Sadzersim?
0
Nu, caaliishi, pasapnjosim! Ar kuru savu autoritaati/elku/whatever paceltu kausus tuuliitpat?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ar savu sievu! :)
0
muaah...tjaaa...ne tikai sadzert, bet arii appreceet, luuk, tas ir stils:))
0
inčīgi būtu sadzert ar Tiamat Edlundu un TypeONegative Pīteru Stīlu. ja sapīpēt un tā, tad noteikti ar Snup Dogu :))
0
Ar Cannibāļiem Corpsiem ar Max Cavaleru no soulfly ar veco labo ozzyu un ar tevi funerallady :))
0
Es gribētu pierīties ar Kurtu Kobeinu un uzmest pāris šaibas pa virsu.

(nekad neesmu šaibas rijis, tā kā varētu būt inčīgi)
0
^^^ pameiģini Paracetomolu :)
0
bet tā jau tā kopīgā "ierīšana" ir patīkama lieta, jo onkas, kas spēlē kautko "labu" ir interesanti čubziki. Ar Cūkmenu nokumārījām Pigsty ģitāristu galīgi beigtu. Daudz interesantu lietu izrunājām un no sirds izsmējāmies. Ehh.. super! Ar Skyforger Motoru arī nekad nav garlaicīgi. un ja jūs zinātu, kādus tekstus met ārā Sanctimony Kārlis, jūs vienkārši sadotos rokās. Nav jau tālu jāmeklē tie interesantie sarunu biedri. Arī šeit tādu netrūkst.

bet ja pa tēmu, tad Kurts Kobeins, bez šaubām :)
0
^Paracetomolam man tikai pamācība mētājas plauktā, jo Janka visu izrija. :)))
0
Kad pie Ozija reiz kada bāra pienākusi oficiante, lai palūgtu autogrāfu un iepazītos, šis pāri Zaka Vailda plecam uzšļācis nabadzītei vēmekļu strūklu un noburkšķējis: nu re, esam ar' iepazinušies...
Man laikam gan atliek tikai kāds Henrijs Rollinss, jo metālapuri uz piena kokteiļiem nez vai būs piedabūjami :(
0
Valters Rerls,tikai viņš nedzer... (nē,ar mūziku tas nav saistīts).
Citādi.. Tomen Stauch no Savage Circus laikam.
0
protams,ar Funerallady arī neatteiktos kopīgi kādu kausu pacelt. ;)
0
bļa vispār es arī ar Laventu vai Hodorkovski gribētu ieraut.
0
neaizmirsīsim par Metallicu :)
0
feins sarunu biedrs ir Chucks Schuldiners, 0,7 40% šnapsta uz diviem pašā laikā. un nahuj tās tabletes - man te viendien tipa grupas tusinsh, kur 3. dienas vakarā viens drugāns pēc ilgas klusuma pauzes izspieda - "hochesh zhitj vechna - pej vodku" !! paracetamols vispār ir baigaa štelle, ar vienu iepakojumu 20 tab pietiek, lai aknas izslēgtu, nu bet, ja tās ripas rij, uzdzerot to pašu šnapstu, ta i paka nav jārij, tā pat neviens neatkačās.
0
Skatos, tolx ir rallija fans :) Nez, no tās kategorijas es drīzāk ierautu ar Sainsu vai Loebu.

No mūziķiem - patiesībā nezinu. Fauns jau pareizi saka, tie interesantie kadri jau nav nemaz tik tālu jāmeklē. Mja, ar Faunu ar sen nav dzerts...
0
ar hitleru buutu interesanti sadzert parunaat... un arii ar citaam vesturiskaam personaam kas icelushaas tieshi ar savu idealogiju vai filasofiju... bet hitlers tok jautrais dzheks, alu nahaljavu jee :D
0
Un atkal Intars izvirzās vadībā! Man gan ir temperatūra... sūdi gāžās pa degunu straumēm un vispār ir sūdīgi. Joka pēc paņēmu vienu dūmu, bet sapratu, ka atšķirības nekādas... tāpat labs garīgais :)))

bet vispār, es labprāt kopīgi iereibtu ar GUT, Libido Airbag un Nunwhore Commando 666 līderi un garīgo tēti. tas varētu būt labs pasākums ar interesantām narkotikām un vācu prostitūtām.
0
Man shobriid ir noskanjojums sadzert ar Stivenu Kingu...a to visi, kas vakarnakt naaca praataa, bija diezgan beigti...
0
Nu, un, protams, ar dazhiem zakjeeniem no juusu vidus, daargie;)
0
Nu jā, tā kā es nelietoju grādīgos vispār ir tā, ka lai arī ar ko nesadzertu, man personīgi "uz beigām" parasti paliek arvien interesantāk, jo cilvēks aizvien izmainās pēc attiecīgo glāzīšu skaita un paliek aizvien interesantāk klausīties un vērot...
0
ja ja...kaa atceros, ka Mikka staastiija, ka vinjam esot ljoti daudz money, veel tagad krampji rauj...
0
no Latvijas - baigi jau gribētos sadzert un aprunāties ar Imantu Daksi, bet ne-Latvijas - hmm.. vispār grūti teikt, varbūt Bolt Thrower brigādi, Sentenced večiem, Bruce Dickinson. nu vispār ar tām grupām/mūziķiem kam pirmajā vietā būtu saruna/sakāmais nevis tā glāzīte ar dzeramo :) sadzert jau varu ar citiem ar..
0
Mana autoritāte bija Trents Reznors. Viņš lietoja heroīnu.
0
arī Layne Staley un Kurķiks lietoja....ja nemaldos tad arī tas keksis no Inxs lietoja...Elviss ar laikam
0
bā vienīgais kam zinu vārdu no kādas grupas ir Danī, bļā nu tad ar viņu, kādu ašeni iekapātu... :E
0
Intar,ar Karlosu protams sadzert arī varētu,bet nu Valters tomēr ir ļoti īpaša personība (ja pasekosi viņa karjerai,sapratīsi,kapēc ;)
0
Nu jau labu laiku vairs tik aktīvi par šitiem vīriem tik cītīgi neinteresējos. Domājams gan, ka neviens no izcilajiem pilotiem nav sevišķos draugos ar grādīgo :)

A pa tiem muzīķiem - laikam jau visinčīgāk būtu ar kādiem vecajiem bukiem, kas no apakšas līdz augšai visam cauri izgājuši, nu teiksim, kāds A. Cooper vai no tamlīdzūgiem.
0
Ar Lemiju!!!XD tikai es drošvien jau atlūstu, kamēr šis vēl pat vidējā pālī nebūtu.
0
Oi jopt, pavisam aizmirsu, ka tieši Lemijs bija tas, ar ko šonakt sapnī sadzēru :DD
0
cik zinu Zaks Vailds baigi shito lietu miilot...jaa un Lemijs tocna:)
0
Ja būtu vēl tāda iespēja, labprāt iedzertu kopā ar Quarthonu no Bathory. Vēl varētu arī ar Abbathu no Immortal un Frostu no Satyricon!

Ar Vargu protams, nez ko šis labu varētu stāstīt!:)

Bet Lemijs neapšaubāmi ir autoritāte!!:)
0
Nuja, protams, iepljautu ar Einar Fredriksen( Funeral, Paradigma), ja ar to vietu, kur vinsh tagad maajo, buutu labaaka satiksme...
Ar Euronimous arii, bet tikai no liidznjemta trauka.
0
John Bonham,man domāt,ka būtu par ko parunāt ar viņu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Sonnenmensch
PeterisP
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas