ibio
0
nu kapee ta ir, ka bezmazvai katraa teikumaa lietojam lamuvaardus. vakar naktii aizdomaajos par tiem visiem bljin, fak, un vel rindu vaardiem. tas istenibaa tik debili.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tad jau tu vakar naktī baigi maigs sajuties. Tu sevi glāstīji, kad par to domāji?
0
expresionisms baby
0
nekas labs jau tas nav.
pats stulbākais ka lieto nevietā.
0
to Fauns
khe,protams.. taa bija taada romantika, pa telefonu kadam izmisigi pieraadit taisniibu, vairakus teikumus izveidojot tikai no krievu lamuvardiem.pec tadas sarunas vairs pat glaastiit negribeetos.:D
0
"Tu sevi glāstīji, kad par to domāji?"
vot maigonis... :DDD

bet runājot par tēmu... baigais stulbums tas ir... godīgi sakot kautkā pēdējā laikā ar tāda doma iešāvās prātā, ka derētu patīrīt valodu.. bet grūti, jo apkārt visi lieto un tā tiek piesārņota mana skaistā valodiņa... un vēl jau pats labākais, ka pat rakstot visi tie trīstāvnieki iet klāt...

Tātad jauzsāk kampaņa: True Valodiņa!
0
piekrītu, bet bez "bļeģ" ir grūti iztikt. ja ir kaut kādi sūdi, tad "bļeģ", pat ja neizteiksi skaļi vienalga prātā nodomāsi "bļeģ".
0
nuja, dažreiz jau vajag ;)
0
Reti lietoju šos vārdiņus, bet lietoju. Ir tādi cilvēki, kas šos vārdiņus lieto aiz katra vārda. Man nepatīk :(
0
jaa ..es baigi man nepatiik tie kas katra komata un punta vietaa taa klusi ar noriit u galotni nomurmina"ibiomatj" .ja nepieveersh uzmaniibu tad nevar dzirdeet pat...bet ir...un tas ir jau chaabiigi:(
0
cilvēki lamājas neapzināti
0
es tā varu izteikt garu domu daudz īsāk!
0
da, bļa, beidzat nahuj dirsties, mana valodiņa ir tik jobani tīra kā tikko nomazgāts hujs, joptvajumaķ, tā kā nevajag pat sākt te drātēties...
0
Lamāties skaisti un izteiksmīgi ir jāprot, ironizēt smalki ir vēl lielāka māksla... Žēl, ka šeit daudzi ir tikai lamuvārdu diletanti. Būtu izteikmīgāki, ar izdomu, es pat priecātos. Bet nav...
0
Nu, piemēram, tīri latviski un tā, ka jānosarkst te kāds prot?
0
tagad sāksies lamāšanās skaistumkonkurss,ja?:))
0
nu, driizaak daiļdiršanas konkurss! un taa - kaa pirmais uzstaajas -
nu, aiziet tauta( noteikumi - tikai latvju meelee)
khe, khe...
0
es sevi varu valdit, ja vaijaga. Bet ipasi par to neuztraucos, ir cilveki ar kuriem vari runat ta un ir tadi ar kuriem nevar.
0
piemēram, es zinu, ka ar literatūras skolotāju nevar gan
0
nu nedaudz jau ir shis tas aizguuts no krievu tautiibas cilveekiem, kuri, es domaaju, lielaakoties staastot par kaut kaadaam ,piemeeram, savaam izcilajaam kaazaam, lietotu bļaģ vismaz 2x teikumā, bet nu tas jau i kaa i
0
a visaapaar blje ir taa kaa atkariiba..nu kjip komata vietaa saka nevis 'komats', bet blja..
0
Jā bļa piekrītu!
0
lāpstasģīmis!
neder?
0
Feel the might of the "Sekkele" !
0
anusobojņa
0
Baigie- es gan savai literatūras skolotājai visu saku tieši...
Un ši vēl piekrīt.
0
Interesanti- kad uzlūdz, nav to lielo lamātāju:)
0
heresy nenoniecini manus pūliņus :D
anālās atveres smakoņa!
0
p.s. tas nebija domāts uz tevis :D
0
Ņu- par šito es dotu kādas 8 balles...
0
disfunkcionālā atvere skan kudiš ku labāk
0
"Disfunkcionāls" ir svešvārds. Tas neskaitās.
0
Oralais pirdiens (atrauga) :D
0
mhm, taa ideja par 'blja' lietoshanu komata vietaa ir gauzji jauka. piemeeram, kaadaa latvieshu valodas eksaamenaa, kur uzdevums ir pareizi salikt komatinjus, iistajaas vietaas liek nevis komatinjus, bet raksta mazinjus 'blja'. butu labi.
0
khe, exaamens:
2.uzdevums - saliec teikumaa visus 'blje' un paskaidro saikļu 'blje' lietojumu teikumaa.
muuahaha..:D
0
"Orāls" arī svešvārds.
0
"skinmetalists, šodien, plkst. 18:17"

teikums uz goda. toč labs...

1) pirmais "bļe" jālieto, jo...
2) otrais "bļe"....
0
bļe izdaiļo teikumus, tāpat kā nahuj huj dirsa pimpis pizdjets (vispār pizdjets ir ahujenākais vārds bļe lai paspildzinātu jebkādu jobanu un pizdatu situāciju)
0
Tas ir pīzģets šitā pateikt bļa!

Vispār visiem vajag redzēt draugos to video kur Dūle to hokejistu intervē.
www.draugiem.lv/video/?selectedTab=...
Vot zajebis!
0
jebal āksti
0
ļoti nepatīkami lasīt šos komentus..
0
o rly?
0
pie dirsas
0
mazdels, kāpēc tev profilā nav ierakstīta e-pasta adrese? Es gribēju tev aizsūtīt vēstuli.
0
Pasūdzēties cik viņš ir liels negejs?
0
nav? es biju pārliecināts ka bija... pag šas ierakstīšu! vienmēr ir patīkami saņemt vēstules no nepazīstamiem cilvēkiem
0
blaķ, jebal acī. Mēbele, jēbele.
0
Nu garlaicīgi...
0
Tas par tiem bļe gan jautri.
0
un vispaar,ja aiz katra vaarda blje un bljin un veel nez kas tur ,tad jau gruuti teikumu savilkt kopaa
0
Ko niekus, ir arī savas priekšrocības: krieviski var runāt, zinot apmērm 4-5 vārdus un protot tos izlocīt un atvasināt pēc vajadzības :)
0
khe... piemeram - "nahujam hujovij huj athujaril"
:DDDD
0
"nahuja hujem hujņu nahujaril? vihujarivai nahuj!"
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas