Kas ir kas?
0
un taa Goots teica:

"Kradli un Borgir Visiistakais Black.Hypocrysy .Emperor.Notre Damme.Morbid Angel .satyricon šīs manas mīļākās grupas....100procenti"
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
un turpināja onanēt uz Dani plakāta....
0
kur joks?
0
Labāk būtu priecājušies par rozā Britānijas S. līdziniecēm ar zobu stīpiņu un polsterētiem krūšturiem...
0
Dani nemaz nav tas pievilcīgākais vīrietis, starp citu. Un balss viņam nekāda.
0
Nu un? Blaa, modes teema...Goti un pokji, es zinu, kaa tos atpazit! Peec shaadu teemu biidiisanas! Neuztver iipashi personiski, bet jautaajums par true un not true toch peedeejo 15 gadu laikaa ir taa kaa pabalojis...
0
Man viena draudzene par viņu jūsmo- smieklīgi...
0
Un savā ziņā aizraujoši viņu vērot.
0
diemzheel, tasturneko, tas nav joks... daudz ljaunak!!! :O
0
Patiesiibaa es neveelos ar to neko pieraadiit..
vienkaarshi staastu ko man viens Goots shodien pastaastija!
un briinos. no kurienes tika izrauts tas, ka vismaz pirmaas divas grupas ir black? un kaa var buut par to tik paarliecinaats... briinos taalaak..
0
Kaut kāds atvasinājums no black taču ir... priecājies vēl, ka nepiesauca HIM :)
0
nu tik tālu no patiesības nemaz nav, katrā ziņā, ja man prasītu šamējo stilu, es ar kā pirmo sauktu black.

pilnīgi bezjēdzīgs citāts un tēma, vot nesaprotu jēgu.
0
vai.. nu shajaa forumaa bezjeedziigu teemu netruukst..
peec principa - jo bezjeedziigaak, jo labaak..
0
njā,izteikts "g0ts"...
0
vienkārši Elizabethei gribējās pagozēties uzmanības centrā... un kā zināms tad šeit, jo stūlbāks, jo vairāk uzmanība tam tiks veltīta...
0
ai, da nafig juus..

lasiit neprot, kaa vienmeer..
0
bet kā savādāk... visi jau nav tik gudri kā Tu... ;)
0
un sevishkji veertiigas Zipaka teemas, kas izstaro vinja gudriibu un viedumu - "DIBENS", "Lusis+Tolx! :)","Speķis".

vieds citaats "Tagad man ir liels respekts pret dibena apmatojumu. Gluži kā visam, ko Dievs ir radījis, ir liela nozīme eksistencē."
0
un sevishkji veertiigas Zipaka teemas, kas izstaro vinja gudriibu un viedumu - "DIBENS", "Lusis+Tolx! :)","Speķis".

vieds citaats "Tagad man ir liels respekts pret dibena apmatojumu. Gluži kā visam, ko Dievs ir radījis, ir liela nozīme eksistencē."
0
hahaha :/
0
un kā vienmēr tēma aizgāja dirsā
zipaks VS elizabete, tradicionaali
0
nu ko var gribēt,forums jau nav domāts,lai tur risinātu saturīgas sarunas.
0
bet iisteniibaa, ja kaads vislaik nekasiitos un neizteiktu jebkaadus, mazliet ljaunus jocinjus buutu garlaiciigi :)
0
runā, ka the prodigy baigi labais koncis esot bijis...

domu uztvēri?

stubli
0
Zipaks = krutaks, Elizabete viegli nervoza :)
Jā un pārspriedumi par to, ka Dani nav true jau ir bijuši. To jau visi zin.
0
labi Elizabete, neņemsim vērā cik stulba vai nelietderīga ir šī tēma, tēma paliek tēma, nevienam nav aizliegs tādas veidot.

bet tagad pastāsti, kas tevis citētajā teikumā (pirmajā ierakstā) ir tik neparasts, kas ir tas, kam būtu jāpievērš uzmanība? kur tā sāls?
pirmās diva grupas tiek nodēvētas par black stila grupām- faktiski piekrītu (varbūt vārds "visīstākās" tev liekas par daudz teikts).
otrajā teikuma daļā cilvēks izsaka viedokli par savām mīļākajām grupām- kas tur tik savāds, viņam varbūt, tevisprāt, nedrīkst patikt šīs grupas?
0
Vienīgais kas tur aizķeras ir pareizrakstība...
ai ai ai...
Gribējās kā labāk sanāca kā vienmēr...

Tas ir tas!
0
nuja, ka nedrīkst patik, nebūsi vairs tr00 :D
0
saakshu ar to ka cilveeks taa arii sevi sauca - Goots.. taakaa tas nav domaats kaa apvainojums!
otrkaart visas nosauktaas grupas ir blackmetaals, arii neiekljautais Mansons un Moonspell..
un varbuut lasiit neprateeji paskatiitos uz teemas nosaukumu..beidzot.

kad Gootam gribeeju bilst, ka blackmetaals muusdienaas ir kas cits, nekaa agraak, tad vinjsh uzreiz metaas aizstaaveet Kreidlus..
un es briinijos, no kurienes shii paarlieciiba radaas.tik speeciiga.
0
nu netā jau visādus brīnumus var izlasīt.
www.neformals.lv/
mmm tas kas pie Thrash Metal minēts Static-X un Hypocrisy

0
"blackmetaals muusdienaas ir kas cits, nekaa agraak"

Nonsenss. Tas, kas agraak bija black metal, tas vienmēr būs black metal. Drīzāk jāsaka, ka skanējums var mainīties un attīstīties, grupas var mainīt stilu, bet tu taču nevari apgalvot, ka ja tu šodien kartupeļu biezputrai liec klāt vegetu, tad tā kartupeļu biezputra, ko ēdi pirms 10 gadiem bez vegetas, ir kas cits kā kartupeļu biezputra.

Ir arī tāda nianse, tās definīcijas mainās ar laiku, tomēr ir muļķīgi teikt, ka ja šodien vairums tā paša black izklausās citādi nekā tas, ko tādā vārdā sauca pirms ašpacmit gadiem, tad tas vecais patiesībā neesot black.

Tas tā, attiecībā uz tēmas virsrakstu. Par to citātu - komentāru nav, tad ta nu brīnumi, par ko satraukties, zin.
0
Definīciju cīniņi. Definīcijas rodas cilvēku galvās.
0
Mūzika arī rodas turpat.
0
mūzika rodas vairogdziedzerī
0
...bērnus atnes stārķi :))))))))))))
0
=)
0
Nez, mani esot nopirkuši slimnīcā :)
0
a vai ta nē??
0
0
neēsat domājuši uzsākt karjeru cirkā,te jau cilvēki līdz mirsanai nosmietos... hehe
0
skriblers konkrēt rullē XD
man salad fingert labāk bet nu po....

pills are bad idea
0
salad finger! respect!
0
es piedzimu pirms 0.4k gadiem skotijas kalnienee
0
elizabet esi redzējusi džerija džeksona filmas? XDDD
tajā pašā saitā ir
0
ieksh fat-pie.com?
vai kuraa tajaa pashaa saitaa? (pieljauju ka jaunzemees, ne?(newgrounds))
0
resnajā pīrāgā :D
www.fat-pie.com/jerryjackson.htm...
0
Gots: "Kradli un Borgir Visiistakais Black.Hypocrysy .Emperor.Notre Damme.Morbid Angel .satyricon šīs manas mīļākās grupas....100procenti"

Elizabete: "otrkaart visas nosauktaas grupas ir blackmetaals, arii neiekljautais Mansons un Moonspell.."

Ta ko Tu gribi pateikt, ka esi ahūni gudrāka par to g0tu apgalvodama ka Hypocrisy, Morbid Angel, MM un Mūnspēl ir black? Ko ElizabetHe?
Ta jau tur čista par pīrāgu jāpaliek.
0
Enemy.. ja godiigi paarsteidz cilveeka nespeeja saprast elementaaras lietas.. :O

tas otrkaart bija domaats Goota praat, ka tas ir blek metaals..
cilveek, vajag lasiit un sagrmot, pirms muti virini,ne?

vispaar.. afigetj... :O
0
nee.. es briinos tomeer, kaa var buut tik neapteests cilveeks :O

ja kas, aughsaa ir teemas saakums, un uz leju iet ar vien jaunaaki pievienotie komentaari. varbuut tas paliidzees? :O
0
Ko jūs varat satraukties par kautkādu huiņu o_0

Nu tak uz katra stūra tādi rēgojās, bet vai tad man tāpēc būtu jāšaubās par savu pārliecību - kas ir kas? Kautkā nejūtu to pamatu zem kājām ļogamies.
0
kaads ieliek teemu par to kaa vakar pierijies, kaads par saviem vecajiem kaapostiem..
es par to, par ko es..

kaada shkjirba?
0
Tavs posts:
"saakshu ar to ka cilveeks taa arii sevi sauca - Goots.. taakaa tas nav domaats kaa apvainojums!
otrkaart visas nosauktaas grupas ir blackmetaals, arii neiekljautais Mansons un Moonspell..
un varbuut lasiit neprateeji paskatiitos uz teemas nosaukumu..beidzot.

kad Gootam gribeeju bilst, ka blackmetaals muusdienaas ir kas cits, nekaa agraak, tad vinjsh uzreiz metaas aizstaaveet Kreidlus..
un es briinijos, no kurienes shii paarlieciiba radaas.tik speeciiga."

Nu te jau nekur nav minēts ka teikums kas sākas aiz vārda "otrkārt" būtu nācis no Gōta mutes. Tā ka raksti vien skaidrāk misis Visi-citi-ir-luņi.
Un OTRKĀRT, daudz ir cilvēku kas vienam stilam piedēvē grupas kam ar to nav nekāda sakara. Pie tam Dimmu Borgir metāl arhīvos minēts arī kā melodic black, tā ka nav ko cepties, kas pa stilu ir CoF to tā pat katrs domā pa savam.
Nē nu protams ja viņš teica ka MM un Moonspell arī ir blacks tad gan varētu teikt ka viņš ir padumš tomāts, bet ja viņš vienkārši minēja tos runā tad - kā jau teicu BEIDZ CEPTIES!
0
vai nav poh?
paskataties multenītes labāk
0
eee.. man gan liekas ka cepas te kaads cits!
un pamatiigi.. lai tik uz kashkji parauj..

a nafig?
tieshaam, multenes labaak paskaties!
0
Elizabethe, vai tev patīk S/M un ka tev čurā sejā?
0
Mjā laikam toč labāk muļķikus pastīties ato pārkarsīšu.

Un Maigon - stulbs jautājums, kam nepatīk.
0
Maigoni.. tev beerniibas trauma?
0
Elizabethe atkal izvairās no atbildes, sākot analizēt jautājuma uzdevēju.
0
EU!!! Beidziet Gōtus izrunāt ar garo ō!!!
0
bet ar ō čoināk >:)
0
G°ts
0
+Enemy+, šodien, plkst. 00:08

Noliki pie vietas- dialektikas monstrs!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas