matainie=saatanisti,pagaani ?
0
vai vienmeer un vai obligaati?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ne vienmeer un tiesa kas tiesa - ne obligaati
0
un tomeer,wai tas ir swariigi?noziimiigi?dabisk...
0
tb dabiski?
0
Veel viens pastulbs jautaajums. Tak dabiski ka nee. Varbuut starp matainajiem procentuaali taadu ir vairaak, tomeer arii saliidzinoshi neliels procents, iipashi jau saatanisti.
0
da "true sātanistiem" ar metālu vispār nekāda sakara nav :))
drīzāk, ka tad jau Latvijā vairāk vai mazāk uz pagānismu velk
0
lv , varētu teikt nav neviena sātanista, tie kuri ir, sēž alā un satanizē :D, visi pārējie, kas skaļi bļaustās ir muļķi un sabiedrības apsmieklu objekts, kā arī rēgs vecu tantiņu acīs; par pagāniem jau šeit iepriekš daudz runāts, neatkārtosimies, tomēr smīns uz lūpām parādās, bāleliņi zemnieki etnokoristi ibo. :PPP

Visiem true pagāniem atvainojos, tas neba jums domāts, bet kopējā tendence tāda ir. :O
0
hehehe!matainie saatanisti:D
0
Nu ok, es veel varu noticeet, ka dievs ir, bet ka ir saatans, tam nu gan neticeeshu. Saatanisti nav ne ar ko labaaki par Kristieshiem.
Vispaar ar nozheelu jaakonstatee, ka 90% metaala muzona ir ar idiotiskiem tekstiem ne par teemu.... bet muuzika ir ok.
0
Saatanisti ir mullkii kas kapus apgaana...
0
Saatanisti ir mullkii kas kapus apgaana...
0
Saatanisti ir mullkii kas kapus apgaana...
0
satanisms ir tieshi saistits ar kristietibu, ceru ka jus saprotat kada veidaa, un tieshi tapec man tas nepatiik! paganisms ir labaks!
0
bet attieksme pret kristietiibu metaalaa ir negatiiva. iemesli?
0
ir jau ari kristigais metals! teiksim dzeks reec Jezus teviMiil! esmu dzirdejusi..
0
Vienmeer un obligaati - pagānam!
0
Nu protams ka pagāns. Neklausīsies takš metālu un staigāsi uz baznīcu. Tā taču nevar.
0
Metaalam ar religiju nekaada sakra, bet runaajot par religiju man pagaanisms ar taakaa vistuvaakais, jo 1. tas neierobezo(atskiriibaa no Kristietiibas u.c.) 2. taada cienja, jo kaa ne kaa sencu religija. Es sevi neuzskatu par true pagaanu, jo neesmu ar sirdi un dveeseli sai religijaa. Es to izmantoju, lai izraadiitu savu nacionaalistiski patriotisko nostaaju (t.s. Esmu Latvietis un ar to lepojos)..
0
IR, IR matainie kristieshi...ar laapu gan taadi jaameklee.
0
Hadess, pagaanismu nevar saukt par iistu religiju, par taadu vanskariigu religiju, bet ne par religiju.
0
nevareeju atrast citu vaardu, bet domu jau tas nemaina
0
patiesiba man jau vienalga ka cilveks pieludz kaut vai sunja suudu! galvenais lai man nemacas ar savu religiju virsuu, ka krishnas vai jehovieshi!
0
Jaa pilniigi atbalstu un piekriitu tevis rakstiitajam - lai nnemaas cilveeki, bet lai neuzspiezz un neuzmaacaas!
0
Domaaju 99 no 100 matainajiem ir ateisti vai ateisti ar religiskajaam maskaam.
0
Metaals ir religijas vietaa
0
Un kā ir ar upurēšanu? Ir dzirdēts par gaiļa upurēšanu.Liekas tas tā nedaudz smieklīgi,ka savācas bariņš ļaužu(laikam jau sātanisti)un piegriež vistu vīram dziesmu.
0
nu martinjos latvieshi ari gaili kauj...
0
un tad dzer asinis? vai arī to tikai filmās rāda..
0
satanisti jau kakiem asinis dzer.. pe :P
0
irc.delfi.lv #True-Metal [jauns kanaals metaalistiem!]
0
For Fisher-A tu esi aizspriedumains un drusku savaa domaasanaa neattiistiits.Kapus demolee Huligaani un siikie vandaalji kas nez ko saklausijusies par Saatanismu, bet taa patiesajaa jeegaa un filosofijaa nav iedziljinaajusies.Neviens iists Saatanists kapus it kaa nedemolees.Nepareiza un sekla Saatanisma uztvere izraisa kapu demoleesanu
0
Šeit pagalam aplami lietots vārds matainie. Ne visi, kas ir mataini, ir metālisti. Piemēram, Kristus jau arī bija matains (spriežot pēc visādām tur svētbildēm).
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas