sāāāāāpes
0
vels un elle! viens muudzis aizbrauc prom no lv, bet man te jāpaliek nīkt... gaidīt, gaidīt, gaidīt! sasssodīts.. te nav kāds labs kardioķirurgs? varētu izgriezt to sarkano ārā un aidā!... ir kāds brīvprātīgais miesnieks?!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Paskaidro lūdzu sīkāk: kas ir sarkanais, kas jāizgriež, kas ir mūdzis un kāpēc tev kaut kas jāgaida?
0
stulbais stulbeni maigoni! ;) kā tu nesaproti tik vienkāršas lietas?
slimās vārnas draugs brauc prom, un viņa paliek viena pati, viņai ir garlaicīgi un vientuļi, nu come on! tur tak pat ezim skaidrs kas jādara ;)
0
ne jau tev kardiologs vajadzīgs, bet gan parasts vienacainais zelta zutis. es akal esmu sameties, tāpēc tik rupjš:D
0
meitiņ tu ir nākusi īstajā vietā uz īsto cilvēk', es ir i lop i dvēsel dakter, tā, ka laipne lūgtum pie mānes, es ir visus izdakterēt.

P.S. a teu labāk patīk būt augšā vai apakšā ?
0
Tik un tā nesapratu, kas tas par sarkano, kas jāizgriež. Laikam esmu stulbs un zemtekstus slikti saprotu. Slimās Vārnas kundze, Jūs tiešām bijāt domājusi stāšanos dzimumsakaros?
0
deflorāciju, deflorāciju !!
P.S. to es ar it labi pieprotu ..
0
ibio, atkal tie kabatas-gōtu teksti >:(
Starp citu, publicējot sludinājumu pēc idejas būtu jāuzrāda kontaktinformācija
0
neko labāku par LOL šeit pateikt nevar. ja nu vienīgi kaut ko aizvainojošu, bet tomēr izvairos būt rupjš pret man nepazīstamiem cilvēkiem, šajā gadījumā pret neizdevušamiem GooThieM... :D
0
... un slimā vārna tik lasa šito un savā nodabā rēc, man tāds čujs.
0
drizaak kkas jaaizhuj lai negodu nosleeptu ;p

zini zakji es tev piedavaatu vienu kaartiigu pisienu taa ka pastaigaat, kur nu pasedeet veel, nevar, visi krenkji aizmirstos... bet nevar, esu palicis kartigs cilveks (pasham kauns)
0
Artuurs beidzot sapratis, ka Jēzus ir glābējs, bet pašam kauns.
0
tu jobainais krishnaiit nezaimo te, purslas izraushu! pats allahs tevi uz ragnaroku kopaa nesaliks !
0
I kiss the girls that speak Marcuse.
I kiss the boys that speak Foucault.
I love the kids that know Adorno,
and snub their noses at kids who don’t.
I make love in theory and touch myself in practice.
What’s good for posture is good for the pose.
Who let the tigers out to kill all the lovers?
0
Mans Tūlkojums:
Es skūpstu meitenes, kas citē Markuzē
Es skūpstu zēnus, kas citē Fokaultu
Es mīlu bērnus, kas zin Adorno
Un dodu pa degunu tiem, kas nezin
Es nodarbojos ar mīlestību teorētiski un onanēju praktiski
Kas ir labs stāvoklim, ir labs pozai
Kurš izlaida tīģerus, kas nogalināja visus mīlniekus?
0
un ko tu ar to gribēji pateikt... kārtējā pedofīlīja...

bļ... un tu biji tas kurš laipu nolauza! pats nelabais tev atmaksās...
0
es zinu par kuru laipu ir runa!!!
Sātans Tevi jau gaida muahahaha...XDDD
0
Maigon, 'Foucault' tulkojumā ir tas pats vecais Mišels Fuko. Un 'Marcuse' līdz šim pieņemts tulkot kā 'Markūze'. Toties ar Adorno esi ticis galā perfekti.
0
Zipaks & dzelzsgriezeejs(, kas tā par laipu?
0
Jelgab, kā tu to visu zini?
0
Mācījos, lasīju, pavadīju laiku dīkdienīgi.
0
To pašu kur visi zvēri gāja peldēties...
bļļļ... gribēju vēl reizi uztaisīt big džampu with smašing ass.... a nē, nekas labāks par cirvīti nesanāca...
0
atkal kkaada sviestainaa teema ne pa kjeksi.
slimaa vaarna-ko tu gribeeji, ka visi buus baigie psihologi?
0
ak, jel1 jums tik kaut ko pasaki! vai sekss ir vienīgais par ko jūs domājat?! ak, jā, vēl ir alus... pardon..
dzert un dr..
0
p.s. noslēpumainais SARKANAIS ir domāta sirds... jo, lūk, kardioķirurgi operē sirdis..
0
sauc lietas īstajos vārdos- dzert&drāsties, nevis sarkanais bet sirds, pimpis arī ir tāds iesārts, puikas var pārprast.
0
ē dzert'n'drāsities ir Artura moto...

es dzīvoju pēc galaktiku un zvaigžņāju kā arī visuma moto...
0
meitēn, nemāci zvejnieku laivā mīzt, kardioķirurgi ne sirdis vien operē. un nav te ko bakstīt acī, tip, redz mums vien sekss un alkohols prātā. atzīsti labāk, ka lopiņi vien esam un neko tālu no pirmatnējiem dabas instinktiem neesam aizgājuši. kā noprotu jauns pimpis tev nav vajadzīgs, nu tad piss nahuj vai ej vēnas pagraizīt !!
0
To Viesulis: sava daļa taisnības Tev ir.. ;D
0
o! paskat, cik daudz vērtīgu ieteikumu.. turklāt vēnas jau nu gan es negrasos graizīt. nav jau the end of the world..
0
priecaajusies buutu! Vismaz kaads laicinsh bez uzraudziibas!
0
...
0
vispār es neteicu, ka tas ir mans džeks, bet nav svarīgi..
un tagad jau es priecājos
0
kur ir mana vectēva bise, lai varu reiz to slimo putnu nobeigt ..
0
kaut kāds sviests
0
un Tu pat nezini, kur Tava bise? a loka Tev nav? es labāk gribētu, lai mani nošauj ar loku..
0
ai
0
vienkārši iesaku baigi piedzerties... bet negarentēju ka kautkas notiks, brīnumi toč nebūs...
0
skaties, ka tevi ar šampanieti nenošauj
0
bāā... kurš normāls cilvēks šampanieti dzer... vāks... nē nu ja gribi nākamajā dienā nomirt tad uz priekšu vēl piestreb klād ko citu un būsi gatavs...
0
p.s. es gribēju teikt/citēt pa tēmai:

"sāpes vairs nejūt tās pārvēršas smieklos"
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas