Deicide News
0
Deicide izleemsushi laist klaja vinju jauno albuumu 6.juunija 'The Stench Of Redemption',uz Earache Records leibla. Pilniigi jauns line-ups, kura daliibu njem Jack Owen(ex-Cannibal Corpse) un Ralph Santolla (ex-Iced Earth/Death). Peec albuuma izlaisanas sekos pilna Europas tuure.Ir arri iznaacis DVD ar Londonaa filmeetu materiaalu 'When London Burns' - 17 treku video+ dok.filma'Behind The Scars' ar beksteidzu noriseem(Scars of the crucifix rakstishanu studijaa) + grupas rashanas vesturi un Bentona uz pieres izdedzinata krusta veesturi.Tas taa.Glens strada pie albuuma lirikas!!Buus salds galjas kumoss!!

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
pohuj!!!
0
DEICIDE ir popsa, es taa nopietni domaaju. saataniska popsa, izdomas tur nulle
0
neargumenteeta saataniska popsa, man tas veelreiz ir jaauzraksta, lai tu saprastu????
0
bet LEGION labs albuums, diemzheel
0
Es aizdomajos par Jack owenu, ka vinsh teica, ka CC pameta jo gribeeja pieveersties kam vieglakam muzika, jo 15 gadi spelet brutal death likaas padaudz.nez kas vinju piesasitiija Deicide?ienaakumi.vai popularitaate.
0
pirmies albbumi gan nebija popsa.ja nem veera Glena attieksmi pret pashu death metal filosofiju,tad tadas attieksmes nemaz nav:-(DD
bet tadelj jau es nekluushu par band wagoner.****
0
a varbūt apriebās pa zarnām malties un uz vecumdienām tomēr debesīs iekāpt....
0
drīzāk jau elē
0
Ellē neviens nevēlas nokļūt un ja viņš tā saka, tad melo. Mēs labprāt skatāmies šausmu filmas, bet šausmas piedzīvot savā dzīvē un uz savas ādas negribētu. Tāpat mēs labprāt klausāmies mūziku par elles un dēmonu pasaulēm, bet paši tur nokļūstot diez vai būtu priecīgi. Man vismaz tā liekas.
0
man patika līdz Once upon the cross ieskaitot, tālāk pilnīgs intereses zudums
0
Laba grupa, pēc "Once Upon The Cross" "Serpents Of The Light" nākamie albumi nepatīk, baigi neizteiksmīgie līdz "Scars....." . Jaunais solas būt interesants!
0
Ja izmestu Bentonu no grupas, varbūt kas jēdzīgs sanāktu :)
0
Deicide = rulz!
0
ŌŌŌ faking es tiko beidzu kačāt Deicide - When London Burns DVD.... jebogu gandrīz divas nedēļas vilku.... Jeah!!! Keep On Rolling Baby!!!
0
Es novilku ieksh DC++ pirms 2 menēšiem pa 3-4 stundam :)
0
pimpja staipīšana :)

a es vispār nenovylkū - yū!
0
iekš DC++ DVD??
0
japs, sadalītu pa RAR failiem.
es bieži tādā veidā velku koncertus un DVD.
0
Pāslaik velku DEATH IN JUNE, ja te kāds vispār zin, kas tas ir :)
0
banda no 80ajiem?
0
es kā reiz pāris dienas atpakaļ uz šo nosaukumu uzdūros kad meklēju līdzīgas grupas The Birthday Massacre un Lunarclick.
kam viņš ir līdzīgs tas DIJ?
0
DEATH IN JUNE es kautkad biju novilcis viņu albūmu, tik īsti neaceros ko spēlēja, bet metāls tas toč nav . Katik nebija kautkāds darkwave, ambient vai kautkasd tāds...
0
poh man tūlīt būs Guns n Roses kautkāds jaunais DVD.. :E
un es vēl gribu.. es esmu slims ar to DVD kačāšanu.. . vot ja man būtu ātrāks nets.. johaidī tad man pavērstos zelta bedre... jebal ko tik es nesakačātu... bļe..

jejibugu...

mmmmm...
0
bļin tas Guns nRoses izrādījās amatieru video... jūtos smagi jo smagi piekāsts...

to Sonnenmensch
Kurā hubā Tu velc???
0
vot, šitā ir - es arī kādas divas reizes smagi iekritu, kad izrādījās ar audience kamerām filmēts kraps un uzlikts uz DVDR...
Tamdēļ es vienmēr uzmanīgi lasu aprakstu - ja netop skaidrs, noprasu.
0
Zipak_

es esmu ELECTRONOIR... privāts franču hubs.
meladicta.com:4488

0
baigi... a Tu nevari mani piereģistrēt tur? ;)

a ja kāds grib Anathema - A Moment In Time tad jau iekš bithacka.lv un torrents.lv ir pieejams!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas