alternatīvās mūzikas festiv
0
Alternatīvās mūzikas festivāls "FREEZE"...
www.freeze.from.lv/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
pievēršas datoram, tad meģina sadomizēt linku. Tas neizdodas. Idiot te klausas tikai satanu saprati, ta ka savus dredu ķeburus met vien apakaļ. 666. Winter grim. Kamoon birds of darkness come to me.
0
4 grupas tikai........... brr...
0
un neviena black metal grupa. SUUDIIGI ne zipak ?

( shaja bridii saurona lielaa acs skataaas uz tevi ar izniicinoshu skatienu )
0
nē, tak, bij jāsaka "un neviena faggoth grupa".

Bet lai jau cilvēks postē to linku, gabals jau nevienam neatkritīs. Enhet nemaz nav TIK sūdīks.
0
Man nav iebildumu pret alternantiivo muuziku.
0
Eu Augury Tu mani nosist gribi?! fak...
0
jeee hiphopdienas lv bleee

blin greeks shitadu vardu rakstiit g&r klausoties :F
0
Šitais ir tikai reklāma...mani draugi šito rīko pirmoreiz un es domāju ka sarīkots ir labi bet reklāma ir tā sliktāk...

Atbalstiet un ta nākošgad būs arī citas grupas...
0
Zipak ja atdosi gredzenu ar labu, neviens necietīs.
0
Tā interesēs pēc es ar jauno cilvēku kurš strāda zem nika "micky" labrāt padiskutētu, lai padziļinātu patīkamo atmosfēru.

Tātad kādas tad tu grupas piesoli ja es un man nelidzīgie atbalstīs pasākumu ? ne nopietni.
0
999
0
Enhet nav suudiigs, ahh bet kaapeec tur buus emo, wah.... :(

999
0
kāpēc vispār alternatīvo sauc par alternatīvo, mauprāt tas jau sen ir saplūdis ar pop un mainstream rock
0
taapeec, ka mazajiem pokemoniem kuri klausaas popu, kad vinji dzird metaalu vai kko tamliidziigu ir taada reakcija " ooooo it's so alternative!!!" lol
0
augury es šito pasākumu nerīkoju bet draugs rīko...ta es īsti nevaru spriest kādas grupas būs nākošgad(drošvien būs labāk pazīstamas) un vispār to nevar pat zināt jo pa gadu daudzkas mainās....
0
Droši vien būs kāda ŪBER-pazīstama grupa no kautkādas Somijas vai Zviedrijas.

Šogad mūsu FESTIVĀLU, kurš jau tiek rīkots OTRO reizi, un JAU kļuvis par sava veida TRADĪCIJU, ar savu uzstāšanos pagodinās viesmākslinieki no Somijas. Grupa "Veka-Vendele" spēlē ļoti aktuālu hard/metal/emo krustojumu, kuru pati grupa nevēlas formulēt, jo savos muzikālajos uzskatos grib palikt neatkarīgi un savdabīgi. Bet atļaušos piebilst, ka mūzikas amplitūda ir mērāma no EMO līdz pat NU-GRIND. Grupa ļoti aktīi koncertē gan Skandināvijā, gan Baltijā, un ļoti strauji gūšt popularitāti klausītāju aprindās. Tiekamies koncertā!
0
rupa "Veka-Vendele shitas labs. Un ari patikās to jauno stilu izgudrošana, tas baigi labs. Tur Nu GRind, neslikti, vel derēja

" ...popularitāti klausītāju aprindās ar savu īpaši emocionālo šovu kura ir gan stipras jūtas gan patiesas dumsas, "Veka-Vendele" tiesham ir musu liaku labāka grupa.

nu shita ne , labi
0
Cik es saprotu tad Fauns nerunāja tieši par to festu par kuru es...ta festā "FREEZE" nebūs grupas no ārzemēm...sorry varbūt nākošgad...
0
nahuj tu neesi Skaifordžeros?
0
Ja tu man ta es neesmu...tāpēc ka es klausos arī citu mūziku nevis tikai Skyforger...

Bet tā man jau patīk Skyforger
0
"tāpēc ka es klausos arī citu mūziku nevis tikai Skyforger..."

Oi, šis gan ir labs.
0
Nu ja jūs gribat runāt par mani taisiet jaunu forumu...

Tak vai nav vienalga ko es klausos, man pohui ko tu klausies...
0
...gaidam tēmu ar virsrakstu "micky"... nu kurš taisa?
0
grupas jau sen kaa ir nomainiijushaas... freeze.from.lv ir plakaats ar jaunajaam grupaam... palikushas laikam tikai 3 no plaanotajaam, bet grupu kopskaits nu ir 8...

buus daudz apmekleetaaju naakamgad buus mdb ;)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas