Wacken Open Air 2006
0
Hello!
Dsrock.org is organising a bustour to Wacken Open Air festival from Lithuania, Vilnius. The price for the trip is just 330Lt (93EUR), ticket costs 79EUR + 8EUR packing and postage. We are offering the trip to the biggest Metal Open Air festival in Europe just for the 630Lt (177EUR) (ticket is included).

Further information at wacken.dsrock.org
e-mail - info@dsrock.org

Wacken Open Air festival website: www.wacken.com
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Padaargi :)
Prieksh latvijas faniem tiks riikots autobus... info jau shonedelj!!!
0
Īstiem metal fanātiem nekas nav dārgi. Kīp faking suport.
0
Suport faking!
0
keep fuck spirit alive!!!!
0
ye, keep on fucking of the spirit!
0
spirit /min. 40%/
keep /lotr utml faniem/
fucking /visiem tiik/
alive /labaak taa, nekaa otraad/
youiertdghyou \m/
0
KWIIIEEEEIIIAAUUOOOYYUU
0
man ar beidzot ir doma pievienoties.
tik nezinu veel autobuss vai ljopene.
varbuut veel katkur pavazaaties pirms/peec pasaakuma?
0
ejiet visi prom ar savu Wacken un EMPEROR..... :'-( :'-( :'-(
nevaru atļauties....
ehhhhhhhhhhhh, EMPEROR......
0
Leetie varianti lidmashiinaam jau bija jaaskataas februaari, tagad buus daargaak.
RYANAIR lido tikai uz Frankfurtes Haan lidostu, kas ir apmeeram 650 km no Wackenas, baigi taalu un billetes tagad ir ap 40 ls turp atpakall vienam.
Easy Jet paskatiijos patreiz billetes ir par apmeeram 70 Ls turp atpakall vienam, pagaajushogad es lidoju ar Air Baltic uz Berliini Tegel lidostu, iireeju mashiinu un braucu uz Sheenefeld cauri visai Berliinei peec citiem passengeriem. Iisteniibaa shis variant man ne visai patika, jo bija jaabrauc ap 400 km vienaa virzienaa, braucaam bez stopiem un staaveeju atpakallcellaa korkkos pirms Berliines sveetdienaa, nebija patiikami
Labaakais variants ir Lidot uz Hamburgu, apmeeram 80 km no Wackenas, ja iiree auto, var aizlaist liidz Breemenei. Principaa ieteiktu auto, jo uz Wacken ar vilcienu braukt jau var, bet tas iet liidz Itzehoe un liidz wackenai no Itzehoe kaajaam neaiziesi, tu ved autobusi, bet nu cilveeku ir daudz, negribeetu nokaveet lidmashiinu, bet nu leetaak ar vilcienu.
Shogad ne visai man Wackenas setlists, tachu ja kaads lido un domaa iireet auto un nevar dabuut kompanjonus, tad vareetu domaat par piebiedroshanos, bet nu tikai caur Hamburgu.
0
nu pagaajshgad no tevis nedzirdeeju shitaas beedas ;)
doma bij lidot uz hamburgu un peec pasaakuma kautkur pa niiderlandi, teiksim, pavazaaties.
ja tikai uz konci tad jau laikam vieglaak ar autobusu braukt, ja estragons organizees.
auto nav opcija jo nav tiesiibu :))
0
estragons organizees :)
0
to death angel:
tavs paargudrais maileris mani atshuj :(
0
Kaadu laiku atpakall tika canceleets tas domeens, so, jaunais mails profilaa, ja kas.
0
Peec pasaakuma neieteiktu nekur vazaaties, speeka nebuus, kaaajaas nostaavesi 3 dienas, tad vieiigaa doma ir kaa aatraak maajas tikt, es negribeetu buut shoferis peec pasaakuma pavazaashanaas gadiijumaa, labaakais variants ir tikai pirms pabraukaat apkaart.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas