KALIGULA
0
www.dailesteatris.lv/files/video/kaligul...

Tuvākās izrādes
04.03. plkst. 18:00
17.03. plkst. 19:00
18.03. plkst. 13:00
18.03. plkst. 18:00
27.04. plkst. 19:00
28.04. plkst. 19:00

\m/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Daudzsoloshi...tomeer saistaas ar nebaudaamu muuziku un veel nebaudaamaaku aktierspeeli. Labaak lasiit.
0
Taa jau ir, uz teaatri diezgan gruuti sajemties aiziet, bet kad tur esi - visu saproti... Un Kaligulu tieshaam neiesaku palaist garaam, tuuliit DT ies remontaa
0
Jā, šī ir laba izrāde (redzēju pirms kādiem 3 mēnešiem, ar Gintu Grāveli galv.lomā, pārsteidzoši laba spēle). Vadošās tēmas - vara, brīvība, tās robežas.. protams, postmoderna izrāde. Ko vēl labu varat ieteikt?
0
Tobago ari varu ieteikt - visiem hokeja un Kariibu faniem :)
0
Aa nu ja,
28. martaa mazajaa zaalee _peedeejoreiz_ raada MAN ARII BUUTU BAIL. Obligats mastsijs visiem Dzelzs Vilka un poetiska alkodelirija cienitajiem = www.dailesteatris.lv/index.php?1&136&vie...
0
Es labāk uz Jauno Rīgas teātri aiziešu, Lāčplēša ielā.
0
piebilde nevieta - tur Kaligulu nerada, protams JRT ari labs, diskriminacija te nevieta
0
..:) labaak paveero 1979.g. filmu par KALIGULU (preciizu nosaukumu neatceros), rezhisors - Tinto Brasa. Bet tas labi, ka teaatrim esi pieveersies...........:)
0
Veco Kaligulu novilku kautkad jau pasen uz 2CD oriģinālvalodā. Mhe! To riktīgo necenzēto versiju. Uh! Mēs šito kautkad skatījāmies un pusē vairs neizturējām, lai nodotos mīlas priekiem... bla, tie tik bija laiki.
0
"Es labāk uz Jauno Rīgas teātri aiziešu, Lāčplēša ielā."

Kopumaa logjiski, ka JRT ir labaaks, bet taa kaa Kaligula iet Dailes teaatrii, tad uz JRT nav jegas iet Kaligulu skatiities :(
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas