Serotonal
0
vienvārdsakot-Šedevrs-ī... un kodolīgi-citādi to nevar nosaukt. dabūju 2004 gada demo The End Of Everything, bet šamiem ir arī 2005.gadā izdots albums The Futility Of Trying To Avoid The Unavoidable.
Darren White dzied šinī grupā, vārdos neizsakāms labums.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
0
un kas bļin, Darens Vaits ar visiem jau pie kājas?
0
Anathemas Crestfallen, Serenades un Pentecost III rulle, joprojaa, kad aiz kaadas nostalgjiskas nots pavelk, uzlieku paklausiities.
0
opaa, Darren White bijushais Anathemas solists ir riibinaajis bungas 1991-1992 Cradle of Filth sastaavaa !!
0
ko tik metalarhiivos neizlasiisi ..
0
The Blood Divine albums Awaken savulaik mani ļoti parāva, arī tagad pa retam paklausos, tas Mystica ar nebija slikts, tomēr ar Awaken nesalīdzināt. vispār man viņa vokāls lielā cieņā, tāpēc priecīgs ka šamais atkal sācis dziedāt. tas Serotonal gan nav nekas baigi smagais, bet atmosfēra kopā ar viņa vokālu iedod tai mūzikai tādu anatēmisku/blood divinisku auru. nevaru pagaidām to albumu dabūt, jāapmierinās ar demo.

P.S. par to bungas spēlējis man ar pirmā dzirdēšana, varbūt tikai pa cuku pāris mēģinājumos un tā..:D
0
ui, man gan šamā balss neiet pie sirds, tāds wannabe dziedājums, bet katramjau savs :)
Mr.No offense
0
Hmmm...nezinu par bungaam, tak par cieshiem sakariem liecina jau tas, ka The Blood Divine speleeja divipurni no CoF, taa ya...
da tur tie cilvinji arii vienaa katlinjaa vaaraas, Reku, Less Smits vai Deivs Kaavinjtur ar lielajaam brilleem taa tik i kliidushi starp Cof un Anathema...neticiet, uzprasiet vinjiem pashiem:D
0
jā un neaizmirsīsim arī to, ka Darrens dzied dziesmu "a dream of wolves in the snow" COF-principles of evil..." albumā, ja?
0
oh, listen to them, the children of the night..what sweet music they make...
0
Un tu nekad nevari zinat, kursh patiesiibaa sacereeja "Sleepless"...
0
tā jau ir zaimošana..
0
Zinu, zinu...un tomeer...Kjeceriibaa vienmeer ir dalja netiikamas patiesiibas.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas