In Carcass we trust!
0
Nu paspuikas kaa jums patiikas sie ?manupraat loti interesants death metal ar melodiskaam pasaazaam... principaa labaakaa death metal grupa kaadu zinu uzreiz aiz monstrosity un CC...varbuut pat pati labaakaa...
A vispaar vinji ir izjukushi ja?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
vispār ir izjukuši gan
necrotism viņiem bija gan labs cd
0
swansong un heartwork arii bija labi!
0
visi ir labi, Carcass ir Carcass ko nu tur vēl piebilst.
0
vienīgi Reek Of putrefaction nav klausāms tās ultra bad production dēļ
0
kaads ir bijis uz kaadu vinju konci?
0
blja tik debiili ka vinji izjuka...:( taa gribaas lai vinji atkal apvienotos...
0
vienu brīdi bass/vok Walkers un bundz. Owens kopā ar to ģitāristu kas piedalījās Swansongā Regadas laikam darbojās Blackstar, kur turpināja Swansongā iesākto, bet ar pajuka. par Walker nekas nav dzirdēts, Owenam ja nemaldos kaut kāda kaite ir, a Carcass ģitārists Bill Steer močī kaut kādu blūzu grupā Firebird(neesmu gan dzirdējis).
0
he he, izrādās ka Jeff Walker is alive and kicking,
aprīlī būs solo albums kur populāras kantrī dziesmas izpildīs metālversijās.

Jeff Walker
* Title: Welcome to Carcass Cuntry
Label: Fractured Transmitter
Producer: Jeff Walker
Release Date: April
0
šito kāds nav dzirdējis? wannabe Carcass band..

www.decibelmagazine.com/reviews/apr2005/imp...
0
Man ar zzeel ka vinni izjuka
0
Es te tā paklausījos šamējos (Swansong albūmu), jopcik ritīga medusmaize...
0
obligāti ievērtē Heartwork!! bet pilnai laimei iesaku dabut visu diskogrāfiju un izklausīties sakot no pirmā līdz pēdējam-tā sacīt izsekot lidzi grupas attīstībai
0
Par to attīstību... Manuprāt Swansongs nesit cauri Heartworkam. Heartworkā bija vairāk enerģijas, Swansongs izlkausās attiecīgi tāds bik panīcis. Nu manā skatījumā.
0
nekas tur nav panīcis, Heartwork ir death metal paraugs, Swansong jau ieturēts death'n'roll stilā ar pavisam citu zāģi un skanējumu. Nav tur nemaz ko salīdzināt. Abi divi izārda dirsu, saber tur skaidas un palaiž tālāk.
0
es to saskatu tā, ka ar Heartwork viņi sasniedza kalna virsotni savā iepriekšējā daiļradē, ar Swansong atrada citu kalnu, kurā izvērsties
0
Pidars raksta:
"для tr00 brains: carcass - родители жанра Goregrind.
Napalm Death & Nasum => Grindcore
а павер,готик,ду... это гей метал!"

WTF is Goregrind??!!
0
grind ar lirikām par iekšām un asinīm - nu joptvai, vārdnīcā tak var apstīties.
0
nu tad ar ko atšķiras Grindcore no Goregrind???
0
Tu izliecies vai kā? Nu ar lirikām taču.
0
Nu tad paskaidro ko katrā dzied, tik nebļausties.. lēnām un mierīgi....
0
aber tur tāpat nevar saprast ko dzied... tad kāda šķirba?! un paņemot liriku rokās pat isekot līdzi nevar... gurgrargrrrgggrrgaar gr grr rrgg argggrr
0
Nu kā - goregrind ir grind, kurā ir par asintiņām. Bet, protams, tā nav vienīgā tēma par ko grindā čaļi (un džuses) vokalizē - ir papilnam ar politiskiem, sociāliem tekstiem, tekstiem par jebļu, par ateju, par autosacīkstēm utt.
0
blin tas Jeff Walker albums varētu būt tīri interesants
blackmetal.co.uk/Forums/viewtopic/p=...
0
Jā Carcass nav ne vainas! laikam varētu būt viena no slavenākajām angļu blicēm!
0
nē slavenākā ir bītli
0
Tātad Goregrind un Grindcore ir viens un tas pats???
0
Jūsmīgu atsauksmju iedviesmots noklausījos šo "brīnumu". Nu neko - overrated crap. Nezinu kā ir ar tiem pārējiem albumiem bet Swansong es knapi izturēju līdz beigām. Absolūti tukšs muzons. Tip death'n'roll, ja? Nezinu kā jums bet man d'n'r kautkā saistās ar kkādu kačku vismaz, un smeķīgiem rifiņiem, bet šitais... pavāja kačka, truli, bezgaumīgi rifi, nespējīgs vokāls. Tiešām nesaprotu, ko tur tādu var atrast?
0
Gaumes lieta, man vispār Carcass nepatīk viss, kas sākas no Heartsong, tobiš 1993. gada - jo tā ir reāla popsa.
CARCASS ir CARCASS:
Reek Of Putrefaction - 1988
Symphonies Of Sickness - 1990
Necroticism - Descanting The Insalubrious - 1992
0
Swansong man ar neiet īsti iekšā, bet Heartwork gan patīk varen.
0
Sonnenmensch tu tiešām ar lielu kaifu uzliec Reek Of Putrefaction un klausies? Nu tas ir baigi true, es to albumu vispār nevaru pakjlausīties dēļ tā sūdīgā ieraksta. klausījies gan viņu savulaik esmu un jāsaka ka pa retam var saklausīt ka viena otra dziesma ir laba, bet ar nosacījumu ja viņas normāli ierakstīt, jo putra vien tur ir. Symphonies Of Sickness jau gan daudz daudz labāk, to var ar kaifu pat klausīties.
0
P>S. pēc Heartwork jau tikai Swansong vien bija, nu ok vēl tas Wake up and smell... bet tā jau tik tāda kompilācija:0
0
juuu :)
es to kaseti šad izvelku arā, nopūšu putekļus un iekaifoju...
un otrā pusē man ir ierakstīts BEHERIT - The Oath of Black Blood.... totāla klasika un nostaļģija pēc vecajiem labajiem laikiem.....
0
uhh, man kādreiz Carcass bija baigi lielā cieņā tāpēc uzskatīju ka visiem albumiem man jābūt oriģinālajām kasetēm(cik nu oriģinālas bija tās MetalMinds, toties ar tekstiem un bildēm):)
ehh un tagad visie tie lielie dārgumi salikti vairākos plastikāta maisos un salikti bēniņos.
0
apskaužu tevi - tev ir bēniņi....
0
Es kaukā esu iemīlējis tikai Necroticism - Descanting The Insalubrious.
Pirmie divi man šķiet vispār nebaudāmi. A pēc tam aizgāja kaut kas... jūriņā.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas