Therion jaunais DVD
0
Kāds nezin vai Rīgā var iegādāties jauno Therion DVD ''Celebrators of Becoming''(4 DVD+2 audio CD)?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Varu saderet, ka Riga nekur :)
Jo Nuclear Blast stufu izplatija Gailitis-G veikals Uniti, bet veikala vairs nav.
Tapec vienigais veids ir ja tu speciali pasutisi.
0
Pamekle trekeros varbūt kautkur ir.
0
ta labāk veikalā pasūtīt, jo laiks kamēr tev viņu atvedīs noteikti būs ātrāk nekā tos 4 dvd no kāda ārzemju trakera vilkt
0
Godātais Lāča kungs, vai tad nebija skaidri saprotams, ka cilvēks ar segvārdu punx04 to DVD grib iegādāties?!?! nevis trekeri hyjekeri. līkaIs sprAUGĀ.
0
Tāda izmēra kluci(varētu būt ~20-35 gb)vilkt galīgi nav prāta darbs,vismaz ar manu pieslēgumu,un pagaidām arī trekeros nav.
Un šādai mantai noteikti nebūtu žēl tos 40 eiro.
0
Tad pasūti veikalā, vai pa internetu.
Pēc tam iedod man nokopēt! ;))
0
Takā man nav naudas es neko nepērku... Visu velku, un ja pa smagu laipni palīdzu kam ātrāks nets... bet pagaidām lielāko kluci kādu esmu vilcis ir 7.2GB [tieši tagat velku...]bļin man tikko aprāva vienu DVD jopcik jau 77% novilku un TTl laiks beidzās.. ko tagat?! JĀIET KĀRTIES...
0
p.s.
tas bija no tās sērijas: Es zinu kā tevi sauc un kur tu dzīvo?!
0
Nu a ko lai dara, ja zinu? Kur tu dzīvo, gan nezinu, vari nesatraukties :D
0
ganjau specali mailu to pashu ielicis lai draugjelos naak statistika no zinjkaariigiem metaljoraam, un pa seju tev zipak pa to ka tu profilbilde sarkaniem gootu burtiem raksti, ja !
0
Man e-pasta adrese ir visur vienāda... un niks ar viens un tas pats... un vispār kad uzraksta draugos Zipaks mani neuzrāda :D...
Un tie burti ir krutāki par tavu gaišo...
0
Laikam pasūtīju,jāgaida tik kad Randomā pienāks.
Tikai par piegādi gan vēl pusi no vērtības noplēš.Nu bet neko darīt,Therion dvd jau nu dikti gribējās.Protams vēl labāk būtu viņus tepat klātienē paklausīties,diemžēl gadus atpakaļ kad šie bija Kinostudijā tad netiku.
0
nav vienkāršāk/lētāk pasūtīt i-netā?
0
un no RANDOMS tu gaidisi 1-2 meneshus, ka minimums....
0
dāāā
0
neklausies taadus suudus blin vel naudu nemet aaraaa, klausies MANOWAAAAAAAAAAAR !

HAIL AND KILLL!
0
un braukā ar čoperiem
0
uz zirgiem vai ar zirgiem, kāda starpība?
0
Artūrs jau toč braukā tikai AR zirgiem khe khe khēē!
0
ekhm,sakarā ar augstākdrukāto teikumu artūrs lūdz nodot biguggam ziņu
tātad citēju "a pa seju ?"
/zibenspasts/
0
es šito gaidīju no paša Artūra jaunskunga :D
0
ai nē viņs man šodien jau div reizes piesolīja... hāaa... tevi izbrāķēja...
0
bled slava iet 3 teemas pa priekshu hehe,

bet principaa nekorekti, taakaa ugjits ir kadu bikucit garaaaks daudz racionaalaak buutu ielaist labo aakji liidz elkonim zem ribaam ;p bet vinsh jau taads laadziigs, tik nesapraatiigs
0
khe khe, bezmaksas aliņš :]
0
Nesaprātīgs - tas acīmredzot ir domāts, ka nepietiekami daudz Manowar klausās, ja? :DD
0
Tomēr sagaidīju,pirmdien jābrauc pakaļ.Re ka nepagāja pat mēnesis.
0
A Tu iemetīsi kādā trekerī??? :)
0
Diez vai mani ar mdsl ņems kur pretī un arī ja paņem,tad es kādu mēnesi neko citu nevarēšu darīt,kas nu galīgi mani neapmierinātu.
0
nu jā...
0
Saki šitas ir ritīgi labs??? Atradu kur var novilkt, tik 4 DVD diskus ar manu netu dieskas nav... Kā tad tur ir, ritīgi labs?
0
Man pašam Therion ir viena no mīļākajām blicēm,tāpēc vērtējums varbūt nebūs objektīvs,bet ja Tev kaut drusku viņi aizrauj,tad noteikti ir vērts.
1.DVD-koncerts Mehiko 2004 g.
2.DVD-koncertu apskats no dažādām pasaules valstīm
3.DVD-uzstāšanās Vakenā 2001 + klipi
4.DVD-vēsturisks ieskats hronoloģiskā secībā (sākot no gandrīz pirmās uzstāšanās 1989.g.).
Audio visiem diskiem 2.0,attēla kvalitāte vislabākā ir Vakenai,2.un 4. diskam vairāki gabali
filmēti čista pirātiski.Jā,ceturtajā dvd ir dažas dziesmas no Lietuvas koncertiem.
Vēl kas: oriģinālā katrs disks ir pāri par 7 gigiem,nezinu, kā tur būs saspiests.Man ar DVD Shrink 3.2 rādīja ka kvalitāte būs zem 60%,jo tur izmest no diska vienkārši nav ko,vienīgi skaņu,bet rezultātā tomēr tik traki nebija,uz televizora skatoties krasu atšķirību pat nebija(jutās jau bišķi graudiņi,bet ir redzēti daudz traģiskāki pārspiešanas rezultāti)...nu jau ne par tēmu aizmuldējos.
Īsāk sakot,no muzikāli vēsturiska viedokļa raugoties - noteikti ir vērts.
0
Oi ku labs jautājums :D Kā gan lai kāds varētu pateikt, vai tev patiks vai nē?
0
Lūk tā kā to izdarīja punx04! :E
0
Zipak, kur var dabūt? no pēdējiem dvd labs bij Ensiferum-10th anniversary live- un ļooti labs Testament-live in London- nu šie nemaz neizskatās noguruši, močī kā nākas.
0
www.kerrazy-torrents.net/index.php?showtopic...
Tur ir, bet pagaidām tikai 1 disks...

Es tūlīt beigšu vilkt to Ensiferum... un to Testament, jopcik man apsolīja viens ielikt, bet joprojām nav ielicis.. kautkad jāpjautājas... un vēl jopcik jānovelk jaunais Arch Enemy 8GB.. bļin...
0
es to Arch enemy pie trešās dziesmas izslēdzu un nahrenizēju no cietņa-sačikāju tik savu ratio.
to Testamentu te var dabūt, vismaz vakar vēl bija

www.torrentportal.com/torrents.php...
0
nu nez man jau patīk Arch Enemy.
0
man patīk Stigmata, Burning Bridges un it kā Anthems to Rebellion ar nav slikts, pārējos neesmu dzirdējis. koncis it kā bij labs, labi uzfilmēts no daudzām kamerām, skaņa zaibiss, bet nu tā vecene tik briesmīgi šķobās un savelk to savu ģīmi tizlās grimasēs, ka nosit visu vēlmi skatīties. he, baigais iemesls, bet nu es nevarēju to izturēt
0
es tieši dēl viņas gribu redzēt, kā viņa dzied utt...
0
Es gan par to Testament - Live in London neesmu īpašā sajūsmā - kaut kā pārāk garlaicīgs liekas un par maz action. Nu, nevar taču stundu nosēdēt, blenžot ekrānā, ka viņi tur vienkārši stāv un spēlē.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas