Burzum
0
Riit laikam ka laidiis aaraa...vismaz taa dzirdeeju....
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Oho. Vai tiešām jau? Laikam sroks tiešām bija kaut kādi 12... vai 20? Vispār inčīgi, daži taču devuši solījumu.
0
Kkur 20 tak bija. Vargs tik ap 2010. laikam tikai tiks ārā.
0
Nu es lasīju kaut kad intervijā, ka viņš cerot augustā tikt ārā.
0
iedeva laikam 21u
0
21 Norvēģijā esot augstākais sodamērs. Vispār jau es viņu nenosodu, ka viņš nogalināja to čubriku, bet tomēr viņš ir kaka, jo ir rasists.
0
:D
0
Lai tak viņš sapūst.
0
nez vispār liekas viņam jau tājā cietumā haļava bija
0
Nu ja, nebija jau tas nekāds Somālijas cietums, bet, iespējams, ērtākais cietums pasaulē. Paspēja daudz grāmatu izlasīt, izglītoties.
-1
A kas ir Burzum?
0
Norvēģu popgrupa.
0
Aaa - tie kas Eirovizijā būs?
0
Nē, tie būs somi.
0

"Sonnenmensch, šodien, plkst. 13:42 [Profils] [Link]
A kas ir Burzum?"

"Maigonis, šodien, plkst. 14:09 [Profils] [Link]
Norvēģu popgrupa."

bljin ! :DDDDDDDDDDDDDDDDD

0
Ivai humora izjūta kā adatiņa asa.
0
Es kaut kur avīzē lasiju ka Latvijā par rasistisku uzbrukumu dod līdz 15 g. tuptūzī.
NU bet pagaidām te neiet tik traki kā Krievijā.
0
tā jau viš ir. Nosit parastu kēksu un tiec cauri ar brīdinājumu, jo tev ir smukas acis, bet nēģeri athujārīt, tas ir tāpat kā dupāt zīdaiņus, kuri izžauti uz balkona.
0
M-jā....
kas notiek ar mūsu pasauli.....
0
Cik nu tā pasaule ir "mūsu"...
0
Cik nu tā ir pasaule...
0
nekādas taisnības - visu nosaka tas, cik biezs tev ir maks un cik skaistas tev acis.
0
nē, nē, labāk paliekam pie tā, ka pasaulē viss ir pilnīgi godīgi & taisnīgi - ja tu ciet, tad tā tev vajag, skaidrs??
0
ja tā tas notiek tad iepriekšējā dzīvē esmu bijis baigais maita
0
get rich or die tryin
0
Vargs nu tagad varēs ķert rokā giču un uzdziedāt par laikiem, kad netika aizmukt uz Zviedriju un nomušīt Krisoferu Jonsonu iz Therion.... :D
0
nu nez kā būs ar to giču-kādus padsmit gadus jau nav turējis rokā. vai tik nebūs jāsāk no nulles ja gribēs atkal spēlēt
0
Vinjam jau cietumaa deva i gichu i sintikji i portatiivo.. tikai ne visu uzreiz.. dzeks baigi skrobojaas, jo nevareeja ieraxtiit neko.. ha ha.
0
nu liekas vis viņam tur bija
0
Metālu viņš vairs neciena, starp citu, ja nezinājāt, tad viņš ir elektroniskais tagad.
0
Zināt ta zināms tas ir - jau no "Daudi Baldrs" laikiem!
0
The end of Burzum

In 2000, Vikernes terminated his musical project (which he had continued from his prison cell) due to what he perceived to be negative notoriety. Vikernes believed that his philosophy was constantly misinterpreted by an ignorant fan base that was too closely related to black metal and Satanism. By this time, Vikernes had released two ambient albums, having abandoned the black metal 'scene' years previous. Varg intends to continue Burzum if he is released on probation in April 2006. The new Burzum, Vikernes claims, will be a continuation of pre-prison Burzum, specifically the "Filosofem" album. Though he has distanced himself from black metal, and looks down upon the culture, he claims this is the only music he is able to create.
0
It has been kind of interesting to see how some people have felt a need to make up stories regarding the why I ended up killing Euronymous. It is sad to see that people make up stories just because the truth is uncomfortable to them.

In 1991 most of the metal musicians in Norway believed Euronymous was a so-called cool guy, but in mid or late 1992 most of us realized that he was not. When DSP (Deathlike Silence Productions), his label, released the Burzum debut album, in March 1992, he had to take up a loan to be able to pay for it. He couldn't afford it himself, and he loaned the money from me. When he sold all the Burzum albums he paid his private bills rather than print more records - or pay me back the money he owned me (and I never saw any royalties either, for that sake). So when he was sold out he had no money to print more records. This is probably the reason why some people think I killed him for money, but certainly I wouldn't have gotten my money back by killing him. Breaking his legs would probably have worked, but not killing him. I can always get more money if I want to and I never invest any more than I can afford to loose, anyhow. I have a very relaxed relationship to money, so this rumour is just silly, and it was only talk about 36.000 NOK anyhow (about 5100 USD, about and average month's pay in Norway).

I took the consequence of his incompetence and stupidity and started up my own label, called Burznazg (in Tolkien's Black Speech that is "Dark Ring"), that was later (in late 1992) changed to Cymophane (Greek: "Wave to appear", the name of a gem that is shaped like an eye), and decided to do everything myself. I didn't need him. All he did was to sit on his fat arse in his shop and drink Coca Cola and eat kebab anyway. His shop was going down the drain, and it was only a matter of time before he (and thus DSP) was bankrupt.

We hadn't given up on him just yet though, not completely, and as a final attempt to get his shop going we agreed that I should do an interview for a newspaper to give metal-music some attention. He was out of Burzum albums, but he had other albums for sale in his shop. When I did the anonymous interview in January 1993 I exaggerated a lot and when the journalist left we - a girl and I - had a good laugh, because he didn't seem to understand that I was pulling his leg. He took everything dead serious. Unfortunately he went to the police the next day (the 19th) and had me arrested, and (the 20th) his newspaper printed his version of what I had said while I was in a holding cell unable to tell anybody that it was just a load of crap I had said to create some interest in a music genre - to help Euronymous get some customers for a change.

The interesting thing is that when I was arrested Euronymous closed down the shop instead of taking advantage of the situation, because his parents thought the attention was too uncomfortable! So the "evil" Black Metal hero did what his mother and father told him to! Pretty pathetic, alright, but by doing so he also made all my efforts more or less pointless. I spent six weeks in custody because of that, and all he did was to close down the shop! The customers came in droves, but to a closed shop! How stupid is that?!

When I got out from prison I was pretty disillusioned by all that had happened in the media, and the police had made such a mess for me when they had their raid in my apartment that it was hard to run Cymophane like I had planned to. At the same time DSP had (possibly because of the media stunt) gotten a distribution deal with a company in Oslo, and could start printing and selling DSP records again.

Euronymous had made a complete fool of himself by closing down the shop, and most of us agreed that he was a damn wimp and an idiot. I was angry at him for not taking advantage of the situation, which was why I had done that silly interview in the first place, and I didn't want anything more to do with him. There was no point in dealing with him. Instead I got a deal with a distribution company in Oslo for Cymophane, and continued on my own.

As far as I was concerned he didn't exist anymore. When he phoned me to ask me if they, the guys in Mayhem, could stay at my place when they were in Grieghallen sound studios to finish the Mayhem album, I said no. Nobody else in Bergen wanted to give them a place to stay either, and they had to rent a room at a motel. Nobody had anything against Hellhammer, the only other Mayhem member at the time, but we just didn't want anything to do with Euronymous. I have always had a good relationship to Hellhammer, and he wasn't very impressed with Euronymous either, so to speak. In 1992, when we recorded "De Mysteriis Dom Sathanas", he even made jokes that we should kill him!

For some months this dislike for Euronymous spread in the metal scene, as more and more people understood what a moron he was, and he blamed me for all of this, and started to hate me. He believed it was my fault people lost their respect for him. In a sense he was right, as I certainly didn't keep my opinions a secret, but I think he brought that upon himself. He was simply disclosed by the way he reacted to the heat. He had made a fool of himself. Further, when the media wrote all that crap about me it made him feel less important. Suddenly he was no longer the "main character" in the hardcore metal scene. As he saw it, that too was all my fault. This is probably the reason people claim the killing was a result of a power struggle between two leading figures in the scene, but the truth is that this was only important to him. I couldn't care less about this. I didn't even socialize with that many metal people, and when I went out I preferred to go to house parties and to an underground techno club in Bergen, called "Føniks" (Phoenix), while most of the metal guys went to some rock'n'roll place. In fact I went to the techno club to get away from all the new metal people, because I didn't like the attention from them. I preferred the attention of nice girls, so to speak.

Later Mayhem got a new guitarist, Snorre W. Ruch of Thorns, from Trondheim, and when he moved to Bergen I let him sleep on a guest bed, in the living room of my apartment, until he got his own apartment. At this point Euronymous had begun to plot against my life. He wanted to kill me. In his view I was the problem, so by killing me he believed he problem would go away.

His problem was that he included a few of the metal people in his plot to kill me, and they told me. He had told them because he trusted them, but obviously they had warmer feelings for me than for him, so to speak. At one point he phoned Snorre, who lived in my apartment, and Snorre let me listen to what Euronymous had to say. He told Snorre that "Varg must disappear for good" and similar, confirming the plans others had told me about earlier.

A lot people has claimed that I overreacted, because Euronymous was such a wimp anyhow, and he didn't have the guts to even try to kill me. Sure, he was a wimp, but this time he didn't tell everybody about his plans, like he usually did. I took this serious because he only told a very few people he trusted, his closest friends - or those he believed were his closest friends anyhow. Also, in August 1993 he was about to go to prison for four months, after being convicted for injuring two people with a broken bottle, because they had "looked at his girlfriend" at a bus-stop. He was not a very sympathetic guy, and when he felt that he had his back against the wall he was capable of executing his plans. If scared enough even the biggest cowards become dangerous.

The same day he told Snorre about his intentions to kill me (and thus indirectly told me, as I was listening to their conversation), I received a letter from him, where he pretended to be so very positive and where he was very friendly and wanted to meet me to discuss a contract that I had not yet signed. This was the only excuse he had to contact me, and it seemed like he was trying to set me up. According to his "friends" the plan was to meet me, knock me out with a stun-gun, tie ...
0
0
0
Nu ja - to esmu lasijis -

""Zaratustrah,
The end of Burzum""

bet tak nesen atkal bija apgalvojums no vinja puses, ka tiklidz iznaks ara, ta izdos albumu, kas bus ka "Hvis" un "Flisophem" stila...

neko no vinja nevar saprast......
0
taadslohs....
0
Sūkā tas Burzums . Skan kā kaka un muzons kaka . Pēdējie panki galīgā pālī var labāk koncī nospēlēt nakā viņš ierakstā . Nesēdētu čokā , nafig nevienam viņš arī nebūtu vajadzīgs.... tā kā pat žēl to mudaku paliek .
0
Ne jau visi mudaki grib lai viņus želo. A pastāsti zālei tagad kas tev patīk.
0
man neiepatikās
0
Tie, kam tagad ir ap 20 gadu, nespēs saprast to, kas ir Burzum un viņa mūzika, jo esat pārāk samaitāti no lielās mūsdienu izvēles un daudzveidības...
Tiem, kā man, kas Burzum dzirdēja jau tajos 90-to gadu sākumos, viņa mūzika ir ar pavisam citu jēgu un vēstītājspēku...
Man ir poh**, kāds viņš ir tagad pēc savas ideoloģijas vai nav - man viņa mūzika vienmēr būs kā stūrakmenis lielākajai daļai visa no tā izrietošā mūsdienu black'a estrādei.
0
pienjemsim, bet tas vinja rakstelis ir vienk smiekliigs... vecis manupraat ir shizikjis
0
Dzīvnieks laikam nezina, kas burzum bija pirms cietuma.
0
Man ir poh. kas viņš bij pirms cietuma . Un man ir liels prieks ka kāds tajā ko var saskatīt , atrast , ietekmēties utt. Tas nemaina lietas būtību . Būtu labāk džeks dzeju rakstījis vai ideoloģiskas grāmatas par to sviestu kas pašam galvā . Zamoči nigeru , nodedzini kādu baznīcu , iesmacē kādu primitīvu albūmu , pasēdi 20 gadus cietumā . Kas tad vēl kārtīgam mūziķim ir nepieciešams .
0
to sonnenmenssch - un man toč vairs nav 20 . :)
0
Primitīvisms jau ir black lielākais grēks, ja, rokk? Varbūt ej paklausies atonālo mūziku, renesanses mūziku, aleatoriku, ko Tu dari šeit.
0
to rokks -
ar tevi es nestīdēšos :):):)

0
Problēma laikam ir kad primitīvisms partop par kretīnismu :)
Klausos piem. immortal un saprotu ka primitīvisms nav nekāds black grēks .
0
Tad pērmet Burzum kretīnismu, nevis primitīvismu. Bet, kaut gan es arī balsotu par Immortal, domāju, ka Burzum nav principiāli nesalīdzināmi sūdīgāka grupa. Jā, visādas mellās mordas jocīgās kleitās visu sapisušas, bet Burzums savu vārdu pateica jau krietni agrāk.
0
Mēs, Sonnenmench, laikam kaut kad tikāmies Biķernieku biržā, tā varētu būt?
0
Droši vien....
Mežā es piestaigāju no 91. līdz kamēr tur vairs bija tika "3 lampinieki-pensionāri" ar platēm....
0
Ko visu sapisušas? Smfiniskais black vismaz ir mūzika, atšķirībā no "true black", bet mūziku es cienu pašu par sevi. Cita lieta, ka true black pretendē uz ūber black noskaņas prezentēšanu, bet nafig man tā ir vajadzīga.
0
ups.. Simfoniskais.
0
Nepārvaldu šos terminus. Kas tad ir true black? Viss kas nav smfniskais, ups, simfoniskais?
0
Nu laikam tāds maksimāli ļauns, agresīvs un nemelodisks. Īpaši lielas izredzes tikt nosauktam par true ir, ja tu esi black metal bandā, kas spēlē no 90-to gadu pirmās puses!
0
To Sonnenmensch - tikai deel Tevis :) Dodos pirkt Buezum kreklu . Nekaveejoties :) Un tie nigas man arii taa iisti nepatiik :)
0
Klau - a no kuras puses pie Straupes to bildi taisījāt????
0
Ja tev kāds niga būtu labs draugs, tev būtu savādāka attieksme pret nigeriem. Mums nepatīk tie, kurus mēs ļoti slikti pazīstam.
0
nu lai arī man ir 20 gadi, tomēr patīk man BURZUM visos iespejamajos veidos!!!nu un, ka pēdējos albumos nav vairs ne miņas no metāla, tomēr viņš to ir radījis un man patīk!!domājams, vinš cietumā nesēž rokas klēpī salicis, bet gan gatavo kaut ko jaunu saviem piekritējiem!tjip surprise:)
0
Maigoni -
tev ir draugi niggas? tu vinjus labi pazisti?
0
Nē, man nav draugi nigas, man ir draugi indieši. Bet tas ir tas pats, kas ar pedarastiem. Cilvēks var teikt, ka ienīst visus pedarastus, bet ja viņam būs pazīstams kāds sakarīgs cilvēks pedarasts, tad varbūt viņš savas domas nedaudz mainīs vai vismaz tik ļoti nevispārinās. Tas pats ar krievu ienīšanu utt.
0
Kas saiatas ar pederastiem, ka tu izteicies, es nepiekritu. man ir paris zinamu shadu cilveku, bet es pret vinjiem nekadu riebumu neizjutu, jo man ir poh**, ko vinji ar savu pecpusi dara mani, kamer mani tas neskar...
bet ar niggam esmu saskaries un ari ar citu tautibu parstavjiem, un neko labu par vinjiem es pateikt nevaru...
0
Katrā tautā ir kaut kas labs un kaut kas slikts. Nu, piemēram, salīdzināsim latviešus ar krieviem. Latviešiem ir labi tas, ka viņi ir miermīlīgāki, starp viņiem mazāk urlu, bet krievi savukārt ir atraktīvāki un ne tik skaudīgi. Tā lūk. Visiem ir savi + un -
0
Nē, man nav draugi nigas, man ir draugi indieši. Bet tas ir tas pats, kas ar pedarastiem. Cilvēks var teikt, ka ienīst visus pedarastus, bet ja viņam būs pazīstams kāds sakarīgs cilvēks pedarasts, tad varbūt viņš savas domas nedaudz mainīs vai vismaz tik ļoti nevispārinās. Tas pats ar krievu ienīšanu utt.
tur tev maigoni ir taisniba.
0
Pāris reizes man nigas likušies baigi lādzīgie. Vienreiz Itālijā pienāca izručīt bez prasīšanas, liekas, ka baltie neierubījās problēmā (biju tādā drusku klaidoņa statusā). Bet, protams, nevaru teikt, ka iepazinos.
0
lai gan man arii ir divdesmit gadu, tas ko dzirdeeju no Burzum pirms kaadiem chetriem gadiem man patika. un joprojaam patiik. jaunie gan neinteresee.
0
Jelgab, šodien, plkst. 13:08 [Profils] [Link]
Tad pērmet Burzum kretīnismu, nevis primitīvismu

Lai tomēr iet abi varianti . Un par melnajiem - viņi rullē , kamēr atrodas Āfrikā , Itālijā .... bet kad viņi saradīsies šeit kā turki piem. Vācijā . Uh ... diez vai te kāds būs baigi priecīgs .
0
Burzum savu vārdu metāla vesturē ir ierakstijis un tur tas arī paliks!
0
Ko nu tur- mana paaudze Varga mūzikai ir par seklu:(
Taču man patīk tā pirmatnējība, ideju oriģinalitāte Burzum skaņdarbos. Kāda jēga klausīties kautkādus grupu, kurai ir simtiem analogu? Un vispār- vai kaut vienam no, piemēram, Queen faniem rūp, ka Kaut kād tur viņu solists darijis to un vēl kaut ko.
Ja kādam Burzum liekās mēsls, tas vienīgi liecina par to, ka pieejamā skaņu aparatūra ir izcili draņķiga:) Piemēram, "streaming the channels of soul in search of a new god" ir paarbaudījums jebkurām tumbām...
0
heresy -
ņemu cepuri nost tava piemēra priekšā!
0
"Un vispār- vai kaut vienam no, piemēram, Queen faniem rūp, ka Kaut kād tur viņu solists darijis to un vēl kaut ko."

kad es biju maziņš un fanoju par Queen, es nopirku arī grāmatu par viņiem, kuru ar lielu interesi arī izlasīju.
0
un domāju, ka ne es vienīgais.
0
Dons arī fanoja par Queen un lasīja grāmatu. Izrādās, ka Faunam ar Donu ir kaut kas kopīgs.
0
Nu, šitā skatoties jau mums visiem ir kaut kas kopīgs.
0
jā, lielākā daļa no mums čurā stāvus....
0
savukārt čurājam mēs visi
0
Fauns, es domāju negatīvās iezīmes- seksuālos ekscesus un visu pārējo, kas nav daļa tā, ko ciena attiecīgajā mūziķī...
Tik pat labi varētu salīdzināt Vargu ar Nīči- kam rūp, ka viņš sajuka prātā? Vatbūt vienīgi kristiešiem, kas grib "Antikristu" histēriskās bailēs no tā pārliecinošā vēstījuma padarīt par šizofrēniķa murgu
0
man jau liekas ka to Burzum klausās pārsvarā tikai dēļ tā ko viņš izdarīja.
0
Ja es klausītos mūziku tikai izpildītāja personību dēļ, mana mīļākā grupa būtu The Beatles:)
0
" Būtu labāk džeks dzeju rakstījis vai ideoloģiskas grāmatas par to sviestu kas pašam galvā "

Vai ta neraksta? Lūdzu,
www.burzum.org/eng/library/...
un pat krieviski tulko:
www.burzum.org/rus/library/...

BURZUM ir TRUE etalons, mani mazie pūkainie draudzīņi!!! - kas jūtas patiesāks par Vargu, lai raksta nākamais
0
;)))
0
provokaacija, ahhh...
0
Ja? Es tagad lasu šito, malacis vargs www.burzum.org/eng/library/paganis...
0
"Dons arī fanoja par Queen un lasīja grāmatu. Izrādās, ka Faunam ar Donu ir kaut kas kopīgs."

Man, starp citu, ir Dona autograafs. Tad jau tikpat labi vareetu teikt, ka man ir arii Fauna autograafs :))))
0
ej tu dirst, man veel jaastraadaa, bljahuihvcwe;c bwegvwe bvre
0
Viseim BURZUM klasisko albūmu cienītājiem iesaku:

Sterbend - Dwelling Lifeless - 2006

izdots uz No Colours recs.
0
Vai kāds nezina, kā tad izgāja ar to no cietuma ārā iešanu?
+1
huj viņ zin, nav vēl zvanījis
0
Man piem. vienalga, ko vinjsh (sliktu) ir dariijis, kaa vinjsh ir dariijis, kur vinjsh ir dariijis, cikos vinjsh ir dariijis, galvenais, ka kaut ko ir padariijis! Patiik un VISS! Kaapeec tad par vinju te un ne tikai te, vispaar runaajam?! Ja nebuutu taa sviesta vinjam galvaa, tad arii neviens pat nepiemineetu...
0
laikam ka tā ir pīle par laišanu ārā, re ku ši no wikipedia:
"When Vikernes was convicted, it was possible to be released on parole after serving 12 years of a 21 year sentence, but this was later changed to 14 years by the Norwegian Parliament while he was in prison. In June 2006, Vikernes was denied parole by the Department of Criminal Justice for this reason, after having served 12 years of his sentence. His lawyer, John Christian Elden, is considering a lawsuit, viewing the policy change as a form of retroactive legislation.

...un šis no Burzum oficiālās lapas
12.06.2006
Varg Vikernes has been moved to Tromsø Prison lately; new address is in the contacts. The letters sent before this must have probably been lost or maybe they will be forwarded to the new prison.
0
Te nu bija! Sanāk, ka Vargs vēl tik ātri netiks ārā.
0
to Burzumu vajadzētu iebāzt Latvijas cietumā. Incanti, vai šis maz izdzīvotu?!:)
0
dabīgi, ka nē..traks esi??
0
iedomājies Vargs kaut kādā Abhāzijas cietumā....es domāj ka viņš domāt ka tas ir normāli ka kakāt gribās visu laiku pa to caurumu pa kuru abhāzu džeki spraudās iekšā! bet ne pa to ir runa, domāju, ka krievijas cietumā ilgi neizturētu pats stiprākais džeks..
0
- man pašam patīk labāk tie cd,kuros viņš ķērc..tās melodijas manuprāt ir nedaudz par garām...apnīk klausīties...
0
Jā, vecajos ir iekšā, bet tā elektronika manai ausij ir galīgi garām
+4
Luijs Kašē - blek metāla tētis, baznīcēns, slepkavnieks, francūzis, Zigmunds.

www.youtube.com/watch?v=00xegtA-qMk...
0
Kašē par baznīcu dedzināšanu, Eironīma slepkavību un kāpēc tad Luijam galu galā pieprieda maksimālo sodu. It kā jau viss dzirdēts un tā, bet tie momenti, kad viņs brauc savā autiņā un dungo kaut kādas friču dziesmas ir tā vērts, lai noskatītos :D Un vislabākais ir tas, kā viņš parodē tos, kuri saka, ka baznīcas tomēr nevajag dedzināt, tā ir vēsture utt. - to var uztīt uzreiz uz 2min 58sek.

www.youtube.com/watch?v=SW0XiJmr2v4...
+1
es jau citus fragmentus biju ari viena cita tema iepostejis, ir verts visas vinja "setas" intervijas ievertet :)
0
0
Es arī laiku pa laikam paskatos viņa video
0
Ar gadiem mēs visi kļūstam viedāki, arī Luijs....
0
pisec, mani tas vards Luijs reali ieper :)
0
Un Kašē ir tāds truenīvel uzvārds…
+4
Esmu pierakstījies, lai man atnāk YT paziņojums, kad Kašē aploudojis jaunu video! Ļoti patika tā epizode, kurā viņš stāstīja par mājas aizsardzību, ja tirānu varas policija iebrūk. Proti - pietiekot ar smagiem, truliem objektiem (citos video seko arī kaut kādas mājās samunsturētas metambultas, hujovas un ļoti neprecīzas lingas vai tmldz. krāmu demonstrācija), jo ikviens "baidīsies norauties pa seju ar trulu priekšmetu".

Protams, protams. Bet nespēju nesmieties, iztēlojoties ainu, kur Kašē, tērpies pižikā un linku kreklā, bruņojies ar māla metambumbu un kārkla pīķi, franciski nobļaujas "Panāk tik' šurp, mīkstčauļi!", kamēr ar automātiskajiem ieročiem un granātām bruņota GIGN vienība aplenc viņa māju :)
0
Pie kam, kā rāda pieredze nedaudz tuvākās zemēs, šāda «mājas pašaizsardzība» neko daudz nelīdz pat pret agresīvu vati, ja tāda sarodas lielākā skaitā.
0
pēc tam, kad pēc 2010. gada Belus Burzums manās acīs zaudēja interesi, neko nebiju sekojis līdz, vien ik pa kādam laikam uzliku 1992 - 1996. gada ražojumus. līdz šodienai ! 2014. gada hvzkas stilā ieturētiais The Ways of Yore izrādās ir "ass" un no šodienas ir manā playlistē !
+1
Šo gabalu bieži dziedāju līdzi braucot autiņā :D

www.youtube.com/watch?v=tP-PhoTbhhs...
+2
www.youtube.com/watch?v=2u-sX4mAG88...

Varga vecā blice. Nevienu atpazīt nevar vispār, bet komentos rakstīts, ka basists ir Abbath. Bļāviens... Arī metālisti reiz bija sīki. Wow...
0
Vienīgais, ko atpazinu ir Demonaz - tas ģitārists labajā pusē, vismaz diezgan līdzīgs. Bet nu blonds Abbaths? :D Var jau būt.
0
^ Izskatās tiešām kā jau sīči, bet skan smagi talantīgi. Ok, tas jau bija zināms, bet ar vizuālo kopā tomēr atkal pārsteidz.
0
Ja tas ir '88. gads, tad "Vargs" tur nespēlēja.
+1
Comment from Tore Bratseth which was posted on Facebook: It's me on the left, Tyr from Det Hedenske Folk on vocals, Olve on bass, Padden on drums and Demonaz (Harald Nævdal) on far right.
+1
0
Hmm, nez kāpēc nodzēsa? :o
0
^ kāds pazvanīja vai pat atbrauca :/ tāda nu lūk pasaulē dzīvojam
0
Jocīgs viņš ir, bet par muļķi saukt viņu galīgi nevar.
0
Nu nekas jau tur tāds nebi.
0
ņifiga. čalis saprata, ka daudz tuftu sarunājis (aksiomu formā bez loģiskiem pamatojumiem), tāpēc izdzēsis un ierakstījis jaunu par to pašu tēmu jau nevis uz 3min., bet 9, kur argumentē, ka Pelmeni var nolinčot ne tikai amerikāņi, bet arī čainīzeri.

www.youtube.com/watch?v=oocfKco3CxI...
0
Tagad jau vēlreiz slinkums skatīt, bet šon pa LR1 arī vietējie sexperti sprieda, ka ar Ķīna arī varot dot zaļo gaismu to jampampu nocelt.
0
Par to varbūt arī viņi paši tad mazāk pārdzīvotu; nesen kaut kur dzirdēju, ka aptaujā par laimīgāko nāciju pasaulē Z-korejieši bija sevi ierindojuši vien otrajā vietā - aiz ķīniešiem.
0
Psc, pirms četriem gadiem feisītī biju nošārējis Burzum dziesmu Heil Odin. Tikko saņēmu notifikāciju no feisbuka, ka viģiks ir noņemts no publiskās apskates, jo "Your post goes against our community standarts on dangerous individuals and organizations". :D
+2
Par ko izbrīns, tā miskaste jau sen ir "down"
+4
Vēsture atkārtojas - Burzum kārtējo reizi nonācis Latvijas "dzeltenās preses" slejās:

jauns.lv/raksts/izklaide/414...
+4
Atbalstījis Trampu... Mjā... Viss, čalīt - karjera beigusies.
0
^ Tur "pilnam komplektam" pietrūkst filmas galvenā varoņa atveidotāja viedoklis par batjku "Lukašenko" no Baltkrievijas.
+2
"(īstajā vārdā Luiss Kačets)" :D :D :D
0
Čalis tik dziļi iegāja lomā, ka visur sāka komunisti rēgoties... ar visām no tām izrietošajām sekām.
Bet, ja nopietni, tad pačekoju viņa Latvijas Nacionālo atdzimšanas kustību un viņu atbalsta akciju Trampam. Kekistānas un Gadsdena karogi, MAGA cepures un čaļi, kas pēc skata nožēlo, ka dzimuši Latvijā, kur AR-15 uz protestu līdzi nepaņemsi. Pēkšņi Zeltīta austošā saule šķiet tāds tīri nevainīgs svētdienas klubiņš.
0
^Pēkšņi Zeltīta austošā saule šķiet tāds tīri nevainīgs svētdienas klubiņš.

tu par "golden dawn" to biji domajis?
+3
Gold shower! Gold shower!
+2
^^ Sonne, nē, runa ir par biedrību "Austošā saule", kuru nesen izveidoja NA nu jau bijušais ģenerālsekretārs un valdes loceklis Raivis Zeltīts. Bet protams, ka liberālie mediji momentā saskatīja paralēles ar Golden Dawn.

www.facebook.com/AustosaSaule/...
0
^^ Nē, par biedrību "Austošā saule".
+2
paldies par paskaidrojumu!
tadu LV brinumu es vispar nezinaju un laikam ari negribu zinat :D
-4
Drausmīgs aktieris ar drausmīgām interesēm, kurš gan to būtu gaidījis, haha? Labi, ka vēl sīkais, ir iespēja izskalotās smadzenes atskalot atpakaļ. Protams, tas, ka par to drausmīgo filmu ir tik pozitīvas atsauksmes, viņam nekādā veidā nepalīdz, jo ego jau tiek labi pabarots.
+1
Oto ir malacis, vairāk vajag tādus kā viņš. Libtardiem nepatīk - tātad labs cilvēks.
-1
Libtardi = visi tie, kas netic, ka Tramps neuzvarēja vēlēšanās :D
+4
tak tie latviešu strēlnieki, kas pārgāja Latvijas Valsts pusē, bija kārtīgi antikomunisti aka anti antifašti
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas