folk/pagan/gay
+2
Man kautkā dažreiz šķiet, ka visi tie, kas tik briesmoti jūsmo par visu, kam priekšā ir piekabināts vai nu folk, vai pagan, ir pilnīgi lohatroni. Varbūt es neesmu vienīgais, kas tā domā? dažreiz, protams... un tikai šķiet... geji...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
kāpēc, tu man jautāsi? Es tev atbildēšu vismaz daļēji:

1) viņi nepārtraukti apmeklē visus iespējamos folk/pagan/medīval festivālus
2) viņi nepārtraukti viens otru respektē un ciena
3) viņi ir viena liela laimīga ģimene
4) kāzās viņi grib startēt pastalās
5) viņi grib precēties
6) viņi ir ļoti zinātkāri
7) viņi ir gudri un skaisti
8) viņi prot dziedāt daudzbalsīgi
9) viņi prot kādu senu amatu
10) viņi ir tīri un sakopti
11) viņiem patīk laukā
12) viņi ir labestīgi un cēli
13) viņi pauž savu viedokli
14) viņi lieliski sadzīvo ar augu un dzīvnieku valstīm
15) viņi prot ēst sēnes un ogas
16) viņi prot iekurt ugunskuru mitrā laikā
17) viņi vienmēr gaida nākamo folk/pagan/medīval festīvalu
18) viņi nemitīgi iegūst jaunus draugus
19) viņi lasa daudz grāmatas
20) viņi zin, ka zivis negaisā neķeras
21) viņiem patīk tikumi
22) viņi vienmēr izēd savas porcijas

...atļaušu jums turpināt
+1
23) viņi nekad nedomā par naudu
24) viņi prot pareizajā brīdī uzsmaidīt
25) viņi izvēlās meitenes pēc čakluma un aroda prasmes
26) viņi uztur senas tradīcijas
27) viņi jūsmo par senajiem - labajiem laikiem
28) senie laiki bija ļoti interesanti laiki
29) aizraujošā grāmata "Krustneši"
30) Aleksandrs Čaks
+1
31) viņiem patīk doties ceļojumos
32) viņi smaržo pēc svaiga gaisa
33) viņiem patīk silts laiks
34) viņi prot celt teltis
35) viņi ir ļoti izturīgi
+1
36) dienas lielāko daļu viņi ir teicamā fiziskajā formā
37) vīrs un vārds!
38) viņi ir ļoti aizraujošas personības
-1
Nu gan Fauns vai tik Tev shajaa weekendaa nav gadiijies vienkaarshi kaads kashkjis ar kaadu no shiem cilveekiem...
-1
Nebuushu tik chakla kaa Tu ar rakstu darbiem (forumos taa ir v.n.k. katastrofa), bet vai Tev neliekas sekli un smiekliigi, ko Tu te esi sakabinaajis? Nu piem, vai tad Tev nepatiik silts laiks? Nav jauki, ka vinji ir aizraujoshas personiibas, patiik doties celjojumos, ir zinaatkaari! Lasa daudz graamatas! Viirs un vaards - tas pie mums vispaar ir retums diemzheel. Un Tev nepatiktu labaak smarzhot peec svaiga gaisa?
0
hmm... es aizmirsu pierakstīt, ka tās ir īpašības, kas viņus padara tik superīgus, cik viņi patiesībā ir. Kautkāds miskontakts notika starp mani un mani.
0
Kamōn es gribu vismaz vienu tādu redzēt kam ir visas tās īpašības. Nē nu ir daži, bet pēc svaiga gaisa jau viņi toč nesmaržo. ;)
+1
psc... kas ar jums, cilvēki, notiek!!!
0
vai tad gay metals ari ir? o_O
0
haha, un vecvecvec.....tēvs ir gājis bojā kādā no senajām kaujām
+1
šitie ir riktīgie kēksi un džāras - es teiktu, ka gay ir visi pārējie, nejau tāpēc, ka tā patiešām ir, bet tāpēc, ka Fauna tikumu saraksts nepieļauj izņēmumus - tādēļ, lūdzuz, uztvert to kā instrukciju, sāksim ar punktu 13) un 8) apvienošanu
0
Laikam es arī esmu gejs... Un brīžiem tā vien šķiet, ka būt par geju ir vispareizākais, jo līdz ar to tev ir atļauts daudz vairāk, un top piedots daudz vairāk, nekā "pareizajiem".
0
Šis Fauna garadarbs gan vairāk velk uz tādu kārtīgu folkloristu/vēsturiskās rekonstrukcijas entuziastu apraksta pusi. Parastiem mirstīgajiem pagan/folk metal cienītājiem simptomu sarakstam vaajadzētu būt krietni īsākam.
+2
piedāvāju sašaurināt aizdomās turamo personu loku: geji = tie, kas spēj klausīties Korpiklaani (un pavilkties, tas ir), īstie pagān džegasi = tie, kuri Korpiklaani neklausās, bet ārā arī nedzēš, jo patīk dziesmu nosaukumi
+2
nefolk, tu esi viens fantastisks cilvēks/-i/klons/-i! Uzreiz visu nolasa, izkož/uzkož - Ham/ņam.

Bet neaizmirsīsim, ka aizdomās turēti šie (sauksim viņus par "viņiem") tiek tikai dažreiz. Šorīt no rīta, piemēram, es "viņus" turēju aizdomās pēkšņi! Tā kā, skaidrs, ka neko nevar īsti zināt ar "viņiem"
0
39) viņu teltis ir tikpat izturīgas, cik paši
0
Fauns! Nolasiishanas un izkoshanas zinjaa ir kas paarspeej pat nefolku!
0
hehee nez kas vairaak uzmundrina, fauna gabalinsh vai gigenes neadekvataa reakcija
-1
Folk metaals vispaar kaa taads nav. Kur paraadaas stabule vai duudas ir folkmetaals? Fuck it mauka!
Otrkaart iekurt mezhaa ugunskuru slapjaa laikaa vai arii buut labam cilveekam un cieniit citus ir kaut kas jociigs?
Un vispaar shitaa lapa ir pilniigi self onanismaa aizgaajusi /un vinsh pieceelaas un aizgaaja matus pret kaami vicinaadams/
0
+Enemy+, šodien, plkst. 10:37
Kamōn es gribu vismaz vienu tādu redzēt kam ir visas tās īpašības. Nē nu ir daži, bet pēc svaiga gaisa jau viņi toč nesmaržo. ;)

Tā kā man no urbanizācijas uzmetas pumpas varu tev iebilst- smaržo gan pēc svaiga gaisa un lauku pirts.
Nevis hotdogiem un izplūdes gāzem...
0
roof, šodien, plkst. 20:29

Nav vērts... Nebendē sev garastāvokli par to satraucoties.
0
Kur paliek sex & violence?
+1
Un, lai cik skumji nebūtu, ja gejs ir seksuālā orientācija, tad pastāv iespēja, ka viņiem ir sekss.
-3
Geji ir forši vīrieši.
0
SEX AND VIOLENCE
Uhhhhhhhhhhhhh, Exploited
0
Uz manām biksiņām ir uzraksts: "pirms nāc dziļāk, apgraizi".
Vajag vēl tikai tādas, kur rakstīts "Vai esi drošs, ka smaržo pēc svaiga gaisa?" Nē, vienkārši - "Osti sevi pats!"
-Kad tu pēdējo reizi sevi ostīji?
-Kad tu pēdējo reizi ostīji kādu, kas neesi tu pats?
Nē, ķermeņa daļas ir daļas no "tu pats".
0
bet man tomēr patīk 69...
0
69 nav :s
0
25) viņi izvēlās meitenes pēc čakluma un aroda prasmes

tad nahuj viņi ir geji?

un piemēram:
34) viņi prot celt teltis

kāds tur sakars ar gejismu..?

tojisms
0
Gejs - tā jau vairs nav seksuālā piederība, bet gan RASE!!!!
0
Baedz Faun :)
Svaigs gaiss , ogas , sēnes , teltis , pārgājieni- tas viss tak noteikti vilina tādu datorsēdētāju kā Tu ?
Saki jā un tev tiks piedots par Taviem šortiem tajā bildē :)
+1
Tie ir mani īpašie šorti, kuri vienmēr ož pēc mīzalām, lai tur vai kas. Tā kā nerunā par to, par ko tev nav ne mazākās nojausmas. Tie šorti man ir ļoti mīļi. Galu galā, es viņos esmu uzaudzējis visus savus 90%, kas ir uz manis.
0
Bet ar pārējiem jautajumiem, kāds sakars kam ar gejiem, un kas onkolim Faunam ir pret ogām, teltīm un kolektīviem ugunskuriem (joptvaju, mister Faun, nu tu dod!), lūdzu griezieties pie onkoļa Nefolka, jo man nav spēka... jūsu ir tik daudz :)))
0
"Un vispaar shitaa lapa ir pilniigi self onanismaa aizgaajusi"

piekriitu.. jau sen..
0
..nu re, atkal nekas labs no filozofeeshanas nesanaaca:) Bet kaapeec Artuurinjsh domaa, ka gigenes reakcija ir kaut kaadaa veidaa neadekvaata?:)
0
laikam jau alu paardzeeries
0
Rezumējums ir tāds, ka folkmetāl cienītāji ir superīgākie geji, jo viņi ir taisnīgi un cēli utt. bla bla bla. Ko Fauniņš ar to gribēja pateikt, laikam mēs nesapratīsim, bet bija smieklīgi! he he.. uh muh.. :) Bet sava ideja tur laikam ir - vienīgi viņi nemaz nav tik superīgi cilvēki, viņi ir nedaudz ieciklējušies uz to, cik viņi ir ūbervīrišķīgi un laikam viņiem bijušas labas attiecības ar tēvu un visu tēva līniju. Ja cilvēkam nav labu attiecību ar tēvu, viņš var izaugt par donžuānu vai mačo un nekad nevēlas stabilas attiecības ar sievieti, jo savā zemapziņā jau ir precējies ar savu māti. Fauns mums noskaitīja, kādas ir īsta vīrieša pazīmes, bet mums nepatīk īsti vīrieši, jo mēs paši tādi neesam un izjūtam tāpēc nepilnvērtības kompleksu.
0
Kāda ir atšķirība starp vīriešiem un onkuļiem?
0
Onkuļiem patīk dot mazām meitenītēm konfektes.
0
man arī
es neesmu skops
0
Maigonis izvirzās vadībā, izņemot pilnīgi jaunu un vēl iepriekš neizņemtu pagriezienu šajā trasē!!!

Kurš kuru?!!
+1
Jā, jāpiekrīt man arī, jo Maigoņa uzrāviens iezīmē jaunas aprises aplūkotajā problēmā. Tas Tēva (falliskā/uz debesīm vērstā šķēpa) kults, manuprāt, no viņa tas gejisms ceļās, jo veroties tēva debesīs, bieži tiek aizmirsts par māti (Dievieti) zemē - līdz ar to mūsu sievišķais pirmssākums aiziet dzīlēs un no turienes turpina darboties apslēptā formā. Meitenes par to zin vairāk un parasti nepretojas, bet stiprais dzimums mēdz to noliegt un cīnīties ar visu sparu (sk. Fauna profila bildi), šī iekšējā konflikta rezultātā gadās tādi slapjās iedvesmas rīti, kā vakar, plkst. 08:51 :)
0
"Bet ko man darīt, bet ko man darīt?!!" spiedza mazais onkolis Fauns, kamēr lielais onkolis Fauns klusi svīda kautkur otrā istabas kaktā.
+1
nu es nez, uz to tev dzīlēs jāmeklē atbildes, mazais onkuli, es varētu tikai ieteikt vēlreiz piereģistrēties true metal forumā ar kādu radošāku vārdu piem., superelizabethe un mēģināt uztaustīt to sievišķo sakni, braucot virsū saviem paša pirms mirkļa veiktajiem ierakstiem, bet nu nez tas iet cauri ne visiem
0
You must be emo.
0
Nu zin šodien ejot uz skolu sagribējās pakalusīties kautkādas dūdu, stabuļu, kokles skaņās... zin saulīte spīd, viss zaļo, putniņi čivina... ah johaidī...
0
Baloža kngs , a Baloža kngs. Cik īsti Tev te ir tie profili ? Es redzu kādus trīs . Bet tad sāku domāt , hm , vai tikai te visi nav Tu ? Geji , tautiskie , Fauns , pokemoni , Marlikss , meitenes , ārsti , kosmonauti ... vaidzēs to emo vēl palūrēt .
Ja pats esi savā spamā sapinies un nezini vairs kas esi , neski neko :D
0
:D
0
(copy/paste)
0
Meat Shits "Violence Against Feminist Cunts"

!!!
0
ai lov mai papa ai lov mai mama but must-off-oll i lov ossamma
+3
Reiz dzīvoja karalis un viņam bija meita. Meitai bija dikti smuka pēcpuse, un daudzi jo daudzi kāroja tajā bāzt savu mazo daiktiņu. Karalis bija vecs un kādu dienu valstī tika izsludināts, ka karaļmeita tiek izdota pie vīra, un no malu malām sāka nākt precinieki izvirtuļi deģenerāti un lika pie karaļmeitas kājām kā šāszemes, tā arī aizjūru bagātības, izsmejot bārdās savus sāncenšus. Taču karaļmeitas labumi nenācās viegli dabūnami, jo redz, šā bija teikusies doties vien tam, kas spēs atminēt mīklu. Bet tiem, kam mīklas minēšana pa grūtu, tika pavēlēts nocirst dzimumlocekļus un saspraust sētas mietos ap pili, citiem pārgalvniekiem par brīdinājumu. Laiks gāja, pūžņojošu locekļu dvinga gūla pār pilsētas ielām, un precinieku jo dienu, jo mazāk stāja pret princesi mīklas raudzīšanā. Līdz pienāca diena, un nebija vairs gribētāju, kas vēlētos savu daiktu ļaut spraust mietā sūdu mušu kāpuriem par prieku.. Dzīvoja tai karaļvalstī viens Antiņš, tāds gaišiem matiņiem, debess zilām actiņām, un sirdi, kas skaidra kā dimanta oliņa. Un neba pie vainas visa tā folk, pagan būšana/nebūšana, kaut ar dikti tuva sirdij tā viņam bij no mazām dienām, kas lika viņam vilkt no zem pagultes noputējušas ķerzenes (lasi pastaslas), drīzāk vēlme iekabināt visiem tiem lecīgajiem ārvalstu klupaklapatām, kas uz pili bij nākuši ķēmīgā paskatā – tērpuši savas muskuļotās miesas zvērādās dārgās, melnbaltiem pārgrieztiem ģīmjiem, asinstraipiem notašķītām lūpām, kārušies dzelžos, un asām aprocēm ap rokām; kāds bij sev nagus melnos toņos krāsojis, kāds satrauktu viebli un baltiem spermas traipiem uz bikšupriekšas. Tā nu Antiņš ņēma un kādu dienu aizvilka līdz pilij. Karalis vien šķērmi noblenza uz atnācēju, tad iešķūrēja nākamo klausāmgabalu austiņaparātā un turpināja sūkt aukstu alu.. Mīklas minēšana, īpašas grūtības brašulim nesagadāja, neba viņš savas dienas bij vadījis mežu, ūdens, un vēju balsīs klausoties.. Pēcāk bij jānotiek kāzām, bet še tev nu bij, dabas bērns ņem un visiem par izbrīnu paziņo, ka neba tās mauķeles pakaļas šurpu nācis, un vispār, orientēts viņš netā, kā pie veseliem cilvēkiem pierasts..

P.S. Stilam nav nozīmes, visu izšķir slāpes.
+3
P.S_2. Antiņš aizgāja mājās ēst skābputru, karaļmeita klusi šņukstēja savā pēļiem klātā gultiņā, rociņu trinot pret vāverītes muguriņu, karalis aizsūtīja mokmeistaru pēc kārtējā aliņa (pēcāk valstgalvu atrada nolūzušu pie novemta klozetes poda), ākstam cerībā uz karaļmeitas dupsi mute bija izžuvuši sausa, visi mietos saspraustie locekļi turpinaja smirdēt pret zvaigžņotām debesu tālēm..
+1
skaisti...
0
Vajadzētu jau, vajadzētu šogad aizgasēt uz tiem zemgaļu svētkiem Tērvetē. Diez kad viņi ir?
0
O!!! Kāds tur numurs brīvs?
39) Viņi staigā šosēs (kas nenoliedzami liecina par gejiskām tiesmēm)
0
kas par svētkiem?
0
zemgaļu
+1
dziesmu
+1
svētki
+1
būs astotajā
+1
gadā
0
Mjā, toreiz bij interesanti.
0
ROFL :D Par šitādas tēmas esamību jau piemirsts bij. Ir par ko iesmīkņāt :)
+2
Ja tas ir joks, tad patiesībā, baigi uzjautrināja! :D
BEt ja nē, tad ej dirst...
+2
...iešu ārā iekurt ugunskuru un padziedāt daudzbalsīgi, savā autentiskajā teltī, bet rīt gan - precēšos un aizbraukšu uz medīval festu... tad gan būs jāsak domāt, par ogu un sēņu lasīšanu, lai uzturētu ģimeni!!! ka es jums saku - Vīrs un vārds!
+2
Gribu redzēt, kā Tu viens pats daudzbalsīgi padziedāsi :D Tad man jāiet bariņā :)
+1
divbalsīgi vēsā mierā. Nu ok, ne vēsā mierā padziedāt, bet dabūt ārā divus dažādus toņus no sevis vienlaicīgi gan nav problēma. Balss lūzuma stadijā tā pat ir norma :D
+2
Un ja vēl ar pakaļu piepalīdz ...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas