Mekleju.................
0
Mekleju grupu vai biedrus ar kuriem varetu talak domat kautko un spelet kautko starp heavy/ melodic death/black/trash/ metal kautko no siem stiliem..ja kadam, interese mans e pasts Tommm45@inbox.lv..un varu atsutit sample track ka es speleju 3 ierakstus bet tada pasudiga kvalitate bet nekas..luudzu atsaucieties..jo nopietni gribu veidot grupu:)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
aaa..speleju elektrisko gichu he
0
man 16 gadi
0
bļ... es jau domāju mani kāds meklē....
0
nu laikam sitaja foruma neviena nava...............
0
Ja tu būtu bundzinieks - tad varētu arī ko runāt!
0
a ko tu spelee?
0
G45 lai tev veicaas peec paaris gadiem kljuudams slavens neaizmirsti TRUMETAL FORUMU....suuti naudu!!!!!!
0
ja jaaa ...sutisu kaudzem he:) savus DVD sutisu
0
Guitarist - ļoti interesants sludinājums. kaut ko starp heavy un black :D Ļoti līdzīgi stili. Šinī gadījumā būtu labāk rakstīt "Spēlēšu jebkādu metālu."
Bet realitāte ir tāda - Latvijā ģitāristu ir 10 reizes vairāk nekā grupu, tāpēc atrast vietu, kur spēlēt būs grūti. Iesaku labāk mēģināt atsaukties uz alternative.lv izvietotajiem sludinājumiem.
0
nu ja es ar ta skatos ka bus jadara..ne nu jebkadu metalu ja man vnk sajuka sorryy:)
0
Es neko nespēlēju - es meklēju priekš' URSKUMUG bundzinieku un taustiņnieku un vēl arī tagad basistu :)
0
ja savāktos viss truemetal komentētaju bars tad tik vot grupa būtu afigenā-visi kostu un nedarītu nekā
0
kaa nekaa - pistos !!
0
es jau labprāt kaut kur uzspēlētu >:)
0
To Quorthon

kur uzspeletu tu kautko spele kadu instrumentu ko?
0
Sonne moš labāk uzreiz URSKUMUGAM sameklē jaunu blici...
0
:DDDDDDDDDDDD
0
Nav jau tik traki :)
Pamatsastāvs ir un būs, kamēr būs URSKUMUG, tas ir Krauklis un Maero! Kā arī esam atraduši bundzinieku studijas ierakstam, jaunajam albūmam.
0
Sonnenmensch - bundzinieks ir vajadzīgs ar kardānu un tāds, kas taisa skaņu "trrrrr"?
0
^^^ paklausies URSK mūziku, un padomā, kā to var nospēlēt. Ar kardānu vai bez - tā jau ir paša bundzinieka darīšana.
Tas, ka bundzinieks ir atrasts studijas ierakstam, nenozīmē, ka mums nevajag dzīvajam!
0
to ir tīri grūti nospēlēt, manuprāt... :) un bungu mašīnu gribat norakstīt pavisam?
0
Saproti - norakstīt jau vienmēr ir gribējies un dabūt īstu dzīvo bunģieri pamatsastāvam...
Bet ja ir jāizvēlas labākais no sliktākā - tad esam studijas ierakstam atraduši bundzinieku ārzemēs, ar pieredzi n-tās grupās... bet ar dzīvo nekas nesanāks, jo attālums ir pārāk liels... un te atrast arī neko nevar, jo neviens nepiesakās... tāka bunģene vien būs jāatstāj koncertiem...
0
lai nu kā, bet dabūt pieredzējušu ārzemju bundzinieku uz ierakstu jau ir liels panākums! uzreiz būs cita garša! :)
0
žēl gan. kautkāds lāsts pār tiem urskumugiem. visas grupas dabū sev buņģierus, a šie ne un ne.
0
nu ko lai dara, ja mūs dzimtene nemīl......
0
Nu... Vo te jau ir tā lieta - līmenis mums te šajā valstī par zemu buņģieriem priekš šādām grupām, tu jau zini Sonnenmensch! Turklāt - uz chetrām pusēm izplēsties vēl kaut kā, a vot uz piecām jau hujova...
0
Saatan, nelecies, mums veel buus stingra runaashana! Me uzkaveesies shitai valstii, taa ka buus redzams, kas ko dara un ko ne. bet jaakozh ir, jaakozh ir!
0
1)Guitarist - ai... zini , taadi kaa tu ir kaadi 500...nu labi - 1000 vismaz... Gjitaaristi ir daudz , bet redz - nav bassu , bungu un labu vokaalu kam nav bail no skatuves. A gjitaaristi , kaa saka mana ome : "hotj' zhopai jesh..."...
Ok - labu gjitaaristu arii nav daudz , bet ir dafiga tie kas sevi uzskata par labiem.

2)Sonnenmensch - a bassistu vajag taadu kas speelee normaalas lietas , vai arii to pashu ko gicha vislaik ?
0
a kas ir normālas lietas, ko spēlē ar basu? ROFL
0
iatollah - tev ir interese spēlēt, jeb tu tikai tāpat?
0
es taapat , bet ar interesi. Uzskatu ka atiistiibas nekad nav par daudz , un es ljoti labpraat aizeju uz meegjiem pie grupaam , lai uzzinaatu ko es pats varu , un tajaa pat laikaa - ja nu atrodas kautkas taads , ko es pat labpraat speeleetu ?
Tikai redz , man taada nelaaga tieksme ir negribeet speeleet to pashu ko gicha , vai negribeet speeleet dzilji tizlas partijas. Es esmu tipa 80's heavy metal dude "with flashy balls" tas tjipa taa - man patiik arii izraadiities , zinu ka tas nedaudz nograuj bassa funkciju(staaveet malaa un drilleet kautkaadus root notes) , bet nu taads es esmu...

Ja ir kaada interese peec taada pajolja kaa es , mosh vari uzzinjot - ja nu kautkas sanaak.
0
Edenbeast - es protams nezinu , bet es mineeshu - Tu speelee gichu ? ROFL yourself , normaalas lietas ir taadas ko dara Billy Sheehan. Protams liidz tam man veel augt un augt , bet par normaalaam lietaam es uzskatu taadas , kur bassam ir sava partija , nevis notrulinaata gichas partija , vai akorda saknes drilleeshana kopaa ar bungaam...(var...bet ne vislaik , ne katraa dziesmaa)...
0
nee man nu tagad jau mums...atradu divas meichas 1 dziedas vien sintiki un varbut bassu bet mums vajadzigs normals bassits kam interese viss nevis kaukas 1, jo es uzskatu ka cilveks spele instrumentu tatad vinam patik viss nevis kautkadas partijas vaikas tur...cik es zinu katram bassitam ir tuvs Jazz un Blues:)
0
Nu tad tu gribi, lai tavs basists spēlē džezu un blūzu? Vai varbūt tomēr heavy un black?
0
Maigoni, tu esi zābaks :) tas tā, starp citu
0
Guitarist - a tu dikti hujova zini taadaa gadiijuumaa... Tas buutu taapat kaa teikt ka visi neegjeri maak speeleet bassu , vai ka visi gjitaaristi guultaa ir nezheeliigi slikti , tapeec ka tur nav vietas pastuuzim...

Taatad , ja man nav tuvs Jazz un Blues , es neskaitos bassists ? kaa ir ar taadiem monstriem kaa David Ellefson , Markus Grosskopf , Jason Newsted , Cliff Burton utt utt utt... ? Zini , ka ir liela atshkiriiba starp Jazz Bass un Metal Bass ? ;)

Iesaku vispirms tomeer izprast katru instrumentu pirms tu veido grupu , savaadaak tev buus kaarteejaa - guitar oriented band... un since te vairs nav 80tie , shitas neies cauri ;)
0
Mūsdienās viss iet cauri. Punks is not dead (panki nemāk spēlēt).
0
iatollah

varbūt tu varētu sakontaktēt personīgi???
a to tev te ne mails norādīts, nekas....

Dod man ziņu uz manēja, jo ir jēga parunāt sīkāk.
0
okey okeyyy..vnk tas taaa:) es vnk uzrakstiju ko es zinu neka nesaku !
0
Veseliiga attiexme;)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas