Beidzot :)
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Pie dirsas!
0
Pie dirsas!
0
muahahaha...
bet skumji tomēr... :'(
0
ko nu?
0
jākarās :s
0
nu ja nav vairs dzirksteles, tad tā lieta ir jābeidz.
lai gan man žēl-man riktīg patika

0
nu jāgriež vēņas,ko citu....
0
phe ! a es domaaju kas nopietns !
0
Tas tikai pierāda, ka ir Allahs, kas uzklausa mūsu vēlmes!
0
man liekas,ka te pie vainas būs Čaks Noriss
0
Nē, pie vainas ir D.Masteins. viņš arī gribēja izčakarēt biļešu pārdošanu uz Metallicu, gribēja lai visi brauc uz Megadeth ;)
0
Pie vainas ir kā parasti Latvieši! Šinī gadījumā Latviešu izcelsmes DJ Lethal. kurš droši vien tur visu sačakarēja!
0
kur ir Megadeth? tos es gribu redzēt!
0
njā,šitā Zipaka bilde ieper.
0
beidz pērties... tagat man cita!!! :E
0
es jau par to arī runāju.
0
Tagad raudu katru nakti!
0
rēcīgi :D
0
eu, Deadfall, kā ar WeEnU ZaAgJeEZhAnU?
0
pajat.
0
Es jau sen gribēju zināt, kā izstās tas pediņš Zipaks. Nu bļe - ko lai saka?:īsts pediņš!
0
pie dirsas
0
Viņš izskatās seksīgi.
0
Neapdirs Zipaku, mazais divniek. Bet ziņa ir laba.
0
Mazais 2irseli... sorry nesmu pediņš takā tev nespīd... varbūt vari ko ar Maigoni sarunāt, bet varētu būt, ka viņš tādu nekro izbrāķēs...
nu ko lai saka? kaķi pilna pasaule...
Can You Dig it, Sucker!
0
Žēl, ka tu neesi pediņš.
0
kur pediņi vajadzīgi???
ā.. vaj.....
0
Manuprāt tiem "faniem" jau nu toč nav ko satraukties jo neko labu jau viņi navarētu uztaisīt savā "jaunajā albumā" pat ja tāds būtu. Ir tikai loģiski ka tādas sūdmetāla grupas kuru zidu laiki sen jau aiz kalniem izjūk. Gaidam tik nākošos...
0
Bet nu izstās gan viņš pēc riktīga pediņa. Zipak, eu, tikai tagad nesaki, ka es esmu slikta. Tas mani sarūgtinās ne pa jokam.

Man pediņi vispār nespīd, es tiem nepatīku, pie manis nāk tikai normālie džeki un vēl pie kam stāv rindā... ujjj. Tā kā tev nespīd, īsmatainais izdirseni, kuram patīk iedirst stulbus jokus normālās diskusijās un tēlot ūber trū mataino(bet principā tur nav nekā slikta[par to ūber trū daļu]).
0
oi, baigi gudri Tu te lej... ak un vēl meitene esi... nu jā... baigi... un man vienmēr gribējies zināt kādas ir pediņa pazīmes, a? un un vispār nesi pirmā kas saka ka pēc tāda izskatos, varbūt tas no dusmulēkmes ko es izraisu citu prātos, bet kas zin varbūt man piemīt tās mistiskās īpašibas... kā tad tur īsti ir, m?
0
Klau, mazais2 -

a kāpēc tavs niks nav mazā2 vai mazie2...
kāpēc izmanto pretēja dzimuma locījumu?
0
Nu,tas i pavisam vienkārši - lai nesienās klāt džeki(lai padomā, ka esmu vecis). Man to džeku katru dienu ir tāda rinda, ka .... ujjjjjjjjjjj. Darbs prasa smagus upurus, bet atpūsties takš ar gribās.

Un pat nedomā prasīt, kur strādāju, tāpat neteikšu.
0
ZipZag, tava (it kā) ironiskā bilde un mūžīgie stulbumi liecina par tavu morālo impotenci. Un ja tevi interesē mans personīgais viedoklis(kurš tev noteikti TRAKOTI interesē), tad tu nenojaut, kur atrodies un no otras puses tu man vienkārši nepatīc. No tevis kaut kāpēc pa gabalu izstarojas pa pusei negatīva, pa otrai pusei - pusimpotentiska, samērā pretīga, elpvadu kanāliņu pa divām ceturtdāļām aizraujoša aura.
0
skatos jūties baigi varena, iedomīga kuce... a nahuj tevi man tādas nepatīk... bļe... [atvainojos pat necenzēto valodu, bet darbs prasa upurus]...
0
ak šitā gan ja... skatos kautkur būšu tevi sirds dziļumos aizskāris... šitāds naids, nē nu man jau nekas pretī ka tu tur otrā dirsas pusē sēdi un bubini ka Zipaks tāds un šitāds... bet tomēr man īsti nepatīk ka citi mani ienīst un vēl runā visādas rupeklības... bet darbs prasa upurus....
0
Tu neesi debīls, mani par kuci saukt??!!... diedelnieks. Es tev pēc kuces izstos?
0
Klau, ZipZap, es tev neesmu nekāda kuce, bet, ja tu turpināsi dirsties, es būšu tava astrālā feministu padauza un tad nu saturies, jākli.
0
nez grūti teikt pēc kā Tu iskaties... un ja godīgi arī neintresē...
Nu tad paklausamies:
Kalmah - To The Gallows
0
Bet manās acīs - vienalga pediņš.
0
a es nezinu kas ir femenistu kuce, kā arī nezinu ko viņa dara.. amm varbūt pēdējais laiks noskaidrot... un jā, tas vārds jāklis baigais... "Eu jāklīt, beidz jāklēties un ķeries pie lietas"....
0
a ja tās acis izdur? amm tad jau būs laikam vaigi? tas tik tā tīri nostaļģijai...
0
WTF???
0
ZagZig, vienalga, ko lai tu uzrakstītu, es tev būšu soli priekšā, mazais gailēn. Tu nevari izmanīt tagadni. Muhahahaha! Mirsti vai arī vienkārši fack off!
0
A tu pamēģini izdurt, es tev kaut ko citu izduršu, tu paliksi bez kaut kā. Tas, ka tev kaut kas karājas un man nē, vēl nepadara tevi par pārāku, bet tev noteikti liekas, ka jau esi uzvarējis, taču tas tā nav.
0
ak dievs! nujau Tu sāc izklausīties pēc mazas gōtu meitenītes... :DDD bet varbūt tomēr pēc pusīša, ar sasodīti mazu krāniņu, kuram ir sasodīti lieli kompleksi...
un un ko tad tu galu galā darīsi kautko man dursi vai griezīsi??? a?
0
kam te ellē ir kompleksi? ne man. Es varu kaut visu nakti ša-lalalalalaā. Tu nevari?

Tāpat rīt darbadiena, mazais. Kamēr tu no rīta saldi čučēsi savā mazajā miteklītī, man pienesīs kafiju uz sudraba paplātes un sāksies dienas tūre.

P.S. labi, ka rīt pēdējā darbadiena.

Starp citu - ja jau aizgāja runas par kompleksiem, tad - cik caurumus tu sev vari saskaitīt?(ķipa es veicu aptauju)
0
bet diezgan crappy ir tas, ka no rīta nu vispār, čista, jou bļa, nu ņihuja neatcerēšos no šitās diskusijas:((
0
*ieper ZipŽaku
0
WTF!!!
EU! bļeha man jau baisi no tevis sāk mesties... jebogu...
tas atmiņas zudums ķipa no alkohola, ja? tagat kruta, ja.. "jēē es varu dzert a tas skribelis nevar..."
0
Jurčik, jurčik...
0
a ko man tagat teikt!!! Kautkas nav tīrs...
0
pasaki, ka gribi karstu vistas buljonu ar marmalādi.
0
Un lai es vairs nedzirdētu: "Es vakar pa dienu izstaigāju visu marijas un A.čaka ielu, nevienas pašas slampas." - lohs tāpēc, ka gāja pa dienu, visas pulcējas parasti ap 20:00, vēlākais īsi pirms panorāmas. Līdz pusnaktij parasti nevienas stāvošas vairs naf.
0
EsRīgā ja labi reizi mēnesī parādos.... un kas tas par jurčiku?!
0
Stulba diršanās, bet es nesaskatu nekā briesmīga, ja kāds kādai iedomīgai feministu kucei izskatās pēc pediņa, jo pediņu pazīmes, kā zināms, ir labs izskats un otrkārt kāda šķirba, ko par mani domā sievietes, sevišķi, ja viņas ir stulbas.
0
mīļā feministu kuce, un kā būtu, ja tev tavu silikonu pārdurtu?
0
Man viņi tā piertūks,vai tad JUMS NE!!??? HEHE
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
edgarsrakovskis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas