6 ALIŅI
0
lūk, kas notiek, kad iedzer 6 aliņus... uncoolcentral.com/six_beers/...

smieties vai raudāt, domājiet paši. nejauši šito atradu jaunās topošās (?) filmas par Kutulu mājas lapā. :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
pfff. slinkums lasīt, apstīju bilds. tajās baltajās bundžās tak nau āls. nez kas notiks, kad tiem jeņķiem iedos kasti ar kād piebalgs āl.
0
.. nu bet ja tais bundžās ir Vanaga 9%procentnieks (cik nu tādu vispār par alu var saukt), tad i nierītei mazāk ko filtēt i čura nenomoka. Bet ir kaut kur pa ausu galam dzirdēts, ka angļiem pat 15% nieks kādreiz bijis.
0
tas tik tiešām vairs neietilpst kategōrijā `alus`
0
phe letinji driizak sakautos vai noorganizeetu veel alu :D
0
6 alinji tie taks tikai 3Litri, pff, es pat neaizeju bezfilma no tada daudzuma, kur nu vel pieaugusji dzeki.. pfff, nu ja atkarigs cik ta dzira ir stipra.
0
lož, pizģož i provokacija.
0
Man no 4 aliņiem tādas perversijas var atklāties stabili.
0
paklau Maigoni, negribi ar mani kopā kādu aliņu iedzert ? uzsaucu ..
0
decapitated, no cik aliņiem tu aizej bezfilmā, ja tu tādā vispār kādreiz aizej?
0
0
'Vispār es personīgi reti dzeru vairāk par 2 vai pat mazāk. Nafig man vajag koordinācijas traucējumus.
0
nu es aizgaju 2x bezfilma no 0.5 snabja un 2l alus reize(izderu 1 pats vakara), ja bet tas bija kad man bija 15 gadi, vel.
bet ta nesmu ar alu experimentejis cik daudz varu.
0
ja un es par to itin nemaz nesmu sajusma ://
vai baigi gribetu ar to lielities.
0
Es aizgāju bezfilmā no pat neatceros cik daudz šņabja, bet tas bija kopā ar limonādi, kā man vēlāk kāds teica, ka limonādes šņabis īpaši galvā dod. Lai gan dzert, tas ir stulbi (es domāju tā līdz bezfilmai).
0
protams var visadus marasmus sadarit tad :D
0
Vispār jau letālā deva ir bišku virs 1 L 40 % snapsta, protams, to jāprot dabūt kuņģī diezgan paātri, lai neizsauktu vemšanas refleksijas. Mūsu platuma gradam deva ir biš lielāka kā vidēji Eiropā par kādu 0.5 L tā paša šnapsta, vēl no svara individuālās organisma īpatnības. Nu bet gļuki, katram no savas izdzertās devas.
0
Esmu redzējis video, kur vecis iztempa 0.5 šņabi vienā paņēmienā... bez zacenes...
0
Krievzemē šogad pat viens tāds festiņš - kurš "zalpom" vairāk iztemps beidzās ar rezultātu ->
1.vieta - beigts uz vietas;
2.vieta - hemodialīzes kabineta apmeklējums/ reanimācijas pasācieni ..
0
tikai Kudar, lūdzu, neapvainojies...

Tikko skatījos uz Tavu niku onlainā rēgojamies... un samainot burtus vietām

KUDARS = DURAKS

bla, lūk tāds niks ir ko vērts, ka var šādi izmainot burtu izkārtojumu salikt pavisam citu vārdu (šajā gadījumā tas ir pizģec ku labs >:)
0
Bļa, esmu atkosts! :D
0
mhm, Hujaks arī sanāk. tikai vēl vienkāršāk - nekas nav jāmaina :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Lācis
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas