Kāds pārsteigums, LOL :D
0
Stāsta, ka grasoties apvienoties kaut kāda norvēģu grupele, Immortal, vai kā nu tur bij...

www.vampire-magazine.com/news/immortal/41762...

Neatkarīgi no tā, vai tas ir vai nav patiesība, nez kāpēc nemaz neesmu pārsteigts :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tas tik būs interesanti. Mani mīļākie blekeri taisās atgriezties, jācer tikai, ka viņi tiešām būs ''stronger than ever'' negribētos lai viņi dzīvo vecās slavas ēnā.
0
No comments... vispār tas jau bija sagaidāms, ka Immortal atgriezīsies, tāpat jau arī Emperors izdarīja....
0
ATTILA kada bija vinju veca slavas ena?
0
a man pohuj.... cik esmu no viņiem dzirdējis vien tāda urkšķēšana ir.... :E
0
kamōn, "Call of the Wintermoon" tač vien šiem jau mūžīgu vietu bleka slavas panteonā ir nodrošinājis :D
0
nonorēkties.
0
slavu viņiem nodrošināja tas bondžoviskais skrējiesn pa kalnu Blaširka klipā
0
''stronger than ever'' - tā jau viņi vislaik saka, bet skaidrs, ka nespēlēs tā, kā 90-to sākumā, bet "labāk".
0
hihi, universum, a es liidz shim domaaju, ka slavai vajadzeeja pasviist vestiitees uz ledaaja...
0
decapitated: Es biju domājis, ka viņiem diezvai izdosies gūt tādus panākumus kā 90to sākumā un vidū,kā nekā krietns laiciņš jau ir pagājis, jaunā paaudze par tādiem neko nezin un vecie jau ir sākuši aizmirst. Bet vispār jau Immortal vārds komentārus nepras un es ceru, ka tas būs tas pats vecais labais 90to sākuma Bleks.

Call of the wintermoon klips gan ir vienkārši smieklīgs.
0
beidzot TRUE ir atpakaļ!!! jāmeklē tagad helovīna raganas cepure, ar kuru galvā skriet pa mežu sēņotājus biedēt...
0
Call of the Wintermoon klips ir comedy classic. Var jau arī būt, ka tas tā arī bijis domāts, kas to lai zina.

Kas attiecas uz 90-to sākuma un vidus bleku - domāju, velti uz to cerēt, sen jau viņi vairs tādu nesacerēja. Jāatzīst gan, ka man vislabāk arī patika 3 pēdējie albumi :D
0
Tādi klipi, kur pieauguši onkuļi sakrāsojušies pēc troļļiem skraida kā dumi pa mežu, parastam cilvēkam var likties smieklīgi, bet redzi, tie džeki tur ir ielikuši savu dvēseli. :)
0
Es laikam mežā audzis, jo nesaprotu kas tur smieklīgs, ka veci krabji grib atkal apvienoties...?
0
Tas nav smieklīgi, bet interesanti. Smieklīgs ir klips.
0
Zipaks, nu tas fakts, ka, piemēram, pagāsgad vakenā abbaths uzlīda uz skatuves, khe, uzreiz bi skaidrs, ka būs happy-back immortāl. par to jau iezveidzām toreiz. un še tev.
0
Tā teikt metālistu homoriņš...
0
homo?
0
:D homīšu bars... lai jēzus stāv jums klāt...
0
Isaku noskatīties jauno ENSLAVED klipu "Path to Vanir" - labākajās Immortal klipu tradīcijās....
0
nu ja izņemtu to epileptisko plikpauri, tad klips būtu godam
0
Sonnenmensch, ta ir komēdija ?
0
skrejiens, geju zemes burvja zābakos pa kalnu ? Krampjainas grimases ?
0
Nu klipa autoriem tā ir episka drāma.
0
Visā visumā tiem klipiem nav ne vainas izņemot dažas atsevišķas epizodes un neskaitot Call of the wintermoon, kas ir kronis visam un bez smaida viņu nav iespējams skatīties.
0
Jūs te tā stāsta, zin izklausas interesanti, būs kautkur jāsakasa...
0
JA kas tad no pēdējā laika šedevriem mani piedūra DEICIDE DVD - When London burns... Bentons vienkārši ir jampampiņš....
0
ja nopietni tad Tiamat-Church Of Tiamat-DVD ir vnk šedevrs, nu ar nosacijumu ja patīk Tiamat:)
iekļauta ar;i live no Tiamat pirmas uzstāšanaš 1990-where the serpents dwell- un arī intervija ar Edlundu
0
p.s. tipa viena dziesma no pirmās Tiamat uzstāšanās, bonusā ir arī vēl dažādas live dziesmas no dažādiem laikiem, un protams pilnais pagaišā gada koncis Polij;a
0
o es tieši kautkad tuvākajā laikā taisījos lejuplādēt DEICIDE DVD - When London burns... Cerams tas būs tā vērts, jo noteikti kādu nedēļu ja ne vairāk vilkšu...
0
ā un runājot par pēdējā laikā redzētajiem šedevriem tad laikam jāmin Cradle Of Filth - Peace Through Superior Firepower DVD. Tak nevar nepatikt :P
ā un man vēl uz kompja stāv jaunais Nightwish - End Of An Era DVD... Cik sapratu tad tikai 02.06.06. iznāca, tik neesmu vēl noskatījies.
0
bla es to Call of Wintermoon ar nebiju redzējis, tikko noskatījos...ei tu dirst, man ar ļoti smiekligu blek video asociējās Hecate Enthroned-An Ode For A Haunted Wood-, bet šitas pārspēj visu. lab, var jau teikt ka vecs un tā..bet tak tajā laikā džeki to domāja nopietni, ne jau uzfilmēja klipu un pēc tam skatījās un smējās..oi cik šis ņirdzīgs utt..gan jau ka skatījās un drūmā nopietnibā apsprieda ku šis ir labs, bļa tu te baigi zlobna izskaties
0
tas viss ir pupu mizas - lūdzu, vajag sekot līdzi laikmetam:

www.blackseedboys.de/Musik/Blackseed_Boy...

- iespējams, ka šito linku jai biju kaut kur postējis.
0
PS - un par kādu Immortal "Call of the Wintermoon" jūs te runājat????
Klips ar krosu pa fjordiem saucas - "Blashyrkh (Mighty Ravendark)"
0
Sonne, a kas tur tai klipā tāds? parasta jancēšanās. nav salīdzināms ar tiem tr0000 bl3kkkkkk klipiņiem :)
0
Nu ja - kross pa fjordu klintīm ir Mighty Ravenduck klipā, bet Call of the Wintermoon klipā burvji ķēriņus pa mežu spēlē. :D

Vēl jau bija baigi labs arī Maniac Butcher klips, vienreiz jau te kautkur postēju:
www.youtube.com/watch?v=_4yRIf9XLrU...
0
Kross? Hmm, drīzāk jau sprints (vismaz uz bizošanas pa mežu Helovīna kostīmā fona):) Galvenais, kam Blashyrkh gadījumā vērts pievērst uzmanību, manuprāt, ir *negantā* mīmika un matu atsviešana no sejas. Baisi :)
0
Maniak Butcher - What is good for me... ????
0
Sapratu, par kādiem burvjiem mežā iet runa, tas tak kā nekā 1993 gads un tas bija no vitas operas. galvenais jau ir visa TRUUU pamats Blaškirks ar krosu/sprintu pa fjordiem :) Tās klips jau bija tās īstas visu blekeru scēnas hrestomātijas paraugs :)

Vēl veco labo laiku cienītājiem:
ASTAROTH - Onward To Destroy (onkoļi ar smukām iskaptīm)
ARKANUM - kur tante pa mežu vazājas, tas ir EVIL!!!
0
Nedrīkst nepieminēt arī Satyricon-Mother North! Tur vismaz vecene plika gorās!!:D
0
Nu... ar "Mother North" jau sākās komercijas ēra.. :)
0
jā, plika vecene labi pārdodas:)
0
vēl jau bija Ancient-lilith`s embrace- un Willothewisp-tur tas džeks baigi izteikti pārdzīvoja ka mīļotā mirusi:)
0
Ancient... tas jau arī pēc 1996 gada :)
0
jā, Willothewisp ir vēl vēlāks `98, bet nu Ancient uztaisīja to Lilith`s Embrace:D
0
atkal tā Opera..

"jā, Willothewisp ir vēl vēlāks `98, bet nu Ancient arī vajag piešķirt TRUE statusu par to ka 1996 uztaisīja to Lilith`s Embrace:D
0
;D
Oskaru.
0
Ture as Evil :)
0
trve, trOO, kā vēl tur apzīmē :)
0
bleib treu zur einen richtigen satanischen nordwindlicen krieger nachtmusik orchester lieder.
0
nu ķipa sapratāt - otrais vārds visā iepriekšējā bezsakarīgajā tirādē bija tēmēts kā atbilde Saulescilvēka rakstītajam druKKļūdas labojumam.

Zatān.
vill dih fressen. der ainciger vēg cum ēvigen lēben ist ne ganc šēne dunkle flaše mit nen ganz froindlihen bier drinne. prooost.
0
O_O
0
Salve, salve!!!
0
Ufogrupa - Spirlibaa
Labais gabals :P
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas