Atari Teenage Riot
0
Iesaku paklausiities, shitas ir veel labaaks par metaalu! Destroy 2000 years of culture

Soulseekaa u.c. atrast vieglaak nekaa 3 priedees apmaldiities - pameeginiet pashi! (Ja patika Ambassador21, tad re shitie ir celmlauzhi, respekt)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
labāk paklausies jauno Wumpscut - Cannibal Anthem 2006.... tīri neko....
0
There goes my gun... look at me... there goes myy guuun... friend or fooooeoeooeee???!??!?!
0
Ar to jau vien nepietiek, mani mazie matainie draudzinji - ATR ir ari vismaz viena sadarbiba ar SLAYER un krietnie dziesmu teksti visadiem Zipakiem u.tnk.

www.last.fm/music/Atari+Teenage...
0
amm novilku Speed... bišķi tāds sūds vien ir....
0
Bla, nepareizo novilki - vajadzeeja "Sick to Death", "No Remorse", "Death Star" vai vismaz "Sex" - tu jau arii taa kaa mazais eziitis - pashu populaaraako, taas tak neskaitaas
0
Ka tad, DEATH STAR (no Burn, Berlin, Burn! 1997), ja shitas nepatik, tad es vispar nezinu, ko es te daru, laikam nepareizaja vieta ierakstijos hahahah, mani mazie pukainie draudzinji
0
nu Death Star jau bišķi labāka... bet bet... man liekas būsi neparēzajā vietā ierakstījies.... dāā...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas