Baumas? MOONSPELL Rīgā!!!
0
hmm nez cik daudz patiesiibas bet te ir links:

www.roadrun.com/blabbermouth.net/ne...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
jā, aiz robežas viss jau zināms, tikai pie mums gan vēl nav zināms 100% būs vai nebūs.
katrā ziņā Moonspell ofic lapā arī tas pats rakstīts, bet jācer ka nekas nenojuks un viss būs.

-Darkness and Hope-
0
bā tad jau es pat varētu saņemties un aiziet :D
0
26. ... bljin ! jaastraadaa buus !sasodiitais veikals !
0
ej nost, es nevaru nenopriecāties! ka tik nekas nenojuktu. baigi gribējās redzēt in live kādu tiešām mīļu bandu, taisījos jau septembrī mizāt uz Poisonblack Somijā, bet....pagaidām jāatliek.
0
"taisījos jau septembrī mizāt uz Poisonblack Somijā..."

biju, redzeeju, jaasaka, ka Sentenced ex-vokaals shobriid skan labaak, arii muzikaalais materiaals ir labaaks nekaa bija pedeejie Sentenced albumi. Veel jau var paspeet vinjus iechekot Helsinkos:

25.10.
Headbanger´s Ball Presents:
LACUNA COIL (ITA)
POISONBLACK ( FIN)
25 EUR
0
jū, Poisonblack pirmais albums bija riktīgi labs, un šis jaunias Lust Stained Despair arī ir baigais spēriens, ātrāks, smagāks un tāds roķīgāks par veco. A viņš pats koncertos dzied? kaut kur lasīju ka live uzstāšānās turpinās dziedāt tas Charon vecis.

a par Sentenced, manā skatījumā viņiem bija 2 švaki albumi-Crimson, kur vienīgā labā dziesma bija Killing me killing You un nākamais albums The Cold White Light. Pārējie albumi ir pa pirmo, arī pēdējais Funeral Album bija zvērā. Gan jau ka apvienosies pēc kāda laika.
0
to universum:
protams, ka pats dzied, tavupraat albuma ierakstaa Laihiala pats dzied( exSentenced) , bet dziivajos dzeks no Charon?:) , njemot veeraa, ka Sentenced vairs nav, un ir oficiaali pazinjots, ka nekaada ziepju operas turpinaajuma nebuus, tobish neapvienosies, tad Laihiala shobriid ir koncentreejies pamatiigi uz Poisonblack. Man labaak patiik, ka vins pats dzied Poisonblack nevis Charon vecis, un, kaa jau mineeju vokaals vinjam tagad skan savaadaak, skan labaak.

0
man jau ar tas likās jocīgi, bet ja nemaldos, tad to izlasīju tajos pašos metal-archives.com par to Charon vokālistu-tagad gan tur vairs tāda infa nav.
0
Nu šis fakts mani patiešām iepriecina.
0
iekš dc vienam šārē bija tāds
Amon Amarth-1995.-Wolfheart- ar Moonspell dziesmu nosaukumiem.
0
Metālšovs, skatos, jau izsūtījis ielūgumus... :) Vajadzētu jau gan aiziet - ne jau velti pat žurnāls Classic Rock mēdz atzīmēt šīs grupas dzīvā snieguma lieliskumu.
0
kas par s**da buushanu?????? kapeec ne 27-aja?????? es 26-aja kaareiz pa nakti straadaaju!!!...fuck!
0
vai ta nevar sarunāt?
0
naktī vairāk maksā !!
0
bļa, 12 ls. sālīti.
0
A vot nezinu vai 2dien sanāks
0
universum, shoreiz nevar.....=(
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas