Guns n' Roses Polijā
0
15. jūnijā Legia stadionā Varšavā.
Biļešu cena: 110 un 220 zloti (aptuveni 30 un 60 eiro).
Biļetes šeit: www.odyssey.pl/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
žēl ka tas ir Axl&Co nevis guns n roses:(
0
Slash tur vēl spēlē?
0
labrīt, no vecā g`n`r sastāva ir tikai axl, varbūt vēl arī tas taustiņnieks dizzy reed
0
slasha vietaa ir spainjagalva;)
0
mjaa un cik koncerti atcelti ieprieksh...???
0
jaunie guns ir pilnīgs cirks
0
jaunie guns ir pilnīgs cirks
0
Tātad kāds plāno braukt? Laikam sanāks pa taisno no Tallinas no Metallica laist uz Varšavu :)
0
aiziesu labaak uz tatu:D
0
Guns'n'Roses bez Slasha nau guns'n'Roses!:(
0
Ганс енд роузез!

Кудар... лох!
0
naziic... tavai zinaashanai spainngalva jau vairaakus gadus nespeelee Guns N Roses ;)
0
nu kkadaa julijaa vai augstaa shamie bus Helsinkos!! Es ta ka planoju tieshi uz turieni..
Nebus jau tas filings, kad visi tagadejie Velvetu Revolveri(nu gandrriz visi) kadreiz mochija ar Axelu, bet nu vismaz reizi muzha gribas redzet to maniaku pie mikja.
0
Kāds tur vairs maniaks.....
0
"nu kkadaa julijaa vai augstaa shamie bus Helsinkos!! Es ta ka planoju tieshi uz turieni"

Guns N Roses, Wednesday July 5, 2006, at 08.00 PM
Hartwall Areena, Helsinki -Sold out for now.

somi izkjeera biljetes paaris minuutees, pienjemu, ka somi buus tie, kas izpirks arii Metallicu Tallinaa.
0
ak tu rekaa.... laikam dzert vajag mazak.. ta jau laikam izpaliks..
0
starcild,kas ta tagad speelee 1mo gitaaru?..veel es nesen dabuiau dzirdeet ka Zaks Vailds esot aicinaats speeleet GNR bet atteicies vai kaa..bet tas laikam pasaa saakumaa kad axels veel vaaca bandu..bet dieskas jau nebuutu taaads paaraak ruudiic metaljors prieksh GNR buutu vins
0
Zaks Vailds tika aicinaats GNR kad veel bija Slash, bet abi nevareeja saspeeleeties... laikam Axlam jau sen ir ideja par 2 solo ggitaarsitiem. btw spainngalva nebija vieniigais GNR sologgitaarists. Arii Robins Finks ir solo guitar... un man patiik labaak pa spainngalvu :) arii Richards Fortus ir monstrs :)
+2
čoms salauza kāju un tagad tirgo 2 biļetes uz Guns n Roses, ja nu kādam interesē:

m.facebook.com/groups/238872059501...
+1
Piedāvāju dažas vietas auto uz koncertu Gdaņskā :)
+1
Čoma biļete joprojām pieejama! Kāja šim veselāka nepaliek, vismaz tik strauji ne :(

m.facebook.com/story.php?story_fbi...

Numurs jamam: 26751700
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas