bruce dickenson
0
teikshu taa ka vinja soloalbuumi man patiik vairaak kaa IRON MAIDEN albuumi un tie ir daudz veiksmiigaaki
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
pie dirsas
0
neesmu īpaši klausijies un interesējies.
nosauc kādu piemēru.
0
neesmu nekāds baigais Dickinsona un Maiden fans, bet Chemical Wedding viņam bija tiešām labs albums. ja nemaldos 1998.gads
0
kas ir bruce dickenson ?
0
^ tas pats jautājums
0
Dickenson-Dickinson par to tauta satraucas, a Trash-Thrash tas pohuj
0
nu te tomēr sanāk personas uzvārda kropļošana.

Es neteiktu, ka BD zoloalbumi man patīk labāk par Maiden, bet feini jau ir. Visvairāk laikam esmu klausījos pērno, Tyranny of Souls - smuks. Toties Blaze solokarjera gan ir stabili labāka par viņa sastrādāto Maiden rindās.
0
piekritiishu universum tas 1998 gada albuums tochna ir labs....
0
Albums "Balls to Picasso" gan man tīri labi patikās.
0
gan Chemical Wedding, gan Balls to Picasso ir fantastiski diski un ieliek lielai tiesai Maidenu albumu... nu, varbūt ne visiem (ne 7th Son, ne arī Piece Of Mind, ne arī debijai), bet...
Tyranny Of Souls man kaut kā ne īpaši... nekas neaizķēra, viss it kā normāli, bet trūkst dzirksteles.
Accident Of Birth man, atšķirībā no lielā vairuma Dikinsona fanu, galīgi neiet pie sirds. Skunkworks arī ne.
0
ā, un Blaze... viņa pirmais solo disks katrā ziņā bija labāks par viņa Meidenu laikos izdotais albumiem, pierādot, ka savā vietā un laikā viņa balss ir ciešama, bet Meidenos gan viņa vieta nebija... Otrs disks man tik labi nepatika.
0
Kuriozi; izrādās, plauktā vēl viens disks ar to pašu gleznu uz vāka, kas 'Tyranny Of Souls" - "Conquering The Throne" Hate Eternal :)
Pret Dikinsona balsi joprojām nespēju palikt vienaldzīgs, lai gan ģitāras pedēja albumā tādas pašvakas.
Blaze Maidens sastavā ar bij visnotaļ OK; kaut gan, protams, grupa tai laikā vienkārši haltūrēja.
0
7th Son es nevaru saprast kaapeec maideniem tas ir pats labaakais albuums....popsiigs un vispaar kautkaaaa nekjer galiigi....
0
100 gadu nav klausīts, bet jā man 7th son.. arī vislabāk no maideniem patīk..vispār iespējams ka tomēr Somewhere In time. nu viens no šiem, 2-ajā vietā Fear of the dark
0
mjaa fear of the daark, ja nemaldos 1992 gada disks arii ir kruts....tas ir pirmais disks vispaar ko es no iron maiden dzirdeeju....
0
Man loti patik Brusa Dikinsona bals. Vins ir ne tads ka visiem. Iron Maiden ir legendara gruppa.
0
PALDIES par ievad lekciju>:)
Mes jau ta zinajam ka Iron Maiden varetu but kas leģendārs:D
0
Man patīk grupa RON MAIDEN AND THE INVERTED MORONS!!! :D :D :D
0
‡ trve ‡
0
i.t.warpath atceries ka 1 blome kad ar kajam gaJam ar vainamoinen +1 uz smilteni?vis jautrakais bija tas ka samejais atluza pie galda gandriz sava shkiivii(KAMER tu vidjikam kaseti mekleji):D
0
jobans bobans... tagad varu mirt laimīgs, jo zinu ka Iron Maiden ir leģendāra grupa.
0
Un ka Dikinsons ir ne tāds, kā visiem.
0
āmen edenbīst bļa:D
0
Dick-in-sons, ne tāds kā visiem.
0
^tas ož pēc kaut kādas perversijas...
0
:(neviļus iedomājas par katoļiem)
0
ah duumeris blja ar slimu grindkorista cienigu fantaziju,ka tik ne arv!atziisties edenbiist ka tu maajas pa kluso morticiam klausies:D
0
nuuu, ne gluži, bet.... ;D
0
nElauzies :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas