Instrumental
0
Es patreiz izbaudu CC jauno albumiņu Kill un it sevišķi mani piesaistīja pēdējā dziesma Infinite Misery. Tas ir instrumentālais gabals un man liekas otrais kas CC ir. Man jau protams vokāls arī patīk un tā, bet es gribēju jautāt vai kāds nezin grupu(as) kas spēlētu tādā kā instrumentālā death metāla stilā. Es īpaši netiecos pēc nez kādiem uber progressive gabaliem ar 20 min soliņiem un tā, bet tieši kāda grupa kas spēlētu detuhu bet instrumentālā formātā. Es vinreiz vienai tādai biju uzdūries, bet ka uzreiz nepiefiksēju nosaukumu, ta tā viņa arī pačibēja no mana redzes loka.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Sleep Terror
tehniskais jazz/death
0
PHANTASMAGORY
jazz fusion/techno death
0
Abolishment of Hate - neliels bijušā Mortification ģitārista Jeff Lewis soloprojekts instrumental death lauciņā.
0
patiesībā vel ir iesakāms PELICAN

kautgan šeit nav nekāda sakara ar death, bet nu instrumentāls spēēēēks ;]
0
Credo - Operete
0
Paldies par Pelican - gandrīz taisni tas ko meklēju. Pārējos gan vēl neesmu uzgājis. A vairāk neviens nevienu instrumentālo grupu nezina? Vis maz kur instrumentālā daļa būtu gana augstā līmenī un vokāls to nenomāktu.
0
Dolorian.
0
zin... ja tev patikās pelican, tad tev pēc idejas varētu patikt cult of luna un jesu, iespejams arī callisto, vienīgi, visām šīm grupām IR vokāls, bet nu... šeit vokāls tiek ielikts ne cik daudz un ielikts ar baigāko spēku. (izņemot moš jesu 2006 gada albi, tāds savādāks...)
0
Nu Cult of Luna jau ir pazīstams.
Vispār prasītos kautkas aktīvāks. Man it īpaši interesētu grupas kur ģitāras tehnika būtu patiesi iedvesmojošā līmenī. Bet attiecīgi kur vokāls šo tehniku nenomāktu.
0
nu sleep terror, kā jau teicu ;]
0
iesaku Wufukk albumu - With a knife in my ass... :)
0
Grupa Cacophony.
0
mmm, Cacophony! Jā, Bekers bija tiešām lielisks ģitārists.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas