18-03 Poland B90 Gdansk
Tuesday 20-03 Lithuania Rock River club Vilnius
Wednesday 21-03 Latvia Melna Piektdiena Riga
Tuesday 03-04 Germany Backstage München
Wednesday 04-04 Czech rep Meetfactory Praha
Thursday 05-04 Germany F Haus Jena
Saturday 07-04 Holland 013 Tilburg
Tuesday 10-04 Israël tba Tel Aviv
0
Es jau sākumā padomāju, ka brauks tūrē uzvest to operu... bet nu tas laikam būtu praktiski nereāli, it piedevām vēl tāda izmēra klubos. Ambīciju netrūkst, ko lai saka.... vai pietiek arī talanta uztaisīt 3,5 h garu operu, to vēl redzēs... bet ir zināmas šaubas. Tiesa, ja tā ir īsta metālopera, tad tur jau daudz kas atkarīgs arī no libreta, režijas, scenogrāfijas utt., ne tikai no mūzikas vien.
0
Uz Limbažu amfiteātri. Pieredze ir.
+1
Therionam vēl nav. Bet gan jau arī Jonsonam pienāks laiks, kad nespēs pretoties latvju mazpilsētu šarmam.
0
^SF jau ar pirms tam nebija.
0
^ un kāds sakars?
0
Tāds, ka sanāca lieliska performance.
0
Bet ne jau Therionam.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas