Vecā dziesma...
0
Johaidī pus Rīgu esmu izvazājies un nekur nevar atrast normālas kedas [Converse melnas vai zilas] bļin visur ar kautkādām puķītēm, svītriņām un sazin vēl kādiem nekro dēmoniem...
Esiet tik labi un pasakat kur var nopirkt normālas kedas, melnas vai zilas un vēl man der tikai Converse... un jā man 42/43 izmērs to ar paskatieties :D bet toč man steidzami vajag!!! Tajos zābakos man kāja nopūs...
Tak izpalīdziet lauku puikam!!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
A kas tev ir pret puķītēm un nekro dēmoniem? Fašists.
0
:):):) man jau patiik shii teema-zaabaki 1-3, tagad kedas....:)
Bez pukiiteem var atrast veikalaa ROOTS, tiesa, jaareekinaas arii ar cenu virs 25 LVL.
Alternatiiva-centraaltirgu...
0
Bet man, lūk, vispār kedas neiet pie dvēseles.labāk staigāt baltās botās. ta kā 80`tajos
0
Kas tev ir pret kedām? Rasists.
0
Manupraat kedas ir laba alternatiiva ZAABAKIEM....
0
Tas, ka man labāk patīk citi apavi.Cits nekas.
0
CENU PARADĪZE!
nu nav īsti jau konversi... nu bet pa trīs latiem XDDDDDD
0
un tur ir visi izmēri ;)))
0
šodien iepirku vnk kedas,tirgū pa 3ls un jūtos labi.
0
vel jau nav tik traki . vel var lepni soljot savos zaabakos .
0
Bļa labāk sandalēs un šortos. šodien tāds laiciņš bija ka citādi i negribās.
0
es izvēlos kurpes. (vismaz gandrīz tikai viņās dodos laukā) . solīdi ne?
0
es ar par sandelēm, nu jau kādas pāris nedēļas staigāju.
0
"es izvēlos kurpes. (vismaz gandrīz tikai viņās dodos laukā)"

yup, total "kurpes" obsession!
0
Fauns, vakar, plkst. 23:51
"es izvēlos kurpes. (vismaz gandrīz tikai viņās dodos laukā)"

yup, total "kurpes" obsession!
kopā ar trenuškām? :)
0
a man kedas kalpo jau 2 gadus (jo ziema velkaju kerzus) vot redziet kadas mantas pardod kaugurgradas tirgu, ar cieto zoli, ja un melnas ar baltu zoli.
Bet vispar vasaras laika ir labi ja ir zandales.
0
kedas rocks, vieglas forshas vienigi kinishu maitas fiksi pliist bleh manas peedas kas kerzas pa gadu izpisa kedas taa pa 3-4 nedeeljaam nodzen
0
a man piemēram kedas izskatītos nesolīdi, nu kur divmetrīgam ambālīm nēsāt kedas, eto neestetično.
0
ā un 47-49 izmēra apavus vispār hrenova atrast :/
0
nu kur divmetrīgam ambālīm nēsāt kedas... ku labs >:))
0
kedas pa 3ls var mierīgi mainīt katru mēnesi.
0
jaa, fakk, taa ir ar taam 49/50 izmeera kedaam, vieniigaas, ko var dabuut ir kaut kaadas fakinaas basketbolistu pretigaas kedas. baigi stulbi.
0
man tas njepatjiik :(
0
ai noteikti būs jāšago ar vecajām... godīgi sakot nekāda vaina šamām tik nereāli izbalējušas, bija melnas tagat tādas kretīniski melnas...
0
Zipak bet Tu busi true ja tev bus kedas ar visadiem nekrodemoniem, taka neslinko un sago pakal tam
0
zipakazaabaki vai zipakazaabakakedas . Vai nav tru .
0
Zipaks, kedas pārdodas tirgū pa 3 Ls. Bez puķēm un dēmoniem.
0
Ja par 3 Ls, būtiski apskatīt zoli- tikai neuzķērties uz tām ar izkošļātai košļenai līdzīgo balto zoli, kas nodilst divu dienu laikā. Tās ar cieto gumijas pamatu ir puslīdz pieņemamas.

0
nu ta nevjag shljuukaat kaa pensionaaram tad nedils tik aatri .
0
Tirgus kedas tur +/- mēnesi...
0
iva, šodien, plkst. 21:47

Varbūt Tev pārvietojoties ratiņkrēslā kedas nedilst gadu desmitiem, bet normāliem, aktīviem cilvēkiem gan viņas ir ātrdilstošas.

Man paziņam pirms 2 nedēļām nopirktās šobrīd jau ar plaisām zolēs- nu nešļūkā viņš.
0
vaijaag ar cieto zoli nemt.
0
vot vieniigaa kedaam vaina pa vasaru pa dzelzcelja uzbeerumiem hujova staigaat, gravitaacija suka
0
mīkstais esi!!??
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas