zaabaki
0
jaa, jaa, mees visi zinaam, kur dabuut Kerzus Parastos, bet kur dabuut Kerzus LiidzCeljiem? bombers, maita, aizveeries, cik es sapratu :P
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Patriotos, Tallinas un Asara stūris, ir. Laikam angļu armijas šnorzābaki, ir šie līdz ceļiem, pašam ir, maksā ap 45ls. tik tur ar izmēriem sūdaini, ja nav vajadzīgā tā kāds laiciņš būs jāgaida
0
a cik lieli tur tie izmeeri ir? 40-tais ir?
0
hvz. jāskatās uz vietas, bet imo bija no kkādiem 38iem līdz 46iem
0
yay. w00t. haha.
0
kas bombers PAVISAM kaput ?!
0
tipa uz durvīm bij rakstīts, ka pārceļas, laikam ar telefons bija
0
bļe zb man jau šitās lupatu tēmas... deep in asshole...
0
nu, tad, kad es tur biju, tad tur bija rakstīts "slēgts no 28.02.06"
Zipak, bļe, zb man jau Zipaks :P
0
baigi...
0
man arī zb zipaks.
0
man ir škiltavas. zippo
0
ooo jāā, mazais to es zinu... jē visi kopojas lai mani ienīstu un nīstu... dubļos vārtītu un virsū mīstu...
0
Zipaks jau dzejā sāk runāt... galīgi nopīpējis jēgu.
0
Eu superposer, a vari paskaidrot nax.j tev vajag "kerzas" ( armijas zābakus ), cik tev gadi vispār. Pz, tev tas ka viņus ta forši aizsiet padara tipa virišķīgāku ? Tipa īst vecis vai ka ? es nesaprotu, tu vispār esi bijis kurpju veikalā kādreiz. Ir taču tik daudz jauku apavu, bet tev tieši ir jāvelk tas ko velk vel daži simti jauniešu latvijā. Un tev droši vien ne īsti interesē armija ne ka vai ne ?
0
jā, pavasaris vasara tuvojas, jāiepērk zābaki:)
0
vai ne, tocha, izdod kaut kadus 50 un uz agushu latus par zabakiem, zini tadus riktiigi smagus, tadi riktigi izturiigi, itka tev butu jaiet katru dienu kopa ar skautiem kaut ari patiesiba tu izej vienreiz menesii uz "konci", tadu kā sava veida karnevālu.
0
nee nu vasaraa staigaat ar kerzakiem ir par taraku.
ziemaa ,pavasarii, rudenii pilniigi ok . bet vasaraa
:DD un ja kaajas baigi sviist kaa man tad vispaar vaaks . un zaabaki liidz celjem biken par traku .
eh man pasham normaali daanju armiijas zaabaki un ir pilniigi OK . nevajag tur kaut kaadus pa 50+ ls (34 ls maneejie ) karo4e staigaaju laimiigs :DD
0
vot jā... nopērc iešļūcenes un šļūkā uz nebēdu.. jopcik, vai kādus niknos NIKE...
0
uj, vasaraa gan nevajag ar kerziem staigaat,var iedziivoties nepatiksanaas... bet staigaashanai ziemaa un pasas priekam es pasuutiiju bomberaa garos un ko es varu pateikt-bomber sucks! es gaidiiju pusgadu,pie tam -neesu ar zabakiem taa iisti apmierinaata,mans ieteikums-peerkat tikai to ko esat dziivee redzeejushi,ieveerteejusi un uzmeeriijusi nevis no kaut kaadiem fuckin'katalogiem,kur prece vairaak kaa pusgadu jaagaida!!!!!!!
0
mmmm seenes...
0
man vajag pavasarim un ziemai. jā, tieši tagad.:P
nezinu, kā ar to vīrišķīgumu, nu man jau līdz šim likās, ka vīrietis neesmu, bet nu laaabi.
0
pz, aizej uz veikalu un noper apavus kas nav armijas zābaki, nu pamēģini, tu intersanti sajutīsies.
0
noper viņus saproti, var ne tikai nopirkt, bet ari ta labi nopirkt ta ka tu viņus noper.
0
ir tādi daži pāri, nu un tad?
gribu armijas.
nesaprotu, par ko tu te tik ļoti cepies :P
0
nu johaidii ! taas ZAABAKU teemas ir bijushas nezcik! apniikst jau takaa!
visi jau sen zina kur pirkt un kur ne !
0
A tev nav aizgājis ka pastāv iespēja nepirkt ? ko

cepies tu pats savaos zabakos. Man agrāk bija vieni gūmījnieki, sēnes gāju, tagad vairs nav zābaku, kur ta tu atrāk bij' ko ?
0
nemiet labāk makšķernieku līdz vēderam blin, būs kruti, nopietni
0
ha, tur nav tādu :P
0
cjist kaa uz karnevaalu.
0
Eu. Kur var dabut kerzas?
wienalga kadas, nejau liidz celim, bet tadas parastaas kerzas..
Hmm..Eju pa Rigu//Vecriigu nekur nevaru atrast. Paliidzat! kkadu 38-39 izmeru :]]
0
Patriots, Millano, Punk bodē, Origo...
0
Jā... labs jautājums. XD
0
kur atrodas tas Patriots?
am ap cik latiem varetu maksaat
?
0
Veikals Patriots atrodās uz Tallinas ielas, tuvāk Valmieras ielai!! Precīzus ciparus nepateikšu!
0
un cik maksaa apmeram?
0
ja nemaldos tad 52, kautkas tāds bija ar to ciparu...

patriotā lietotie pa ~20LS jauni 40 un uz augšu, tie ir armīnieku.. a citur tā teikt modelētie sākot no 45 un uz augšu...
0
aa fak, tukuma pa sakot no 2ls war nopirkt LIETOTAS :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Tad tik grāb ciet
0
Bērni....
0
Izjaat.
0
Hmm. humpaljnikus? :D:D:D
0
Kas ta ZIPAKAM(zipo) = EMO kedinnas kaajaa, (izskataas ka liidz puscelim) un aidaa ielinnaas
0
tās bildē diemžēl jau pie dieviem... :(
tagat kautkad nopirku jaunas parastās melnās ar baltu, pa lēto k-kādi patsmit lati, laikam 11... bet tās melnās gan bija labas, mmm melnas :D

metal bedz apsmit mani par to ka esmu emo un tapēc jau neesmu sliktāks par tevi, pat labāks, bet līdz Betmanam [šitas džeks iespārda] gan vēl jāpaugas.
0
Pie velna zābakus un Zipa emo kedas, vajag Globe skeitūžus neesāt.
0
globe nē, DC ;)
0
nē Convers!!!
0
jā converse zajebis, bet ne jau kedas :D pē-kedas man nepatīk
0
Vai Vans.
Nesen nopirku Circa un ieberzos (60ls ;(((( ) un bļin pat gadu nenovilka.
0
ka es saku, DC labi tur, vismaz manējie visi ir godam nokalpojuši
0
man tik vienreiz mūžā ir bijuši tie ķipa sk-šūzi un tie bija Converse, nokalpoja godam, nesaplīsa, pat nemazākā skramba, palika pa mazu... vēl kautkur skapī kādā mētājas...
0
jā, man ari bija konverses, nu baigi bij jāmoka, lai noplīstu, tie ir uzticami vāki
0
Pizdata agarāk kedas nebija stilīgas un tad tās tirgoja tirgū pa Ls 1.50, bet sakarā ar Emo uc huiņām kas tās padarīja stilīgas, tagad tās jāpērk veicī pa Ls 11 un jāsaka ka tas esot lēti, jo ir vēl zaibisnākas pa Ls 50 un vēl nez cik.

Njā un protams kerzus līdz ceļiem arī obligāti vajag, jo tagad kad tādi ir gandrīz katram trešajam kerzu valkātājam (droši vien sakarā ar patriota piedāvājumu) tad nedrīkst tak no mōdes atpalikt.
0
A es nopirku sev pagājušo vasaru ārzemēs kedas pa aptuveni 20 Ls - es esmu EMO! :)

Un zābakus arī no ārzemēm - tātad esmu pozeris!!!

Nu kurš būs krutāks par mani, Emo-pozeri?
0
Es iepriekšējās kedas ņēmu pa 24Ls :P
un kerzus Millano veikalā, tai kas pretīm krutajam /izmalcinātajam/ stilīgajam Barona centram...

saņem!
+1
Man ōme uzadija vilnas zeķes.
Zaibisās. 8)
0
man ar, tagat kājās, vēl es ar viņām guļu, baigi siltās.
0
man ir elastīgās vilnas zeķes, vēl siltākas !
nu, dabūji, ko, a ?
0
ai nu paveicās tev....
0
man ir siltas cibas ar silto oderi, un rokas ledus auksts alins. ha es jus visus ar sito nolieku, sanemiet!
0
Jautrais ZipO, iist OMJ zipo, iists kedainnbeerns Zipo, vienkaarssi zipo
0
Savu lietotājvārdu viņš ir izvēlējies ietekmējoties no savā iecienītākā mākslinieka - 2pac. Zi-paks, Tu-paks
0
Kā jau reiz nefolks norādīja, Zipaks patiesībā ir ačgārni uzrakstīts Skapiz.
0
Baigie veči esat ne...

Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas