Citu kontinentu metāla daiļr
0
Pasērfojot pa globālo tīmekli, uzdūros Sad Legend, Dienvikdorejas izcelsmes black, (pat ļoti labs, vismaz manā skatījumā), respektīvi , kādas vēl interesantas grupas varat ieteikt, kas nav EU, NVS un US izstrādājumi, man interesē black, bet var arī ko citu, ja nu kādam noder.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Parocies te atpaklaj - bija apcerejumi par Izraelu, Boliviju, Salvadoru utt :)
0
mans pedeja laika tops no talam zemem ir:

www.evildist.com/index.php?itm=cd&af...

Sorry par spamu, bet citu linku nezinu, ja nu tikai Archives...
0
Orphaned Land ir visnotaļ ieperošs pasākums.Tikai vo t nezinu,vai gribu viņus dzīvajā redzēt.Tā mūzika vairāk piederas intīmai atmosfērai.
0
tr00 asia evil black :DDDDDD cik ilgi es drīkstu ņirgāties?
0
Kamēr nosirmosi :)
0
es ar paņirgāšos, nav kāds labs nēģeru NSBM?:D
0
Vai pats saprati ko uzrakstiji? ^^^
0
jā, ar domu Kill All The White People, apmēram tā..
0
Daudz labu true black komandu ir no Meksikas..viena ja nemaldos saucaas Lost In Shadows..Arii Groinchurn no Dienvidaafrikas republikas(grincore).
0
es kkur dzirdēju par nēģeru black :DDD
0
Mar de Grises no Čīles, ja nemaldos. spēlē death/doom, bet man nepatīk. vispār, esmu rasists, un citu kontinentu (izņemot, varbūt, Austrāliju) metal man nepatīk. :) myspace.com var atrast daudzas jo daudzas šāda veida grupiņas. un neaizmirsīsim pašu slavenāko no citu kontinetu grupām - Sepultura. :)
0
Tīri laba grupa ir Azaroth no Panamas. Spēlē tādu melodisku Bleku!
0
Vēl bija viena tīri klausāma nēģeru Death grupa no Botsvanas. Neatceros tik kā saucās!
0
Ir viena indiešu grupa Rudra, bet man nepatīk vokāls!
0
un ķīniešu grainkorā teksti ir par dzīvu zivju ķidāšanu un mocīšanu, kā arī dažādu jūras velšu apgānīšanu >:)
0
nēģeris iekš death tālu nav jāmeklē, Suffocation bij divi, nezinu kā tagad, bet visu laiku bija.

a blekā nēģeri ir? true aborigen bushman black jeb kaut kas tāds?
0
Joprojām Suffocation ir viņi abi!
0
Nēģeru death no Botswanas acīmredot būs Wrust:
www.metal-archives.com/band.php?id=13544...

Vēl no melnajiem atradās:
Sasamaso (Madagaskara, thrash/death)
www.metal-archives.com/band.php?id=58031...

Tomēr lielākā daļa no Āfrikas nākošo grupu dalībnieki ir eiropiešu izcelsmes.
Arī Ziemeļāfrikas valstis (Maroka, Alžīrija, Lībija, Tunisija, Ēģipte) neskatījos, jo tur tomēr principā mīt t.s. sand niggers, t.i. arābveidīgie. Vēl jau var meklēt kādu Austrālijas aborigēnu grupu :)

Šitas gan ir no Karību jūras reģiona, bet arī diezgan pamelns izskatās:
Skogens Blod Grater (Martinika, black metal)
www.metal-archives.com/band.php?id=41493...

Nu jā, bet vispār Āzijā un Latīņamerikā grupu netrūkst, vajag tikt rakt.
0
EKOVE EFRITS - Irāna

www.evildist.com/releases.php?itm=re...

esmu atradis un klausījies grupas no Lībijas, Nepālas, Sīrijas utt... vajag tikai rakt :)

Pašam reiz uznāca zajobs, un gāju cauri visām pasaules valstīm (ne caur Metal Archives), bet caur Download.com (un related MP3 download links)un MetalHordes.com

0
jasad, laikam izreli spele
0
nu ja bleks tad TIKAI no eiropas ..
nezinu alergjija man pret aziaatu bleku .
0
Nu par Siriju es loti shaubos..Iraka laikam bija viena banda..kura tikai pagrabos driikst ruuucinat instrumemntus!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas