13. jūnijā Tallinā Metallic
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Kāds jau pošas uz turieni?
0
Es ar vienu koleegu braukshu.
0
divata , mmmmmm
0
lai kā tur arī būtu ar tiem pēdējiem albumiem dzīvajā būtu vērts viņus redzēt, noteikti jau vecās dziesmas arī būs daudzas-normāli varētu noraut jumtu.
0
nu nez varbuut itkaa gribas, bet tas vis no finanseem atkariigs.
0
Kāds nezin kur var biļetes dabūt?
0
tak reku augshaa links... ja nav liikas rokas, tad var atrast.
0
Es to linku jau pašā sākumā apskatījos, bet tikai tagad vēlreiz skatoties pamanīju par biļetēm.
0
ar skatīšanos jau vien nepietiek vajag palasīt... :P
0
Metallica un pietam praktiski tepat! tur vnk nav variantu... ir jaabrauc!
0
blaaa buushu, ja kas laikam no 20taa biljetes sak tirgot. Shitais bus pasakums uz 80 000 galvu!!! labais!!!!!
0
Nez, kāds no LV uz turieni organizēs transportu? Nebūtu slikti...
0
Aha, ar maršrutnieku galīgi negribētos kratīties.
0
es uz Deep Purple februari braucu - prasiju pardesmit estinjiem kur a halle ir - tikai pedejais pateica ka jabrauc pa kreisi, parejie visi nobrinijas un paatrinaja gaitu savaa virzienaa! =) ta ka ar sabiedrisko neiesaku braukt! Izkaps kkur urmas apgabalaa.. un ta tik saksies! galvenais, ka alinsh bij lidz1 =)
0
A vilciens uz Tallinu neiet?
0
tur jabuut! vienalga kaa...autobusaa,vilcienaa vai kaajaam.
0
latvju vilciens iet liidz robezai, tad jaapaarseezas uz ikaunu vilcienu, baigaa keepa!!
uz ieprieksheejo konci laidu ar stopiem, jo autobusu biletes bij izpaardotas, un palaimeejaas nokert fuuri kas pa taisno no aadaziem liidz tallinai aizraava!
0
kas vinjus iesildiis? man teica ka arii kaut kaada dulla grupa.
0
Iesildīs kkādi igauņu pidarasi, velsiešu pidarasi, un vēl vieni igauņi, tik šitie it kā neesot pidarasi, bet gan industriāļi. Moš kkas normāls.
0
divi pidarasi un vieni nepidarasi priekš igauņiem ir baisi labs rādītājs. Tu kautko neesi sajaucis?
0
"Pirms grupas Metallica koncertā Tallinā uzstāsies velsiešu grupa Bullet for My Valentine, kuru rokmūzikas žurnāls "Kerrang!" 2005. gadā nodēvēja par Lielbritānijas labāko jauno grupu, igauņu industriālās mūzikas pārstāvji “Pedigree” un Igaunijas Eirovīzijas uzvarētājs Tanels Padars ar grupu “The Sun”, kurš muzikāli ir pievērsies rokmūzikai."
Viens mans draugs klausās "Bullet for My Valentine" - tas ir romantiskais metalcore. Bet dažreiz jau tādus var paklausīties, kad ir tāds EMOcionāls garastāvoklis. Eirovīzijas uzvarētājs, Padars, protams, ka ir pidarass.
0
tas bullets valentiinam izklausas pec kkada kartejaa jaunibas maksimalisma..
0
A es no torrentiem novilku depeche mode 2 remix albūmus pēdējam. Labie. Bet uz metālikku vaik aizlaist, moš pat ar mocikļetu, būs jauks ceļõjums. ;)
0
Hell, yeah!
0
Metal up your ass!!
0
jā super! varēšu ģeomorfoloģijas praksē pasniedzējam pēdējā dienā pateikt- mad`fucer!!!! un uz tallinu prom....
heh. bet tā buus ar jaadara.
0
Eu ,veči, bet pirmdien 10.00 jau jābūy pie kases. Tās biļetes tak pāris stundās izpirks.
0
Tanels Pidars nahuj...
0
Estragon! Vai kāds transports uz Ugauniju arī plānojas?
0
biļetes rokā, nu tik atliek nepacietīgi tirināties un gaidīt lielo dienu
0
NU bet tāda pišanās ar tām biļetēm-gaidijām no 8.00 liidz 15.00 kamēr dabuujām. a nemaz tik traki daudz cilvēku nebija...
0
man gan labi, sencis par biļetēm jau bija parūpējies, nekur nebija ne jāstāv, ne jāgaida
0
Biļetes maz vēl ir dabonamas?
0
Es tā sapratu no paziņas, ka vairs neesot. Bet varbūt kaut kad būšot vēl.
0
dabuuju, visp rindas nebija...
0
mdeee, Igaunija...a es buushu citur...
0
es ar bez rindas dabuuju Kolumbaa - Rainja bulvaarii, un kad es tur biju vakar vinjiem veel dahuja taas biljetes bij takaa varat meegjinaat ;)
0
Nē, ir gan tomēr. Tikko pats vēl nopirku. Skrieniet uz Statoiliem!
0
yeah,nebij nekādu problēmu dabūt biļeti! Harvester of sorrow, here i come!
0
okei, optimisms paceelaas,
0
es jau kravaju kastes ar alu!!!
0
njeh netaa rakstiits ka biljeteem kirdikt
0
nja viss biletes oficiali izpirktas ;[
0
Tev tak arčij metallica nepatika, ne? it sevišķi jaunais albūms, manuprāt no jaunā albūma gaidāmas diezgan daudz dziesmas koncertā...
0
es labprāt gribētu lai no jaunā neviena nebūtu-nu bļa kaut vai tā tituldziesma st.anger-iet tas ātrais gabals un tad uzreiz tas lēnais kur viņš sāk dziedāt saaint engeeer... nu bļin tik tizla pārēja ka nu es nez...
es ceru uz protams uz vecajām-ar ī šis tas no load un reload netraucēs. lasīju ka spēlēs viņi 2 stundas
0
kaa ta nepatika ka vecaas dziesmas patika ;p... nuu un redzeet vinjus vienalga pachotna, nemaz neskaitot ka dahuja pazinjas brauc ;]
0
kas ir pachotna?
0
ir biletes dazhas - 70Ls/gab. 8682301
0
ai dzersim, izskaidroshu
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas