Second hand Music
0
Man ļoti ir žēl to grupu un vēl jo vairāk viņu mūzikas, kad tā tiek "drāzta" diendienā, kad jaunie mūziķi, fanāti whatever to mācās spēlēt,kopē un raksta kaverus..Metalliacai vajadzētu justies pazemotiem, ka viņu mūziku tā vazā, tā zaudē savu pievilcību un oriģibalitāti un nedod dievs, ja kāda komanda kaveru labāk nospēlēs.Tas pats arī attiecas uz Nirvanu, Death, Led Zeppelin utt.
Ar ko jūs sākāt, kad ņēmāt rokās pirmo giču un bungu vālītes??//mani uzreiz aizrāva Death-Leprosy, Symbolic
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tad, kad es pirmo reizi ņēmu rokās ģitāru mani vecāki uzreiz atņēma un nolika uz skapjaugšas. Tā kā no manis mūziķis nesanāca.
0
vienigais ko māku nostrinkšķināt ir Tiamat-sleeping beauty- piedziedājumu un galveno rifu no Grindmaster Dead-at the wizard`s...
0
uzsaukšu vienu aliņu tam, kurš iemācīsies PRECĪZI nospēlēt kādu foršu dziesmiņu no Bal-Sagoth, piem., Unfettering the Hoary Sentinels of Karnak vai Callisto Rising,, u.t.t. pats jau kādu laiciņu kaujos ar Of Carnage and The Gathering of Wolves, un sāku saprast, ka diez vai izdosies... :D
0
Dabūsi žetonu - Bal Sagoth ir tā vērts, lai pamocītos :)
0
Edenbest, tev veicas, es varu nospēlēt visas tavas nosauktās dziesmas! Dod alu. :)
0
Baigi viegli ir nospēlēt Deftones.
0
Hm, es mku The Unforgiven sākumu uz gichas nospēlēt, vēl kaut ko niecīgu, bet tad lieku gichu nost un beidzu citiem bojāt nervus:D
0
nemāki vis, Atlēt. :) neticu!
0
Nez, man viņš saka ka visu var nospēlēt. Un tad seko "Es tagad negribu spēlēt" :D
Bet es gan varu tās dziesmas iemācīties...tikai negribu :D (muļķīgi, bet patiesi...)
0
To profils:
tev sanāk tāpāt kā Necrophagist gitāristam Muhamedam, ka viņa vecāki nezin cik gichas iznīcināja, bet tas viņu neapturēja no spēlēšanas.nav brīnums..ja turki pārceļas uz GER, reliģija&uzskati jau nemainās.
0
laikam, aliņš spīd man pašam. tikai trīs pēdējie Bal-Sagoth dziesmas Of Carnage and the Gathering of Wolves rifiņi palika, ko rukāt... ;D
0
Izskatās ka varētu sabriest kāds koveralbūmiņšsssss :)
0
kā tu to domā? ja jākaverē būtu Bal-Sagoth, tad laicīgi izsaku līdzjūtību... :))))
0
Da es piedūros - bet realitātē es nekad nekur neesu atradis nevienu koveru Bal_sagotham....
0
Vācu Bal Sagoth kavergrupu. Mēģinājumi varētu notikt sestdienās. Kāds piesakās? Varbūt piesakās arī kāds, kas nebūtu ģitārists?
0
LOL
0
Em, kā būtu ar Dragonforce kavergrupu:D??
0
Un Dream Theater?
0
Es varu spēlēt vienalga ko, ja tikai man tad ir brīvs laiks...
Kā būtu ar Rush vai King Crimson kavergrupu?
0
Nu labi, labi...Mani tā kaveru spēlēšana īpaši nesaista. Bet ir puslīdz nopietns piedāvājums - varbūt kāds vēlas veidot jam grupu?
0
davai uztaisat atheist, ha ha
0
ēē, a par to grupu-es dziedāšu ja vajag, man smuks growls sanāk, bet ja vajag varu patrenēties uz clean
0
nē nu taka james labrie man toč nebūs,bet vai vajag:))
0
KO tur kepaties ar Atheist, tad klerties uzreiz pie Cynic.:-).da pameginiet kautvai vienu Neglektu kaveru dabuut gatavu!!
0
jū, cynic būt bik trakāk nospēlēt nekā atheistu :)
0
es kā absolūti nemuzikāls cilvēks spēju novērtēt Cynic, ja bet nevajag par zemu novērtēt Atheist Elements albumu
0
iešu gulēt un uzlikšu veil of maya
0
nūjāā, man jau atheist labāk par cynic paķer, es tik vērtēju no spēlēšanas viedokļa
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
WrongTale
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas