Ko sasniedz muusu grupas?
0
Redz, mums taas mantinjas jau taa pamazaak, koncertdziive...priecaajam... par to pashu:)...Bet cik daudzas ir pagodinaatas ar uzmaniibu aarpus pashu smilshkastes? Daudzi ir speeleejushi aarvalstiis? kaada liimenja pasaakumos? Nu, vai tas ir pietiekoshi? Nu, un ko tur vareetu dariit?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vai Baltijas valstis par ārzemēm skaitam šajā gadījumā?
0
principaa jaa, jo priekshstatam jaabuut objektiivam. Taalaas vien izskatiitos veel nabadziigaak:)
0
Cik katrs grib un var, tik sasniedz. Sūdu jau tālu neaizstiepsi. Ko darīt? Kā ko darīt?! Strādāt pie konkurētspējīga materiāla un mācīties sevi pasniegt. Bet ne jau visi uz to ir tendēti. Citi tālāk par pagrīdes pagrīdi nemaz negrib neko darīt. Ne visi arī var atļauties braukāt apkārt, kad iegribās.
0
Cik muusu vieteejaas grupas ir uzcepushas kaut vai demo cdr!?
Neviens jau neaicinaas koncerteet un apmaksaas cela izdevumus tikai tapeec, ka kaadam liekas, ka taa vajdzeetu buut!Ja pashi neko nedariis, nedos aarpus Latvijas nekaadu zinu par sevi, tad nekaadu koncertu arii nebuus!!
Es esmu atradis tikai paaris recenzijas par muusu grupaam kaut kaados webzinos....hmmm, tas ir normaali??
0
skyforger nivshchot!
0
warum? :D
0
www.evildist.com/news.php?itm=new&id...
...uz priekshu Latvija!
0
turaas...visiem kam jaaaturaaas!!!!!
0
es stāvu un mīžu un nevaru beigt brīnīties, lasot, līdz ierubu tvnetu un atklājas, ka Āfrikā nomira 2 nēģeri un vēl 3 afro-amerikāņi no vecuma.
0
tas vairs nav aktuaali!tagd uzjautrinamies par shito!
www.tvnet.lv/zinas/arzemes/artic...
0
Man piemēram tās ir sēras....
0
man, piemeeram, taadas lietas vairs neizraisa nekaadas emocijas. viss.
0
piekrītu funerallady
0
tas taa, lai mazais vareetu apseesties un pamiizt!
0
Respect :)
0
NU kaa, ambiicijas aug?;)
0
Atkarībā kam?!?!
0
:D nu, katrs par sevi un tuvaako kaiminju...
0
Oi, kā tev patīk izteikties netieši! :)
0
ko te nesaprast Sonnenmensch, tas tak vecais labais fokus pokus ar truša vilkšanu no cilindra. galvenais radīt intrigu, viss pārējai - veiklas roku kustības. klačoties grib meitēns, klačoties grib ..
0
Nu ko lai saka... sievietes......*&*&^&^%^!!...
0
ok, iipashi tiem, kas konsekventi izliekas nesaprotam jautaajumu:). Vai juusupraat situaacija ar orienteeshanos uz aarpasauli peedeejo meeneshu laikaa uzlabojas? Cik lielaa meeraa? Attieciigi arii ambiicijas. Intrigu var radiit tie, kas zina ko vairaak, ne tie, kas apjautaajas.
yap, klachoties grib gan, kad negrib, tad neraksta forumos, bet nodarbojas ar konstruktiivaakaam lietaam, gluzhi kaa juus, mani pekausiishi.
0
jaa, kaa tad ir ar to aarupveershanaas progresiju?
0
tie kas to ir gribējuši, jau savu ir panākuši! (gi-gi-gi)!!!
0
:D
0
a tad jau taadi pieticiigi:/
vai arii nupatinjaas jau ir intriga?
0
Tas lai paliek tavā ziņā !
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Skuja
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas