Eu, sīkie kverpļi
0
Kad jūs vienreiz beigsiet nolikt tos mūzikas un dzīves stilus, kuros nepiedalieties? Jophaidī, to vien dzird - ņūmetāls šitas, industrija - tas, gotika - pokemonija, urlānm - pa purnu, šlāgeris - sūkā, hiphops - Ozols, UTT!!! Hey bitch, you're not on their list! Fukking Stay Away. Ir laba (kvalitatīva) mūzika un ir sūdīga (garlaicīga) mūzika, un tas arī attiecas tikai uz tevi vienu pašu. Saprati??? Ņem piemēru no Zipaka! Eh, kā viš dod...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ko es dariishu ja nedriikstees iereekt par nuMetal???? :( bljaaaa.. :(
Kurs ta apcelj industriju? taa ir Ok :P
gotika? a vai tad nav?
urlas- lol pelniijushi :P
shlaageris- ak shii skaistaa jauniiba, taa vairs neatgrieziisies-(dziedaaja Chiicha, kuram veel 10 gadi nebija), man vnk nav interesanta muuzika kur dzied par aizgajausho jauniibu lol
HipHop ir OK, tikai 50 cent un paareejaa shobriideeja popsa sapiigi suukaa, ir daudz labas mantas :P
0
Buss jautri
0
nu 50cent-massacre- ir labs albums, var jau to saukt par popu tāpoēc ka visur viņu kruķī, bet tāds nu ir tas mūsdienu hiphops. ehh, ku forši bija vecie onyx,cypress hill(šie gan vēljoprojām taisa labu muziku), ll cool j, house of pain. what the hell happened to hiphop??
0
virsraksts jau ari labs..
0
Tu neko nesaproti? Apdrist tas ir forši, mmmmm. Un nav svarīgi ko vai kāpēc.
0
apdirst, tapēc, ka jāapdirš, zaaaibis.
0
jā!!! Urlām nav ne vainas... vienu tīri labu pazīstu, tik apnīk viņa stāsti par dzērumu :DDD... Šlāgerim arī nav ne vainas.. paps klausas... Reps, jopcik agrāk pat mazliet klausījos, Ozolam jau labi gabali... Ņū Metāls griež ribās kā nekā agrāk bija namber won, un tagat ar neskādēju... Industrija, jā bija laiki kad domāju ka iesūkā no visiem galiem, bet te tā paklausījos un šo to labu var uzrakt... Gotika, nu plosa manu sirdi :D...
Jā Betmens labākais!!!
0
es ari agrak nodirsu. Un ziniet ko, Tiesi TRU metalu, psc kur man galva bija, negribas acereties pilnigi, visas tas mulkibas ko es dirsu, fuij kaka.
0
Redz kā atkal cilvēks, kurš saņēmis titulu "tāds, kam ir smadzenes" ierosināja vienu vērtīgu tēmu... Paldies paldies...
0
truemetal - vieta, kur svariigaakais izspiest treknaako kankaali (ar sarkanu gjiimi un piepuustiem vaigiem).. nevis normaali sarunaaties. (jau gaidu kaarteejo kaku, tik vien par sho teikumu, kaa arii par to ka to rakstiju es! nu..)
0
sho uzbraucienu (ja totaavar nosaukt) nevaru uztvert personisku..ne pret ne vienu muzikas stilu man naviebildumu,ja nepatik neklausos un viss,nevar arii visu laiku klausities vienu un to pashu..urlas..es pat taduvardu nelietoju,mani vinji neuztrauc.Luk,es par mieru
0
Tad jau sanāk, ka iet viens gots pa ielu un redz mūķeni.
Nogāž to gar zemi, uzlec virsū un sāk ar kulakiem dauzīt līdz bezsamaņai.
Pēc tam pieceļas un norūc
"es tak teicu, ka Tu nemaz neesi tik kruts Betmen"
0
peec kaada laika atkal saaku klausiities evergrey nu rullee taa muuzika buus pat labaaaka par guns'n roses un velvet revolveers....esmu shokaaa!!!!
0
pati esmu kverple[siika], bet mans uzskats ir ---> dziivo ar kaadu stilu veelies, un liec citus mieraa, kaada tev daļa gar viņiem?
0
mmm.m...
Apdirst tas ir kruti :D
piemēram man ar kolēģi patīk apdirst mūsu galveno gramatvedi :D
un ar draugu parasti smejamies nad odnoj moej glamurnoj podruzhkoj, bet viņa tomēr ir un paliek mana draudzene :D varbūt viņa neklausas metālu, viņa ir modele, tomēr mums ir daudz kā kopīga un vienmēr ir par ko parunāt...
HM....
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
BladeOfDarkness
WrongTale
kudars
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas