Arch Enemy vokāls ir vecene
0
Tikai šodien uzzināju, ka Arch Enemy vokāls ir vecene! Visu laiku likās, ka vecis! Man nav saprotams, kā tāda skaņa var nākt no sievietes rīkles!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Labriit gauja...
0
Te ne tikai Gauja - te labrīt Atlantijas okeāns :)
0
LOL
0
apsveicu ar atklāsmi, bet nu lidz Burning Bridges gan bija vīrelis, un labs v;irerlis, labāks par angel
0
Maigoni ! hahaaaaahaaa ! ir dzirdeets vel niknaaks sievietes vokaals piemeeam "thorrs hammer"

metal-archives.com/band.php?id=650...

0
Nu manas "mīlestības" ir Cadaveria no OPERA IX un Onielar no DARKENED NOCTURN SLAUGHTERCULT.
0
Bet mana - Corinne van der Brand no 'Acrostichon'.
0
mana mīlestība ir mana meitene, bet var jau turpināt "droņīt", kā vēlas, man jau ar patīk uztrakot :)
0
:D
0
:D No coments on this one, too good...
0
Es gan nemaz tik pārliecināts par to Andželas Gosovas sievišķību nebūtu :D

Iekš Sinister arī vienubrīd vokalizēja vecens, no kuras gan veikli tika vaļā - izjuka un pēc brīža atkalapvienojās, jau bez vecenes.
0
Labi ka vispār uzināji... laigan ka tikko šamos dzirdēju ar domāju vecis, bet ātri vien noskaidroju ka sieviete. Un vispār patīk jau kā viņa dzied. :P
0
Bij ar viena meitene, kas dziedaaja kaadaa ansamblii ar nosaukumu OTEP -> www.myspace.com/otep
0
that dyke?
0
asinscuuku rukshkjeetaajaa ..
0
Tak mūsu pašu Ocularis infernum un Subchase. Arī vecenes bļauro kā nākas. Vajag uz končiem vairāk iet tad i nebūs lielie brīnumi. Pie tam tas Gosovas vokāls tāds samērā jobnuts izklausās kad viņa cenšas baigi brutāla izklausīties.
Bet smuka gan...
0
nu nezinu gan, kurā galā viņa ir smuka, blonda un diezgan neglīta pēc sejas... un kustās uz skatuves ar kā jefene
0
nevis vecene bet kaut kāds shemale
0
ee bje ! nedirs !
man vinja patiik vispaar ..
sexiigs veedars vinjai ... heheheee !
0
Nu bet par gaumi jau var pastrīdēties. :)
0
Man vispār tā nepierasti un nedabīgi liekas, ka sievietes var dziedāt tādās balsīt. Tiešām šīmeilīgi izklausās, bet man šīmeili nepatīk...
0
sievietei ir jābūt sievišķīgai, nevis traktora vadītājai vai death metal dziedātājai
0
Un vīrietim jābūt vīrišķīgam, nevis frizierim un black metal dziedātājam!
0
cik esmu sastapis frizierus-džekus viņi visi tiešām ir ļoti sievišķīgi, tākā katrs izvēlas to kas sirdī tuvāks. es nesaku ka sievietes traktoristes ir kas slikts, tikai to ka man tādas nepatīk, bet ja kādam patīk tad ok.
0
nu nu, atceramies, vecos labos 30_tos, kad vai katrs treshais sievishkjis pufaukaa, plataas apenees un ar kerzavikiem kaajaas, ku seksiigi traktoros ara dizhos padomijas laukus. ui, nu gan atminjas uzvundiija ..
0
Tie nebija 30tie, bet gan 50 un 60tie
0
Maigonis, šodien, plkst. 12:24 [Profils] [Link]
"Un vīrietim jābūt vīrišķīgam, nevis frizierim un black metal dziedātājam!"

Maigoni ...... kas tev ir pret black metal ?
neee neee es labaak kluseeju savaadaak vel ko shausmiigi rupju uzrakstiishu ......
0
Man nekas nav pret, bet Danijs ir gejs un Nefolks reiz argumentēja, ka black metal is gay, jo viņi spiedz augstās notīs.
0
Hm, man gan Andžela liekas simpātiska un arī balss ļoti laba:)
0
kā tad maigoni. Basi ir veči un tenori ir pediņi. Nu ka kontrtenori (cosmoss) ir peģiki to es nenoliedzu, bet ir viena lieta - arī šarmants vīrietis var būt vīrietis. Un manuprāt bleka augstie spiedzieni var būt ļoti šarmanti un nebūt gejiski. Bet principā vārds "šarmants" skan ļoti gejiski, tāpēc piekritīšu vien ka low death metal growl is viriškigi.
0
vārds "Maigonis" ir ļoti "vīrišķīgs"...:D
0
bļa bet lauris reiniks izrādās ir džeks
0
Lauris izskatās pēc Danija vispār
0
nē viņi abi izskatās pēc puišiem.... pasīvajiem.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas