SOILWORK - buus vai nebuus?
0
Kliist runas, ka nebuus vis vinji Riigaa....Ofic.websaits raada, ka atbraux gan, bet LV info par (ne)toposho pasaakumu nav. Kas i' ko?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
itkaa buus 8jaa laikam septembrii
0
Blomē reklāmu redzēju!
0
Skatijos igauņu majaslapaa www.greenchristmas.ee un tur cik nu sapratu koncerts ir atcelts. un raksta ka atcelta ir visa baltijas tuure, taka driizak sanak ka koncis nenotiek. Sūdīgi!
0
Tieši tā no drošiem avotiem ir zināms, ka Soilwork koncis nenotiek!!
0
Bļā...
0
Vienalga
0
Toties Moonspell būs (varbūt) :D
0
eu ta ir patiesiba vai meli,ka kaukad drizuma cannibal corpse bus, vairakas reizes jau esmu dzirdejis to ka bus, no daziem purniem. bet varbut tas ir vecu babu klacas...
0
Moonspell tas ir labi.
a par CC jau labu laiku baumo, bet nu ar gribētu ta uzzināt vai būs vai nebūs.
0
taa jau es domaaju...
Moonspell? Tas buutu pat labaak kaa Soilwork =)
Uz Corpsiem gan neietu, man ar pagaajusho reizi pietika. sux.
0
Moonspell tiešām varētu būt interesanti, bet kas attiecas uz CC, nav intereses :)

Ka tik drīz nesanāk, ka CC būs jāspēlē Ogres estrādē :)
0
ēēē', a no kurienes tās ziņas par Moonspell???? uij es esmu dikti satraucies tagad
0
bļa točno Moonspell
Upcoming Shows ( view all )

Sep 25 2006 10:00P
Club Illusion Tartu
Sep 26 2006 10:00P
Melna Piektdiena club Riga
Sep 27 2006 10:00P
Nosturi Helsinki
Sep 28 2006 10:00P
Lutakko Jyväskylä
Sep 29 2006 10:00P
Club Teatria Oulu
Sep 30 2006 10:00P
Tuiskula Nivala

0
labprat uz abiem aizietu gan uz Moonspell gan CC :)
0
bet kā tas nākas, ka grupas mājas lapā koncerts ir jau iekšā, bet valstī kurā viņi spēlēs vēl nekas nav zināms? es beidzot esmu sagaidījis kaut ko patiešām priekš sirds, man vaig biļetes tūlītās:))
0
Jā,par to zināšanu ir tā kā ir.Tagad,ja cilvēkam nav interneta un vēl dzīvo ārpus Rīgas,varētu likties,ka nekādi smagie koncerti pie mums nenotiek.Piemēram kaut vai rītdienas gaidāmais DIO - pa TV nekādas reklāmas,liekas ka avīzēs ar nekas nav bijis(varbūt kļūdos,vismaz Dienā un NRA nemanīju).Kur nu vēl ziņas par MOONSPELL,kuru reklāma būs vienīgi te un Metalshow.lv.
0
`Tagad,ja cilvēkam nav interneta` <- muhahahahahaa.
0
Nezinu, kā ar to TV, bet Dienā toč esmu redzējis DIO koncerta reklāmu. Ja nemaldos tas bija šīs pirmdienas numurs, bet gan jau ka arī citos ir. Pa rādio ar skandē (nepateikšu gan kurās stacijās).
0
nu par Dio gan pa radio (visiem swh) gan avīzēs
+ nu afišas ar izlīmētas praktiski uz visām arzemju grupām. pat uz vietējām uz visām sienām var manīt.

a par Moonspell liels prieks, noteikti ieshu
nu un CC ar domāju būs jāiet
0
nu ja CC vispār atbrauks
0
Kas pa biežu, tas pa skādi
0
a CC būs 13. martā.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas