Ludzu izpalidzat
0
Man sausmigi gribas atrast kadu death metal grupu, nu tadu riktigo, grupu kas sevi satur visu to kas death ir raksturigs, tadu smagu zagji, kas ari neapnik pec 1x. Respektivi iesakat kadu loti labu death grupu. :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nu man personiigi patiik slam ( laiakm slam ) death zanra death metaals, piemeeram bloodbath un dying fetus :). Laba desa ir bolt thrower :)
0
es pagaidam izbaudu cryptopsy, bloodbath ir dzirdeta, kaukur uz pc metajas, parejas tulit ievertesju :)
0
zinu ari par www.metal-archives.com/
bet daudzas nemaz nevar atrast dzive+ vinjas tur ir navigi daudz tas grupas.
0
iemēģini visu Broken Hope un Deranged diskogrāfiju.
0
un neaizmirsti par Death ;)
0
ja ja vis tiek smuki iebukmarkots :D, un ar laiku ari noklausits :D
0
aa jaa, bljiin kaa Death vareeja aizmirst, tos obligaati :)
0
Gorefest ;)
0
Iesaku Krabathor, Nile un ja gribas smagu monotonu kara mašīnu, tad Bolt thrower!! Visas trīs zāģē riktīgi!!
0
Morbid Angel,Deicide
0
Mortician
0
es būšu tik labs un ieteikšu tec CC!!!
0
ēē aborted vari mēģināt
0
nu lab lab.. takā visi te tādi sagribējušies tad ieprovē Anal Cunt.... un kā reiz Tu daudz par gejiem dzied!!!
0
6 feet under, tikai pirmos albuumus saakumaa :)
0
Nekas jauns
Bloodbath, Nile un Dying Fetus
0
Nu anal cunt vairaak taa kaa grinds, ne? :P
0
pohuj viņi uz akustiskās arī mauc.....
0
nav pohuij, nevaijaga man akustisko, death var ari brutal death :)
0
bet viņi arī grindu koroče kautko anālu ar spēle, tas kāds albūms... dāaa.. takā nepīksti :D
0
ja bet man nevaijaga grinkoru, taka pats nepiksti :D
0
ja bet man nevaijaga grind, taka pats nepiksti :D
0
pohuj tas ir DEATH METAL!!! Aigaresk MELO, melis tāds!!!
0
Ah shit, tu mani atklaaji, nu viss tagad saatans tev atriebsies!!! 999 :D

Un ja par teemu, brutal death Wormed, industrial brutal death The Berzerker ( bet, manupraat, suuds ), kaa arii industrial death Fear factory ( tikai jaauzmanaas, vinjiem ir daaaaudz suudiigu dziesmu, bet ir arii ljoti labas )....
0
pagaiadm es ar savu sapisto netu esmu dabujis
tikai Mortician un Dying Fetus.
Mortician: Butu tas dziesmas garakas un isaki tie sausmu filmu gabalinji, ta si te grupa butu pieskaitama pie maniem favoritiem, kautgan man ir tikai 1 vinju albums, varbut citi ir labaki..
Dying Fetus: Vot sitie ir tie kas man loti patik, nekur nevaru piekasities samiem, viss ir ka vaijaga, atrums, zagis, speks, u.t.t :D.Sitos es lieku pie favoritiem.
0
tagad Nile tika lidz manam ausim, biju vinjus dzirdejis jau ieprieks, apmeram pirms gada, kad es saku pieversties tiesi death metalam, bet jocigi ir tas ka tad man reti kura death grupa patika, un Nile man likas ka viss lielakais suds, vienkarsi es nesapratu, nahuij vinji tik bezjedzigi atri spele instrumentus. Bet kad tagad dzirdeju atkal, aleluja, velviena superiga atra grupa :D:D, ta laikam saucas evalucija no pokemonisma :D
Bolt Thrower ari ir viena eligi laba grupa.
Tagad atkal ir jadabon Broken Hope, sitie man ari no sakuma nepatika, varbut tagad patiks. :)
0
Acrostichon, Asphyx, At The Gates - tas būtu pirmajam burtam.
Pie tam, Acrostichon ir tā retā grupa, kur dzied beibe.
0
Ir grupa Zenon tur, ir no ja nemaldos 4 biedriem 3 ir sievietes.
0
Bāc, jāpaklausās. Tā ir 'death' grupa?
0
ja death metal, biskit nepareizi uzrakstiju grupas nosaukumu, pareizi ir zeenon.
0
Vakar klausījos amīšu death metal grupas Sathanas jaunāko disku - Entering Diabolic Trinity. Varbūt tas ir tas ko tev vajag.
0
Nu apmēram var aprast, kādu tad detuhu tu īsti meklē. Nu, bez jau minētajiem varu vēl ieteikt: Behemoth (vēlākos albumus, īpaši pēdējos 2), Cryptopsy, Demigod, Dies Irae, Dismember, Entombed (pirmos 2) Fleshcrawl, God Dethroned, Gurkkhas, Illdisposed, Immolation, Incantation, Insision, Kataklysm, Krisiun, Malevolent Creation, Miasma, Misery Index, Morgoth, Neuraxis, Pestilence, Pungent Stench, Sinister, Spawn of Possession, Suufocation, Trauma, Vader, Vital Remains, Zyklon.
0
no Morgoth gan derēs tikai pirmais albums Cursed un vēl tie divi EP. cik atceros no dažām dziesmām tad a r to otro albumu jau sāka braukt auzās(odium)
0
Veel nesen atklatais iisteniibaa ir Scent of Flesh... smekiigs!!! Suliigi riffi hehe
Un veel baigi labs ir Omnium Gatherum. Tas taads lielaakais no peedeejaalaika atklaajumiem. Melodiskaaks bet gards kaa seshpadsimtgadiiga meiteena neiejaatais klitors
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas