Unreal Tournament
0
www.youtube.com/w/Crazy-German-Guy?...

nezinu, kāpēc Ivčiks bija tik slinks iemest šo linku arī truemetālā. Pilnīgs vājprāts...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
True atkariba, es norecos par to germanju pautu
0
man chot neiet tas links. tas nav par to trako siiko kursh pie kompja kliedz/psiho ka vinjam kkas neiet?
0
tas pats.
0
o mein Gott.... es vienkārši ohujel no šitā svieta!
0
ehhh !
0
līdz zemei norēkties var ;)
0
hehhe labs, it seviksji positive denken dalja un ljaunie smiekli peec tam.
0
Es domaaju ka mums te Latvijaa vareetu liidziigi kadri... deelj draugiem.lv :D :D :D
0
Šitais kēkss vēsā mierā varētu dabūt lomu kādā lielbudžeta filmā. Man mīļākās vietas ir "I kill you!!", "I will destroy you!!", "I will destroy you with the assault weapons!!"
0
un vēl ahūna labas ir vietas spalgajiem "vūūūhūūū" un "uhuhūūū"
0
viss labakais ir tad kad beigas vinjs mekle Esc pogu, un sapis klaviaturu pret galdu. :D
0
es savu veco klavieri gan ar kaajaam nostaigaaju, tad kad tas vads saaka chakareeties. Bet neko... visas pogas salasiiju un aizgaaja taa lieta.
0
Faun ! es tak iemetu to linku ! teemaa linki !
:D
0
teelo jau neko. bet es neredzu robezu, kur beidzas teeloshana un saakas stulbums.
0
baigi... nabadziņš, viņš tikai gribēja uzraut UT, bet pidars kompis kārās... un kautkāds kretīns viņu atšāva... un un tā arī vajadzēja tai klavietūrai... die mother fucker...
0
tas sīkais i baigi līdzīgs manam bračkam.. nee nopietni :(
0
es gar zemi.
0
A: Esmu uz pakaļas.
B: Vot lohs, psc! Es gan braucu viņai pa taisno iekšā pakaļā, bija uj ku labi!
0
Vūūūūhūūu! :DDD Tik labus video reti gadās atrast. Nē, nu gandrīz vai sirds stājās no priekiem. :D Ej tu nost.
0
Vo tas tik ir liimenis, jee...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas