depresiva muziika
0
kads var ieteikt kadu depresivo grupu, kadu blacku, paklausijos dazas grupas tiri interesanti likas.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Black - nav depresīvs... Pēc savas stila definīcijas, kā tādas.
0
labi nakotnei zinasju, bet tad kas ir depresivs?
un kadel man likas ka tas ir black?
0
0
paldies kudars.
0
nevajag jau riteni no jauna izdomāt, paņem Anathema kaut vai Crestfallen ep un būs tev depresīvs(tas tā ja tu ne tikai par bleku bet tā vispārīgi par depresīvu).
0
ace of base shkjiet visai depresiivs
0
Depressive Age "First Depression" un "Symbols for a Blue Times" - ļoti labs un ievērojami depresīvs metal, ka nekā autrumberlīnieši savulaik... iesaku... Jan Lubitzki vokāls vien ir ko vērts..
0
Respect Balrogam!
0
Zinu vienu depresīvu Bleka albumu! Summoning-Minas Morgul, kur nu vēl depresīvāku!
0
crematory - lost in myself
XD
0
bet tāds ubertrue gruzons ir zviedru Puissance, vismaz tas ko esmu dzirdējis albumi Total Cleansing un State Collapse.
bet nevajag decapitated, vasara tak..nafig gruzonu
0
Kaut ko drūmu, tādā gadījumā Vinterland
0
Kaut ko drūmu, tādā gadījumā Vinterland
0
tā jau dzīve ir depresīva - nah vēl kaut kāda depresīvā mūzika vajadzīga....
0
Neviens no jūsu minētajiem piemēriem galīgi nav depresīvs. Sorry, bet PUISSANCE ir vieni no līderiem "martial industrial" un viņu mūzika ir pompeoza...

Gribiet īstu depresuhu - tad te jau sen pieminēto forumā NORTT vai SUNN O))).
0
NIRVANA
0
neesmu tajā industrial dziļi iekšā, šos atradu kaut kā netīšām un likās tīri ok, tāds elektronisks gruzons, var jau būt ka ir pompozs, nemāku spriest..bet mani viņš nogruzī.

un tie Skepticism-kāds šos zina un klausās?
0
..jo ja klausās tad gribās zināt ko tur var saklausīt tik foršu. man bij viens albums Lead and Aether...man liekas ka to pat par mūziku grūti nodefinēt.
0
bļē kā var aizmirst par Twin Peaks soundtraku...
0
paldies tiem par ieteiktajam grupam, kas rakstija nopietni. ne ne es nesmu depresivs vienk gribas ari paklausities ko tadu un izprast kas tur ir labs un kas nee, dazam dzirdetajam grupam man patik instrumentalais, tas ka dziesmas iet pat 17min ilgi, vokals diezgan padebils dazam grupelem
0
Forgotten Tomb labi
0
brighter death now. 100%
0
Kopš kura laika BDN ir depresīvs????
0
Nejauciet industriju ar metālu!!!
0
NYKTALGIA!!
kaut gan labāk neklausies, ja tiexmes uz pašnāvību!!!
0
Nu bāc Sonne, paklausījos to NORTT patiešām funeral doom nav citu domu! Cilvēkiem ar vājiem nerviem neisaku, citādi tas var beigties vēnu graizīšanu kapos vai kaut ko vēl sliktāku!
0
nortt ir labie nedaudz ta skumigi paliek klausoties vinus
0
BDN depresiivs taapeec ka nomaacoshshshs. de-presiivs - uz leju nospiedoshshsh taa lingvistiski. un par metaalu nebija bazars bet par muuziku.
0
un vispaar tas bija domaats jo depresiivaak jo suudiigaak :D
0
OKi -ja no tava laucinja †††, tad ILUSIOINS OF SAFETY, NORTHAUNT, CANDIRU...
Bet sheit esoshajiem metalistiem tas bus reali ne par temu :)
0
Vecie, mīļie WINTER?
0
Kā arī FUNERAL. A par Nortt es pirms kāda pusgada uzmurgoju kaut ko mazliet līdzīgu recenzijai tepatās.
0
Es pilnīgi jūtu kā no šeienes slikta aura staro... mana enerģija tiek sūknēta...
Vajag klausīties prieka dziesmiņas!
0
oi Funeral, bij viņiem Tragedies ap 95 gadu. nu riktīgs mirstamais gabals, ne ne funeral doom nav man, My Dying Bride ir pašā laikā, i lēns i zloba, viss kā pie cilvēkiem
0
vajag teemu pamainiit dazhreiz ;). un nav mani laucinji. mani laucinji stipri harshaaki >:)
0
Rigor Sardonicous
0
††† - harsh EBM ???
0
wtf can be harsh about ebm??
0
var un pat kā - ir kā nekā tāds stila oficiāls apzīmējums "vācu masu mēdijos" :)

tāpat kā harsh industrial un harsh noise....

0
jaa, laikam Funeral neiekabina neviens no zhanra paarstaavjiem...ar tik sliktu auru ir jaapiedzimst...un jaanomirst...vai es jau kauko teicu par Einar Fredriksen? ak jaa, shitaa personaazha sakaraa atcerieties Paradigma!
0
KHANATE...
Kā arī Burning Witch, SUNN O))), Thorrs's Hammer, Grief... Ja šie tevi neizārstēs, tad atliek tikai sludgecore - Eyehategod.
0
kada zina neizarstes?
man jau uzstadita diagnoze? :D
0
jaa tavs vieniigais glaabinjsh ir masonna - frequency lsd!!! obligaati!!!!!!!
0
par tiem augstākminētjaiem Forgotten Tomb - jak, tāpet par visu lielāko daļu suicidal black metal, nu kamōn, labāk atgriezties pie pārbaudītām black/dooma vērtībām.
0
es vel personigi doom nesmu petijis taka nevar atgriezties, ir tik jaiet uz prieksu
0
masonna- ui kaukads bezsakars, troksnis kas padara traku :D
0
KHANATE 2003 - Things Viral varētu pretendēt uz subj dēļ tās vokalizēšanas manieres. mmmmmm, ūūūūūūū, wīīīī, ņammmmm.

tas džeks tur toč izsamisis...
0
būs jāuzmet vēlreiz
0
es ar diagnozi "Death in June", izsņemot bums-bums, neko citu tagad nespēju paklausīties....
0
o Sonnenmensch ja bumbums >;) Legionz ov Hell - Born In 666 BC - tiirs true speedcore/terror black metal. tjip dejumuuzikji speelee labaaku blekmetaalu nekaa metaalisti :D:D:D:D peec atmosfeeras intensitaates un afigenna augsta true-uma koeficienta. respekt
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas