DVD veikals
0
Klau, kāds nezin Rīgā kādu bodi vai lavačku, kur par pieņemamām cenām normālā izvēlē tirgo oriģinālos mūzikas DVD? ne tikai metālu, bet arī rock. nu bišk pa traku LVL 20 salīdzinājumā, ja tas pats amazon.com maksā USD 14.99
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nu aizpis uz tirgu... kautgan tur nekā nav moš kautko dabūsi....
0
nu tirgus / latgalīte diezvai ir vieta, kur kauko no orģināliem dvd var dabūt. vajag, lai ir pieklājīga paskata, ar vsiem vāciņiem nevis matrica ar kautkadu no divx pārkodētu miglasbildi
0
Prieksh kam tev rock?
0
zinu kur orgjinaals disks 10 ls maksaa.. bet tas nav Latvijaa :DD
0
Oriģinālu nav bet iesaku slonrec.dva.lv
Pazvani ieprieksh un dabuusi pa 1.50 DVD.
0
Shis-tas ir U.V Centrs 3. vai 4 staavaa iisti neatceros
0
UV Centrs jau kopš 2. janvāra ir slēgts uz rekonstrukciju
0
AAA nu ja pavisam biju aizmirsis
0
a kur tad tagad tas gaļas veikals atrodas?
0
roof, vari pastaastiit mosh bishku vairaak par to lapu, es krieviski nemaaku lasit >:) Ķipa - es viņiem pazvanu, paprasu - man to un to vajag, un tad shie pasaka kur man jāiet, mees satiekamies, es samaksaaju un viss chikiniekaa? Un piem., ja es njemu uzreiz kādus 40 DVD, tad var kaadas atlaidiites dabuut? >:)
0
nezinu, moshk var veel leetaak. Reaali 1.5LS jau nav tik traki bet buutiibaa varbuut jau uz 1.00 vai 1.20 vinsh parakstisies arii. Pasham jaarunaa.
Par to sanemshanu saprati pareizi. Reaali jau vini maksaaja 2.5 ls ja pa vienam pasuuta taa kaa lats leetaak jau arii ir normaali.
0
jā kā tur ir, bļin kādi 10 DVD no turienas būtu vajadzīgi....
0
jap, muuzikas DVD tur daudzi ir baigi labie un filmas shaadas taadas ari ir njemamas. nja, tad jau izdeviigaak laikam tieshaam uzreiz listi uz kaadiem 40 DVD uztaisiit un pameegjinaat par 40 Ls tad arii sarunaat. a kur tur vinjiem ir kaadi telefoni, nevaru tai lapaa nekaads kontaktus atrast?
0
vispaar ja tur kaut kas arii reaali sanaak, tad baigi leeti un ir arii kaut kaada izveele, paarsvaraa piraati pie kuriem es esmu bijis no metāla labi ja kādus Metallicas DVD tirgo, sheit vismaz ir paaris noderiigas lietas. tu tur Roof pats arii peercies?
0
Man kaut kur bija nummurs bet nozaudeejies kaut kur.
es saakumaa rastiju mailu. Uzraksti vinam mailu uz slonrec@dva.lv un tad jau buus ok. Vari arii latviski
Man no vina maajaas ir Guns un Rozes, triis Lord of the Rings, Enslaved un Kreator un ne par vienu nesuudzos. Vieniigi taa saakuma zastavka laikam vienam diskam ir home made bet kvalitaate ir ok
0
kāds tas Kreator ir? tīri kā koncis?
0
Ir veel taads veikals Navigators uz Laachpleesha ielas. Tur reti gan ir kaut kas taads ekstra bet es gandriiz gar kaaju laidu kad tur pa 5 latiem dabuju originaalo Pink Floyd-The wall filmu. No metaala tur arii shis tas ir (paaarsvaraa vecie dinozauri)
0
tolx

Backstage Footage • Bonus Live Clips • History and Video Clip Guide • Making of Featurette • Discography • DVD-ROM Web Links • Kreator Merchandise ar 1. The Patriarch 2. Violent Revolution 3. Reconquering The Throne 4. Extreme Agression 5. People Of The Lie 6. Lost 7. Coma Of Souls 8. All Of The Same Blood 9. Phobia 10. Black Sunrise 11. Pleasure To Kill 12. Renewal 13. Servant In Heaven - King In Hell 14. Terrible Certainty 15. Riot Of Violence 16. Terrorzone 17. Betrayer 18. Flag Of Hate 19. Tormentor
0
jaa nu tur tocc uzreiz pa 10 sstukaam pannemt
0
man viss ir dc++ orgjinaalais :DD
0
ja nav ieriice ar kuru parrakstiit no pc uz dvd, tad, nee piegriezaas filmas caur monitoru blenzt
0
nu ta liela beeda - ieriice :D
taa ieriice man ir ikdienas nepiecieshamiiba!
0
paklau, tajaa krievu saitaa laikam (ko Roof iedeva) laikam mekleeshana nestraadaa? Vienkaarshi neuzraada nekaadus rezultaatus nevienam.
0
a es ta gribu pamekleet sho to... :(
0
...cik dziive tomeer negodiiga
0
āāā man ar tā bija domāju WTF!! bet pamēģini ierakstīt kas tur toč ir un ja atrod viss oki.. man tā bija un ko meklēju tas nebija... jā tā bija..
0
nu es jau runaaju par to, ka uzrakstiiju Britney Spears un vienalga nekaadu rezultaatu nav
0
Šitos takā derētu dabūt:
Dream Theater - Metropolis [2000]
Pink Floyd - Стена
Dream Theater - Live at the Budokan
Into The Darkness - Crazy Clip TV Vol. 2
Visual Rebellion vol.2 [V/A]
Evergrey - A Night To Remember DVD2 - The Shocking Truth
Evergrey - A Night To Remember DVD1 - Live In Gothenburg
My Dying Bride - For Darkest Eyes
Blind Guardian - Imaginations Through the Looking Glass
69 Eyes The - Helsinki Vampires - Live At Tavastia [2002]
Evanescence - Anywhere But Home
Deine Lakaien - Live In Concert
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas