a kur ankh.lv pazudis ?
0
jau kaadu laiku neesu ticis ieksaa...kaukas mainijies vai vnk nojucis?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vai, kā lai pārdzīvo šito bēdu... :)
0
Vispār man ir grūti šito pārdzīvot, jo pēdējā laikā biju sācis tur tīri labi iejusties....
āā kur lai tagat spmoju!!?
0
šiem serveris ir aizgājis pie tēviem.
0
Šito ierakstu nebiju pamanījis. :)

21.augustā ankh.id.lv atgriezās. Serveris (lathost.lv) no 12.08.2006 līdz 20.08.2006 nestrādāja, jo atradās valsts policijas aizgādībā. Kāpēc? Tāpēc:
fails.lv/modules/news/articl...
fails.lv/modules/news/articl...
0
man jau likās gandrīz, ka tā paša iemesla dēļ kā vienu brīdi nedarbojas www.gothmetal.net, tip sakarā ar to ka tas keksis kas nesen kanādā kaut ko tur apšāva bija regulāri spamojis tajā lapā un savas galerijas izvietojis, kurās redzams ar ieročiem un tā.

bet kāpēc lapai tik sarežģīts nosaukums ankh.lv? izklausās pēc kaut kā kas saistīts ar islāma fundamentālistiem
0
0
ak to sauc par ankh, pardon man manu ignoranci
0
Tas apšāvējdžeks vai tik nebij tas, kurš Kanādā kaut kur šūlē pašaudījās? Tur bija dafiga kritušo un ievainoto, ja pareizi atminu, un tas šāvējs it kā esot metālu klausījies.
0
"..policija arestēja serverus.."

..jā...
0
šitais vispār bi jautrais gadījums... rekā pie mums cīnās ar konkurentiem :)
0
es stabili neatceros, bet varētu būt ka šulē šāva, tā jau tāda modes lieta mūsu amerikāņu brāļiem. un metālu viš klausījās, cik redzēju bildes bija tāds keksis ar īsiem matiem ar Trym Torson prikidu
0
Cik es noprotu, runa ir par šo te tipu:
en.wikipedia.org/wiki/Kimveer_Gill...
0
Vispār jau ankh.id.lv, nevis ankh.lv

Pēc tās "serveru arestēšanas" LatHost vairs neļaujot torrentus hostēt.

Hmm.. pa kuru laiku tad www.gothmetal.net bija pārtraucis darboties? Es viņu radio klausos ik pa laikam, bet varbūt tas radio ir uz cita servera.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas