Meklēju Darbu!!!
0
Pilnā nopietnībā meklēju darbu ar daudzmaz labu atalgojumu!
Varbūt kāds var kur iekārtot, vai pasviest labu iestādi/uzņēmumu kur prasīt darbavietu???

Šo to jau māku darīt nesmu galīgi tizls...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
aizej uz darba birzu un uzprasi, ganjau viniem ir ko piedavat,
0
ej uz veikalu "depo diy" .
panjems uzreiz . un straadaasi kaa neegjeris.
0
tev vajag sezonaalu darbu vai pastaaviigi domaa straadaat?
0
uz vasaru tikai...
0
atlaists :D
0
He he! Es jau atradu. :)
0
arii atlaists!!
0
man jau ir sezonas darbs
padari, kad gribi, cik izdari, tik saņem
izdomā, ka šodien varētu pastrādāt, aizbrauc un pastrādā :D man patīk!
0
Ja nav bail no grīdu, tolešu, bomžu mazgāšanas, tad diezgan reāli slimnīcā par sanitāru. Savus 120 Ls par slodzi var nolauzt īpaši neiespringstot, nakts piemaksas 75%. Nu, bet, ja esi no baltrocīšu mājām, ta nekā ..

Var vēl mēģināt tādā iestādījumā kā pica LuLu, drāziens pēc pilnas programmas, algā ofic kādi 100 Ls par slodzi, mūždien katastrofāls darbinieku trūkums ..
0
lol, shii ir labaakaa vieta, kur mekleet darbu. aizej uz darba birzju!
0
pasuukaasi? taa 3-4 reizes dienaaa bet ja man buus paalis tad vairaak, naudu nedoshu bet varu tavu hormonu un teeva smagaas rokas saskjelto personiibu izvest uz pareizaa celja... darbs kaulus nelauzh bet ir obligaatas higeenas prasiibas, ja tev karrriess ta dabuusi pat ar prezi suukaat. ar zemenju garshu, sii vii vareesi ierakstiit jampampinj

aim on a haaaai veeej to heeel !
0
Ja ir nopietna vēlme strādāt, tad vispirms iesaku pamatīgi patramdīt paziņu un radu loku – tas joprojām ir visefektīvākais darba meklēšanas veids, īpaši tad, ja vēl nekādas īpašās darba pieredzes un iespaidīga cv nav. Var palūkoties arī NVA vai n-tajos darba piedāvājumu portālos.

Mjā, daudzmaz labs atalgojums…Visai subjektīvs un smaidu izraisošs vārdu salikums. Mums tak vienmēr maksā mazāk nekā gribētos, vai ne? :) Man arī kādreiz likās, ka alga ir oi cik laba, bet tagad pat tīri nopietni par otru darbu sāku domāt. Tā gadās ar tiem it kā daudzmaz labajiem atalgojumiem :p
0
Skatos, Artuurs nav diez ko izveeliigs.
0
Viņam jau katik efekts... un kas to efektu sagādā kaimiņtante vai sētas runcis ir jau vienalga... un 'džekiem ar vienu pauto jau nav nekāda lielā piekrišana...
0
man ari ir darbs tagad, sodien 11 h tur biju
0
njā, neformāļiem grūti atrast labu darbu...
0
nestaasti, gruutaak ir no darbiem tikt valjaa!
0
bomži ir neformāļi! :D
0
funerallady - es teicu labu darbu atrast grūti:))
0
Ja kas man vajadzīgs kur vismaz 350LS un rokas!!!
0
Ja kas man vajadzīgs kur vismaz 350LS uz rokas!!!
0
ja tu speesi man nopelniit 2000 Ls meenesii, tad es tev samaksaashu 350 Ls, der??
0
Zipak - ceri vien, ka tev kads uzreiz 350Ls maksas....
0
Iešu pa celtnieku!!!
0
pa vasaru var straadaat sezonas darbu lozmeteejkalnaa atrestaureejot transhejas un bunkurus....!
0
kaa arii plass darba klaast ir saitaa www.workingday.lv vari savu CV uztaisiit uz gaidiit kad tev kaut ko piedaavaa....!
0
A moš taisi biznesu!
0
Piemēram nopērc dzēsenes pa 5 sant. un pārdod pa 6.
0
labie darbi pashi tevi atradiis, nav tik zinaams, kas par tiem samaksaas;)
0
reku, vari iet mezhaa lasiit seenes, ogas, nodosi vai pats tirgosies, tas tavaa zinjaa, un re, cik salasiisi, tik tev arii buus...
a ko? mellenes tas nav joks! un jums tak tur nav ilgi liidz vinjaam jaagaida;)
0
Oi bljāaaaaaa... esmu savulaik lasījis mellenes pardošanai... Tas nav tas vieglākais pasāciens...
0
aha, tad jau tu zini, kaa tas ir? suuraa darbaa, insektu vajaats, tu noteikti augstaak noveerteeji ieguutos grashus un, paldies Saistoshajam Elementam, dazas lietainaas dienas...
veel var braukt pie saimniekiem kapleet bietes, arii ljoti pamaacoshi...
0
funerallady - izskatās, ka pati esi lasījusi mežā ogas un sēnes, ja tik pārliecinoši par ogošanu un sēņošanu stāsti. Un kā bija, odi nenoēda?:)
0
Esmu lasījis i ogas i sēnes i vēl visādus brīnumus... un tā nahaļavu tur neko nenopelnīsi....
0
es tak laikam piemineeju insektus, ko? Skaidrs, ka es nemeedzu runaat, ko nezinu! savu gruuto beerniibu pavadiiju saliektu mugurinju, zili lillaa noziestos dunduru un knislju punos pilniigi neatpaziistama...vakaraa staaveeju garaas rindaas ar taadiem pashiem neegereeniem pie odzinju pieneemaajiem, izbeeru savas ogu vaaceliites kastees, sanjeemu savas sviedrainaas kapeicinjas un maajaas kritu nemieriigaa miegaa taadu pashu mellu muti...nee, Zipij, tas nav nahaljavu...bet ar pacietiibu dazkaart daudz var panaakt...kaa jau teicu, tas ir neganti pamaacoshi...nuja, un par pirmaas dienas pelnju iesaku nopirkt taadu puushamo, no kura odiem dikti bail.
0
Es ar tādiem niekiem nenodarbojos...
0
hihi, nee, tu nesaprati...saliidzinot ar shito, nieki ir viss paareejais;)
0
es ar ogoshanu un sēņošanu starp citu savu pirmu naudinju nopelnīju kaut kad bērnībā - tagad, ja man piedāvātu par naudu iet šādā veidā piepelnīties, diez vai ietu locīt savu muguru.
0
esmu dzirdeejis, ka ja iet briinumus lasiit, tad baigi daudz maksaa. a bet ar tie brrinumiem ir taa kaa a biteem - nekad nekaa nezini. atrodi it kaa briinumu, a patiesiibaa slotas kaats :P
0
zini, bet man gan stipraak n ekaa muguras zeel bija aizpampusho acu...nu, shobriid mana izveele ir kritusi uz nervu bojaashanu;)
0
tagad es drīzāk nodarbotos nevis ar ogošanu, bet drīzāk gan ar ogu audzēšanas biznesu, piem: lāceņu, dzērveņu vai aveņu. Un var jau būt, ka atrastos kāds, kurš gribētu nākt piepelnīties:))))
0
- es arī meklēju darbu...
0
Man vasara pagāja strādājot Nodarbinātības Valsts Aģentūras stastikas un datu apkopošanas nodaļā. Izvēlies profesiju un tik zvani uz filiāli- >

www.nva.lv/index.php?cid=2&mid...

P.s. ja tevi interesē alga konkrētai profesijai, tad man ir pieejama datubāze.
0
pa kurjeru straadaat ir Kruti :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas