Kalmah
0
Tātad nu jau labu laiciņu atpakaļ manās ķepnās nonāca Kalmah jaunais albūms The Black Waltz. Ko lai es saku, šitas pagaidām labākais albūms iekš 2006 gada kādu man nācies dzirdēt. Vienkārši spārda kā nelabais!
Tad arī nesen novilku viņu pavecāku albūmu They Will Return, nu šitas biški mazāk iekikoja mani, bet tik un tā vienkārši graujoši.
Ko jūs sakat par Kalmah un kā pārējie albūmi [protams agri vai vēlu dabūšu tos]???
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
visi albuumi shameejiem ir nezheeliigi labi .
velc visus albuumus !
0
jaieverte man ar, moska tiksu atspardits ka zipaks.
0
Hmm, vienīgais, ko no šitiem esmu dzirdējis - Swamplord - bija klausāms, bet ne tā, ka baigi iedvesmotu dziļāk par šiem interesēties. Bet to jauno visās malās baigi slavē, vai tiešām būs jāievērtē...
0
viens autoritārāks paslavē un pārējis slavē līdzi - visās malās slavas čaukst vien
0
es jau nu šitādiem Zipakveidīgajiem "atradumiem" neticu. Pēdējais ko ievērtēju no sērijas "best band ever" bija Darkane. Pilnīga kaka. un ko nozīmē iekikoja? kas tas tāds ir? Metalcore? Gotiskais "mēs vienkārši spēlējam kautko, hvz ko", vai vēl kautkas tikpat lielas ievērības cienīgs?
0
ja es kaut ko nejaucu, tad šis ir čildrenofbodomveidīgais
0
nu ir COB liidziigs. bet jaunaais albuums diezgan atshkjiraas.
0
nez man neparak sitie.
0
Ir jau šitie līdzīgi CoB nu'šitas Melodic Death Metal... bet labs un smagāks jau par CoB...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas