Rotting Christ
0
2007.gada februārī sāksies viņu tūre Skandināvijā,Baltijas valstīs un Austrumeiropā.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
woooohuu!! XD
0
Izlasīju šo topic tekstu un nolēmu nosūtīt meilu Sakis. Šorīt atnākusi atbilde no viņa. Lūk, viss teksts:

The band has just returned back from its Brazilian tour and we go ahead for
the next step which is the new album and right after its release in January
we will go ahead for a worlwide tour which seems that will include and your
land my friend.
Till then...

KEEP THE HORNS RISING

SAKIS on behalf of ROTTING CHRIST

----- Original Message -----
From: "Ints" <ints@strombus.net>
To: <rchrist@ath.forthnet.gr>
Sent: Monday, June 12, 2006 4:45 PM
Subject: rotting christ in Baltics again?

> Hello Sakis,
>
> I've heard some rumors spreading around that Rotting Christ is
> about to tour Baltic states again in February next year. Is that
> true?
>
> --
> Best regards,
> Ints

UP THE HORNS!!!
0
nu kad šie te nesen bija liekas tas bij pagajšgad septembrī, nu man patikās nospēlēja manuprāt labi , domāju ir vērts atkal aiziet.
0
Rottingu koncerts Rīga bija mans N.1 no visiem Rīga bijušajiem, ar ārzemju pensionāru piedalīšanos :)
0
pēdējais albūms tas ir tas 2007 gada tāds labs... nebūtu slikti ja šamie atlaistu...
0
kā reiz aizvakar ņēmu priekšā viņu pēdējo cd -Theogonia- nu vienkārši pizdātijs albums, un dziesma "He, The Aethyr" vienkārši norauj jumtu
0
A pagrabs paliek vietā? :0
0
nus taga bik remastereto Satanas Tedeum klausos, kvalitate ierakstam, gan apshaubaama, bet...
0
Patreiz viņu turnejas plānos mūsu zemīte diemžēl nav iekļauta (varbūt ka vēl kas mainās?).
Nu bet ''Theogonia'' gan i labs.
0
Theogonija...
pielauzu sevi noklausīties,,,
sorry, manuprāt galīgi "opopseļi", bet tā kopumā nevainas, lai vienreiz noklausītos un izdzēstu no kompja.
0
pareiz tu tak tikau "True" klausies :E
0
True es klausos, bet tikai blackā ...
0
kas vainas Theogonia? manuprāt labs albūms.
0
Terrorizer zhurnals labi noverteja sho albumugrupa pastaav 20 gadus, tadelj shim albumam vajadzeeja but mazliet jaw-dropping
0
Koncis man patika ļoti Rīgā.. labprāt apmeklēšu arī šoreiz.
p.s. vispār žēl ka M5dienā nav otrā stāva. Ideāli no turienes vērot bija končus. Tieši tā es skatījos R Ch.
0
ta var arii veerot sawa maja...uzkjaap uz jumta un skaties lejaa uz nlokto teljuku:-)
iet uz konciem lai sedeetu ka senes un blenztu fuuuu
0
nu man nepatīk ārdīties tur priekšā (kaut gan pabieži sanāk), es labprāt vēroju uz skatuves esošās aktivitātes un klausos no kādas ērtas pozīcijas.
Un tas nu nekādi nemaina manu attieksmi un fanošanu, kā arī atbalstu (ovācijas, applausi u.t.t) pret grupu, uz kuras konci esmu atnācis.
p.s. tv kastes vērošanai dodu priekšroku no dīvāna.
Gribi teikt, corpse, ka tu sava teļika priekšā plosies un ārdies ar pirksiem gaisā un galvu virpulī griežot?
0
sanaak reizi meenesii, kad netiek sasniegts metal limit..man tas ir 3-4 konci menesii, pedejais bija vakar Deicide+Visceral Bleeding
Ko gan tu vari redzeet zsezhot tribiines no tik liela attaluma, lien tachu tuvaak sjkatuvei
0
Corpse, nesalīdini koncerta vietas "TUR" ar tām kas ir "TE".
Un "Salamandrā" tas "balkons" bija tiešām labs...

Boks un Edenbeast -
es esmu bijis R Christ "fans" no viņu pirmssākumiem, un koncis Rīgā ir visu laiku mans sirdij tuvākais no tiem, kas ir bijuši Latvijā.

Es nenoniecinu viņu jauno albūmu, vnk saku, ka tas vairs nav tas, kas manu sirdi cepīja...

Man vislabāk patika un patiks viņu 1994. gada "Non Serviam", un kad koncī uz bonusu viņi uzrāva "Coronation of the Serpent" - es tādās iekšējas trīsas nekad dzīvē nevienā koncī nebiju izjutis.

0
ai šitā jau pilnīgi asariņa noritēja... trīsas, cik skaisti teikts.

bet ārdīties pie teļuka, hmm, nu pie atiecīgas reibuma pakāpes droši, bet tā nez, nez...
0
Nu bet, mana dzejnieka dvēsele tika sarauta gabalos :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Midgard
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas