cradle of filth
0
pasakiet kas ir tik slikts sitajaa grupaa?visi baigi dirshaas ka kaut kaads pops vai kas tamliidziigs bet vismaz albumi ''Midian''un ''cruelty and the beasts'' ir labi!varbuut pie vainas kaut kaadi jaunie albumi bet taa kaa es neesmu tos dzirdeejis man vienalga!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nu probleema tur ka taa ir popsa, dazas dziesmas man patiik, pat liidzinaas devildriver, bet paareejaas man liekas tik garlaiciigas, muuzika tada klusinja, neinteresanta ( un bleks vispaar ir neinteresants :P ), vajag speeeku, SPEEKU!!!!
0
:) Klausiities COF nav true peec definiicijas, nesaproti vai?
0
cik var stresot par to cradle of filth?
0
Taa ir taada reklaamas akcija. Visiem patiesiibaa skauzh.
0
ZB jau
0
pohuj.
0
Nez pēdējais albūms ir jādzird, jo tik tiešām labs... Vispār laba grupa... Vienkārši citiem nepatīk, jo viņi ir bezgala kruti un Dani ir pārāks par visiem....
0
Dani = resns punduris, bet muzonam nekādas vainas!
0
dazas dziesmas tiri labas.
0
- nu man patīk vairāk kā dažas dziesmas!!!ap 20 apmēram...gan vecās,gan jaunās...labāk laikam tomēr vecās.
0
bara instinkts!!!Funerallady labi pateica "Klausiities COF nav true peec definiicijas"
0
a man poh kaada tur ir taa definiicija, ja uzkaros uz kaadas grupas tad uzkaros aizmirstot par visu un visiem...speeks skiet ka tiem ir, lai arii vinsh reizeem izklausaas kaa apniciigs no albuuma uz albuumu viens un tas pats marazms :)
0
ja ja, piekritu zipakam, ta ir mella skaudiba! kurs gan negribetu but denis filc? dari, kas patik, un tev par to vel maksa vairak neka citiem, nu un?
0
Es gan šitāds negribu būt :)
/gallery/view/8427/
0
es vispaar runaaju par muuziku nevis izskatu.
0
"kurs gan negribetu but denis filc" - tas attiecas arī uz izskatu. A par mūziku es neko nesaku.
0
Denis Filc es negribētu būt, bet Viņa kāpostu gan jā!
0
bla es piem nevis kapostu gribetu bet lai kads taisa tadas bildites ar mani fotozhopaa it ka
0
bet tomer sodien atzistu ka diezgan seksiigs viirietis tas dani ;) vismaz tads kads ir dzive nevis vinja skatuves teels
0
phe man mati 100x smukaaki pat izspuurushi!

vot teilors no airosmita tas gan i smuks puisis, nu bija kad veel kopaa tureejaas...

dudee! looks like a lady....
0
jaa tu vinju gribaatu pagraabaat vai ne?:)
0
blin esteets peec dabas un profesionaalaa aicinajuma
0
skauz jums laikam pumpainajiem studentiem - alusveders un problemas ar nierem un ieskaitem milas fronte jau glun aiz stura ha ha ha un denis tik leka un spiedz gandriz tapat ka pirms gadiem 10 he he un par jums vai ta vinam nav zem jostas ko tadi doma un gvelz (bez iedzilinasas, biezi vien vairakuma viedokla neapzinati ietekmeti, it ka pasi butu nez kada mentalaja leiputrija iebraukusi). katra zina cof teksti loti labi, es zinu no galvas pat dazus piemeram nocturnal pulse, my veins spill forth their waters rent by lips i cherish most un ooooo from this ransacked celestial temple i hold the severed prophets head unto all nations ha he hihi smalki taks
0
Es nez ik pa laikam uzlieku šamējos un katru reizi zin tāda enerģija plūst no šamiem, ritīgi it sevišķi man tīk tas jaunākais true albūms Nymphetamine... Un vēl kautkad drīzumā dabūšu viņu jauno DVD, ibdriptvaikociņ tas tik būs!!!
a kad viņi brauks pie mumsim?! a? u? m?
CoF ruļo pat Manowar, nestāv klāt, jā jā es nepārteicos un jūs nepārlasījāties...
0
Nymphetamine ne velti ir tāds nosaukums, nu vismaz man no jamā rodas atkarība.
CoF nebrauks pie mums, jo viņi ir pārdodamie mūļi un viņiem naudas par maz :P
bet nu labi, nevar jau arī nepiekrist, ka Daņilka Filcs ir ūberseksīgs :) tā viņš ir un tur neko nevar darīt.
0
"vot teilors no airosmita tas gan i smuks puisis, nu bija kad veel kopaa tureejaas...

dudee! looks like a lady...."

"Looks like a lady" tiešām ir labākais veids kā raksturot kā viņš izskatījās ar visiem tiem saviem gaiļa skatuves tērpiem. Vienīgi "lady" vietā varbūt jāieliek "bitch".

A par COF runājot - man patīk visi viņu albūmi līdz "Nymphetamine" (neieskaitot).
0
baigais...
0
nē, Teilors arī ir glīts puika :) (nu labi, vecis)
a ko darīt mūsdienu pasaulē, vajag tak kaut kā sevi parādīt. man jau nu viņš patīk, un man vienalga. es ir poser', man vienalg'.
0
(Don't try this at home.)
+4
Jūlijā iznāks jauns albums Hammer Of The Witches. Interesants fakts ir šis "CRADLE OF FILTH vocalist Dani Filth states: "The artwork for 'Hammer Of The Witches' was created by Latvian artist Arthur Berzinsh.

www.blabbermouth.net/news/cradle-of-filt...
0
nu var tikai Arturu apsveikt, bus labu pikji nopelnijis :)
+1
cerams ka nopelnija, nevis tas bij cradļu "viss tik dārgs viss tik dārgs.. ek, paņemsim kādu no austrumeuropas pa lēto, sak, pačota pēc."
+1
nu cik zinu Arturs vecajos laikos bija principa cilveks, bet tagad kad ir slavens - hvz, ka tur ir :D
0
Tontoona variants ir iespējams. varbūt tā paša iemesla dēļ Danijs paņēmis bundzinieku un ģitāristu no Čehijas
0
Bet albuma koveris tīri smuks
0
^^ nu tur jau praktiski viss dārgais sastāvs nomainīts pret lētāku :D
Martins, tas kas bunģieris, tai ziņā jau nosacīts veterāns skaitās ja jau bandā no 2006. gada.
+1
Pie kam ne visi letiņi, kurus Denijs aicina, uz to parakstās — runā, ka miss Kukule atteicās spēlēt šiem klavieres un piedziedāt :)
+1
Skatoties uz vāciņu, pirmais, kas ienāca prātā ir nosaukuma uzlabojums: Hammer of the Bitches :D
+1
Nez kā nosaukt to barontēvu tur starp tām bičām :D
+1
^hammers :D atvasināts no boners
0
simboliskajā nozīmē tas āzis to arī nozīmē ;)
0
Āzis naf barontēvs, jo barontēvs atrodas zem bičēm bildē. Nosaukt par kaut ko viņu ir pagrūti, jo nav saprotams, vai viņam patīk tur atrasties, vai nē. :D
0
Viņam dzīves skola sejā kalta, viņam viss pie kājas :D
+1
Super - prieks par Arturu:

www.tvnet.lv/muzika/intervijas/5...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas