Ferrum Rust
0
Festival "FERRUM RUST 2006"

Place: Lithuania, club "Mulen Ruzas"(V.Mykolaicio-Putino 5, Vilnius)
Date: 9 September (16:00)
Entrance: 30lt (~6 latas)

bands:
DEVILYN (death metal, Poland)
HORRICANE (death metal, Estonia)
INFECTED (melodic metal, Latvia)
SAPLES (brutal death metal, Lithuania)
XESS (industrial gothic metal, Lithuania)
WOZU (alternative metal, Lithuania)
ENDARKENMENT (black/death metal, Lithuania)
GROL (death/grind/black, Lithuania)

more information will be soon...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
mmmm,pēc stiliem lasot interesants izklausās....nu nez,Tauta,ko jūs sakāt?
0
a moshka kaads autobusu noorganizees, ar sabiedrisko, vilkties ne diezko gribas.
0
vienigi varbut tad ja ar organizetu autinju :)
HORRICANE del vien butu verts, samie baigi patik man :)
0
nezinu, "Mulen Ruzas""jau man patiik, bet citaadi man tur nav ko dariit, tai laikaa.
0
death, death, death, death... kas tur interesants??
0
HORRICANE točna baigi sudīgs, saku uzreiz, kloni, klausieties maniem vārdiem un ņemiet tos paunā.
0
varbut tomer ne? :)
0
DEVILYN dēl es nebrauktu jo ta ir vieniga sakraiga grupa tur, INFECTED manuprat ir baigie amatieri, xess man ta, nepaķera baigi, grol itka ari baigi vinedabiigs. Bet horikaine vairak pa smuku vaciņu nav. Lynch layer death squad, ja ta visnh saucas, biaj vairak neka sapiigi klausities. vel kadi jautājumi ?
0
Pie tam 8 septembrī andrejsalā notiek skaņu mežs, tas kaut ka man leiaks ir drusku vertigāks pasākums. ai ne, to neteicu es, deacpitatets atkal man meģina atņetm tastatuuuutru, ,,,
d spga
dtgio a
fdpoigka
fdh adfh
( ciņa fonā )
e
r-93 =32 346 2346t923
6 t23
t2
5- 2
369t23 matrix
0
Nez kāpēc jūs kārtojat grupu prioritātes tādā secībā, kādā tās ir izsitušās uz āru un kautko panākušas..klausieties, ko tās'spēlē un kādu message publikai sniedz.
0
vai tad kāda no tām grupām tiešām ir izsitusies?
0
Nu Horricane ir uz Black Mark Records, spēlējuši arī Inferno festā Norvēģijā, tā ka drusku tālāk par Igauniju tikuši ir. Bet, noskatoties viņu priekšnesumu iekš šī gada Hard Rock Laager, jādomā, ka tas nav noticis, pateicoties interesantai mūzikai... Arī Devilyn ir mēreni pazīstams.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas