Kilkim Žaibu
0
Izskatās, ka visi par Kilkim Žaibu (latviski - "ķersim šaibu" >) aizmirsuši, a nevietā.

Lasiet un teciniet siekalas: piparmetra.net/content/view/57/2/...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nesapnjo, es principaa censos par to nedomaat...taalu un man darbs un vispaar...
0
manuprāt šogad tur ir visšķidrākais pasākums pēdējo 4 gadu laikā....
0
Frailty šajā koncertā diemžēl nespēlēs, grupas bundzinieka veselības stāvokļa dēļ. Šī paša iemesla dēļ koncerti nav ieplānoti arī visas vasaras laikā. atvainojamies ikvienam, kas varbūt vēlējās mūs dzirdēt. tiksimies rudenī, kad doom metal tāds piemērotāks laiks!

doom on!!
0
nu re! uzreiz nomierinaajaat!
0
aaa, patiešām žēl par Frailty!
(varbūt veselība būtu bijusi labāka, ja grupai nosaukums nebūtu tāds vārgulīgs ;)

cerams, ka viņi vēl kādas grupas dabūs.
baisi sen nav dzirdēti igauņu Whispering Forest, ja viņi vēl kopā. Varbūt Zalvaraini no Lietuvas varētu sadabūt.., vēl jau tas grupu saraksts it kā neesot galīgs, ceru, ka būs vairāk. :)

p.s. es baigi gribu redzēt/dzirdēt Stary Olsa, baisi forša viduslaiku mūzika, tāpat arī tur būs Vilkači un Skyforger.
Urt gan nav nekas īpašs..
0
ptfui, Trejasmens nevis Vilkači (man viņi jūk :)
0
chuksteetaaji vai ta nebij Laagerii?
0
nez, varbūt bija, es nebiju uz Lager :/
0
Vienalga - šogad fests ir bāls pakaļdariunājums tiem, kas bija iepriekšējos gadus....
0
Tā ir. :(
Eh, nositi manu optimismu, teju vairs braukt negribās..
0
Padomaa par to: kaada jeega taisiit uberkrutu pasaakumu, ja me taapat uz Baltijas valstiim tik driiz netiks? Nekaadas. Pierakstiet!
0
HA! Augusta beigās būs MJR festivāls Lietuvā, un MJR vienmēr ir uberkruts! :p

(lai gan to nevar teikt par viņu ēdienu...)
(ok, pag. gad. bija salīdzinoši ok)
0
MJR - ir ārpus kategorijas, jo šim festivālam ir pavisam cits backgrounds un motivācija :)
0
manuprāt, tas vienalga iekļaujas uberkruts kategorijā 8)
0
Nikuja nav aizmirsuši
šite www.kilkimzaibu.com/ ir vispilnīgākā info.
Soul brothers ir kāds dzirdējis? cik tur daudz ir no power?
0
Manās acīs SOUL BROTHERS ir vauirāk tāds melodiskais heavy.... Bet nu priekš Lietuvas viņi tādi ir no nedaudzajiesm, kas spēlē šamajā lauciņa no epic/power/heavy/speed :)
0
Forši! būs jāievērtē.
0
Bet galvenais tak, ka būs Skyforger! kur ta nu visi "o, uz šito gan jāaizbrauc" palikuši?
0
Desper, a tu esi pārliecināts, ka būs?!? (hihi)
0
Juri, kāpēc tāds negatīvisms? ;)
Varu Tev pačukstēt, ka URSKUMUG arī tur uzstāsies ;)
0
Valdi, tas 99%? :) Ja Urskumug tur būs, tad tā ir baigā bonus vērtība tam pasācienam.
Ja vien todien nebūs kaut kādi LU negali, tad būšu.
0
Nu ko vēl vairāk var gribēt - Urskumug un Skyforger! Plus vēl gardais Švyturis alus! Ņammmm!!!
0
Valdis - shitais bija pieduriens, speciali veltits Desperam :) balstoties uz vinja tekstu, kapec nav ovacijas :)

SF ir vienigais, kas shogad festam ir no hedlineriem, tapec ja nebutu vinu tur - tas fests butu lauku zaljumballes vertiba...

A kas tas ir URSKUMUG? - kaut kada lietuvieshu huinja???

0
PS - Valdi vari nodot sveicienu Mamushkai :)
Un lai vinhs nokaunas par to mailu, ko man atsutija pirms nedeljas :):):)
0
Man tajā datumā ir jāspēlē Tallinā, tāpēc SKUJU (pierakstiet!)
0
Schwerindustrie vai????
jo iznjemot WGR tajos vīkendos, bet Vācijā es neko citu nezinu....
0
jaaskataas,kaa ar eksameniem...
0
Sonne, :D lai nu kur, bet tiešām ne Schwerindustrie (īstenībā pie Kuratīno ;) - nesen izrādījās, ka viņu fīrers pat baidās braukt uz dažiem pasākumiem Latvijā, jo tur, redz, nefolks piedalās un esot kaut kad solījis viņam pa purnu, redz, KĀ INTERNETS IZKROPĻO UZTVERI!!!
0
tak shitie pashi ganjau LV ar pa vasaru simtsunvienu reizi speelees takshto piedraazt to fignju
0
Tad Urskumug nebūs? nefolks tātad atrausies ar bumbu.Dēļ SF vien es tur nerādīšos.
0
to tolx - sekojiet reklamai Internetā :)
0
slinkums.Bet ar bumubu viņš atrausies tik un tā... :D :D
0
Nu ja Urskumug būs un tikpat grandiozā pālī kā pagājšgad, tad tā dēļ vien ir vērts aizbraukt :DD
0
:D Tā pārrēcos par to grandiozo pāli :)
Jurčik, tev kā menedžerim tas jāņem vērā :)
0
Ciernītā!!!^^^
mēs ar tevi vēl par šito zem četrām acīm parunāsim :)

OFICIĀLA INFA!!!!
URSKUMUG spēlēs "Kilkim Žaibu".
0
izskatās,ka Urskumug tiks uzlikti uz stingra alko aizlieguma.Nu,cerēsim,ka mūzikai tas nekaitēs.
0
tā,kāds organizē kopisku braukšanu uz to pasākumu? Un cik apmēram tas viss kopā izmaksā,kas jāņem līdzi?
0
murgs kaut kāds. urskumug nebūs
0
ja tu netiec, tas nenozīmē, ka URSKUMUG nebūs :)
0
moška es uzstashos - vienpersoniski :):):)
lā-lā-lā, ruk-ruk-ruk :)
0
stulbi...
0
es domāju būs reāli forši :p
0
johaidī,šitādu uzstāšanos toch var tikai baigā pālī noskatīties.Bet ja nopietni,kāds aizvietos,jeb spēlēs tāpat?
0
Ir jātdzīst, ka grupa nebūs pilnā sastāvā - bet būs.
Sorry tā ir sanācis, apstākļu sakritība.
0
Eu, Tu vienreiz aizvērsies, vai nē?
0
Bet es tak klusēju - es tikai drukāju!
0
Uzejiet taču augšā!
0
Augšā vairs nav aktuāli - tas jau noiets etaps... vajag kautko ekstrēmāku!
0
`Novembers Doom` maiciņa, doooh :)~
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas