Ko sakat?
0
Ko sakat par Placebo, kā arī par viņu jaunāko albūmu???

Pašam man nekad nav tā patikuši, ka būtu pat klausījies, tik cik dzirdējis pa radio, tv vai kad brālis klausas. Jua labu laiciņu atpakaļ manās rokās nonāca viņu jaunais albūms un tā līdz šim brīdim nesmu noklausījies tik dažas dziesmas. Bet kad brālis klausas zin biki jau paķer.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ja jaizveelaas no parbliivetaas skanjas grupaam, tad priekshroku dotu Muse, shitie reaali ieliek vinjiem..a vispaar kadreiz Placebo man patika, liidz sapratu, ko veelos no muuzikas..
0
kādreiz Placebo man baigi patika, nu bet tas bija sen un nu jau man vairs kkā nepiedur. Bet Muse gan jau kopš pirmās reizes, kad es viņus izdzdirdēju ir viena no manām Top10 grupām.
0
no Placebo man trīs dziesma riktigi patīk, tā ka pat atceros nosaukumus-Every you every me, without you i`m nothing(ar Deividu Boviju kopā) un The Bitter end
0
piiiiiiizdec vai var nolaisties veel zemaak ?

aa jaa, posteejot shiten :F
0
nepatīk
0
:) kādreiz man arī patika.. ir (vai bija) tur kaut kāda īpašā noskaņa, tagad gan tas vairs nepiesaista. Pirmkārt es vairs negribu būt meitene! :)
0
baigie...

Muse protams ka ieliek šamiem bez liekām runām. Agrāk viņus kā traks klausījos un tagat ar neskādēju. Kautkad drīzumā šamiem būs albūms jauns. Kā arī esmu dzirdējis baumas [vecu bābu runas]ka šamie taisoties kautkad šogad uz Latviju braukt.
0
Zipaks, vakar, plkst. 18:36
"Pašam man nekad nav tā patikuši, ka būtu pat klausījies"

Zipaks, šodien, plkst. 13:45
"Agrāk viņus kā traks klausījos"

Tu te nenonāc drusku pretrunās pats ar sevi?
0
Man ļoti patīk, pēdējais albums vispār - kruķīju to pat 3 reizes dienā, neapnīk! Man īpaši pēdējie divi albumi ļoti patīk, kaut arī esmu sajūsmā par šo grupu kopumā! Viņu koncerts Vācijā arī netiks laists garām!
0
Zipaks, vakar, plkst. 18:36
"Pašam man nekad nav tā patikuši, ka būtu pat klausījies"

Zipaks, šodien, plkst. 13:45
"Agrāk viņus kā traks klausījos"

Tu te nenonāc drusku pretrunās pats ar sevi?

Ja njem veeraa, ka pirmais Zipaka posts bija par Placebo, bet otrais posts par Muse, tad domaaju, ka nekaadaas iipashaas pretrunaas vinsh tik tieshaam nenonaaca. Ja nu vieniigi...

A tev vispaar, kudar, taa baigi patiik pretrunas? >:)
0
hehe kudars mulkis pachku nodzinis vot neredz laaga vairs

heh tie pidari placebo arii manaa festaa ielavijushies sukas jasagatavo labi daudz tomaati veci sapuvushi shitajiem pidariem bljed

tr00metalz nah :F
0
Bļe, izgāzos! :D
0
0
šitas par arčiju ;)
0
vo vo, blje! :D
0
paldies vecais, nu gan jau, gan jau man ar taas uusas tik kuplas uzaugs... ja daudz alu dzershu
0
ve,es reiz nokačāju savage garden (nosaukuma dēļ) un smagi aplauzos :(
0
Pilnīgs mēsls ( placebo )
Viens no pretīgākajiem bundžroka gadījumiem .
0
Man patīk... Tik tiešām jaunais albūms labs...
0
Homīšu grupa.
0
Nē, tur tak ir viens gejs, viens heteroseksuāls, un viens NORMĀLS :DD
0
Hmm, Intar, heteroseksuāls vairs par normālu uzskatīts netiek? :p
0
Ar "normāls" viņš laikam domāja biseksuālo, sakrāsojušos Braienu Molko. :)
0
Tas nav mans teksts, bet jau daljēji folklorizējies kāda mistiska tipāža izteikums. To, ka es par to uzjautrinos, manuprāt, nav grūti noprast.
0
You say so? Labi, ka es to uztveru zvērā nopietni :)
0
liekas ka viņi visi tur viens ar otru guļ
0
Es itkā vairāk vai mazāk esmu ieintresēts tikai viņu mūzikā...
bet skatos nevienam no jumsim tā īsti mūzika neiet pie sirds, bet gan viņi paši...
0
Nē, Braiens Molko tikai agrāk pidarojās (jaunībā), tagad viņam ir sieviete un bērns. Es zinu, jo man teica 1 meitene, kas par viņiem fano.
0
Es saku, man patīk pirmais albūms (dažreiz), bet te jau neviens tik vieglu popmūziku neklausās.
0
mhm, viens ar otru trešo guļ
0
pidarojās < :D baigi labais vārds :DD
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas