TAUTA, SPAM!!!
0
katru dienu apskatot šo lapu, secinu, ka nekas īpaši jauns nav parādījies. pāris jaunu postu un viss...
Tāpēc aicinu sākt spamot visu, kas iešaujas galvā, vo šitanī te topikā. lai man pa brīvākiem brīžiem ir ko palasīt... gaidu...:)
P.S. droši varat spamot arī citos topikos, tik nezinu vai topiku autori tos bija paredzējuši pataisīt pa mēslaini, bet vai nav poh...:)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tak te jau tāpat ir pilnīgs bardaks,kur nu vēl vairāk...
0
viss ir slikti.
0
Interesanti - šķiet, pirmo reizi kāds šeit sūdzas par spama trūkumu. Parasti sūkstīšanās manīta par pretējo - spama pārlieko daudzumu.

P.S. Iesaku iegādāties draudzeni/draugu/dzīvniec... citu pēc paša vēlēšanās - būs ar ko brīvākos brīžus aizpildīt :)
0
Phe, kaut kāds gļuks. Bija jābūt "dzīvnieciņu vai ko citu".
0
nu re kā, pirmas domas jau gatavas. turklāt draudzene vai (dievs pasarg) dzīvnieks jau nav nekāda izklaide, bet gan sūri grūti pildāms pienākums. KEEP SPAMING!!!
0
kādēļ tad draudzene ir pienākums?
0
Engorian, ieliec bildīti, acīs skatoties vieglāk doma raisās ..
0
vajag klēpjsuni... tie zin kas jādara...
0
zipakam viens taads ir .., otrs neizturēja spiedienu un pārgrauzis sev vēnas devās uz labākiem medību laukiem ..
0
vecīt šitas bija truli, varēji jau ko labāku izdomāt.... dēm kāda trešklasnieka līmenī...

ja vēl kāds nezin tad kautkādos senos laikos dāmas pirka kēpjsunīšus lai viņi viņas apmierinātu... ganaju dažam labam te neskādēs....
0
Plīz korekt mī if am rong, bet šī nav spamošana.

Spams ir tad, kad tev uzbāžas ar visādiem nevajadzīgiem piedāvājumiem, vai ne tā? Bezkaunīgu pašreklāmu arī varētu pie spama pieskaitīt, bet ne jau muldēšanu bez jēgas.
0
muldēšana bez jēgas ir zajebis... vienkārši gribējās kaut kādu dzīvību redzēt, a to kā tuksnesī šite...
0
visiem apnicis tukšā mūldēt...
0
gāzes
0
Paskat maģiski: Tracks played: 22022 un tā bija Catamenia – Location-COLD
0
Pakomentējiet labāk šito-

Since I was a young boy
I saw metal bands in big halls
They came down to play in town
I went to see their shows
Metal heroes on stage
They’ve come to bring us rock
Well it’s more than a religion
And since then it’s our law

Metal put us all together, now we are so strong
Now showing the whole world we’re friends forever, on and on
So it’s not important where you live or where you’re from
We will stand together till we are all gone

Heavy metal, that’s our law
Gives us power for the future
For us it’s the only real way to live and die
Heavy metal, that’s our law
And I swear for ever long
It’s in our brains and hearts
And we’ll never be lost

So my biggest dream came true, I only wanna rock
Up on every stage we play, from Berlin to LA
So quickly I realized, without fans we can’t exist
Cause they will stand by our side in good times or in bad

Thanx from all the metal bands
All over the whole world, without you and your power
We are nothing here on stage
Cause fans are our air to breathe
The motor for our work
To see the yelling pack of hounds
That’s the only thing we need
0
NU? kā sauc grupu, kā dziesmu?
0
Chinchilla - Heavy Metal
0
;)
0
šinšila?
0
sux
0
pats tu sux! saprati?
0
papardes ir vienas no iecienītākajiem istabas augiem.
0
mhm.. labi ka nopirku 130g, dzeervenes puudercukuraa, ne 80...
0
0
un tā es tagat mācos Grāmatvedību...
0
A man galīgi viss pie kājas...
ZB pilnīgi viss un visi.
0
man ar.
0
un tā es tagat mācos Ceļu Satiksmes Drošības Noteikumus...
0
Sonne tev tā rudens depresīja... paņem uzvelc četras svītras un paliks labāk, šitas palīdzot...
0
viss var būt...
0
un tā, par ko balsosiet??? vai draudīgās Slešera reklāmas ir jūs iespaidojušas? vai tomēr uzticēsiet savu likteni Lembergam? āā, vēl taču jaunais laiks... par ko galu galā?
0
esmu vienmēr bijis par TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI, jau vairāk kā 10 gadus, tāka palikšu vien uzticīgs.
0
piemirsi, LNNK.
starp citu, ko šitie burti vispār nozīmē?...
0
Latvijas Nacionālā Neatkarības Kustība
0
LSDSP!!!!
0
moš Visu Latvijai? šodien bija tas pasākums veermanii... it kā bija ok, nu bet tomeer taads taadas, nu nez.
0
bļeģ, galīgi aizmirsu par to latviešu gājienu. kas tur bija labs(moš slikts)???
0
spēlēja linga simbolic, veel dziedaaja niks matvejevs un aivars briize, bija garšīga teeja un cepumi. publika sastaaveeja no pensionaariem pankiem un metālistiem.
0
un viss? nebija nekādi varoniski saukļi vai kaut kas tamlīdzīgs?
starp citu, pensionāri-panki vai pensionāri un panki? bez komatiem īsti nevar saprast...:D
0
Bāc es pa Repšu vai Kalvīti īsti nevari izšķirties, bet var gadīties ka vispār neiešu, jo nafig man iet, ja nu vienīgi kāds iedotu piečuku nobalsotu da vienalga par ko... kāds dos?
0
pofig pa ko, ka tik latviešu partija... šito neaizmirsti!
0
Darba dienas vidū kaut kāds gājiens, interesanti, tajā laikā jau tikai <18 ir brīvāks laiks, laikam pašāva garām ar vēlētāju nozveju :D
0
pensionaari-panki :D :D
bljin, auditorija......
0
Ja reiz par vēlēšanām esat iesākuši, iesaku ievērtēt plakātus iekš onslovs.blogspot.com/ - parodijas par partijām/politiķiem un vēlēšanu kampaņām.
0
intereses pēc varētu nobalsot par kādiem kreisajiem..uhhh..un ja viņi būtu saeimā vairākumā, kā tā mazā opozīcija varētu tur ar viņiem cīnities..nu ar domu..gribējāt sūdus..lūdzu:D
0
onslova plakāti ir īstā manta!!! tos būtu prieks uz ielas skatīt a ne tos garlaicīgos sūdus, ko mūsu politiķi kaudzēm štampā...
0
ba klausos tagat CREMATORY '2006 - Klagebilder... mēn kautkāds sūds... biju gaidījis ko labāku...

bet, bet ILLDISPOSED '2006 - Burn Me Wicked, bā jumtu rauj nost!!!
0
Burn Me Wicked ir ok, bet bezgaršīgs, ja salīdzina ar viņu iepriekšējo - "1-800 Vindication". Vot tas ir tas, ko iesaku, ja gribas modernu, kvalitatīvu un smagu metālu. Ideāli. Ja Burn Me Wicked tev rauj jumtu nost, tad 1-800 Vindication nolīdzinās līdz ar zemi. Par vecākiem albumiem arī nav jāpiemirst - viņiem ir labi padevies viss, ko viņi darījuši (mmmm, Four Depressive Seasons....), lai kā arī stilu nebūtu pamainījuši.
0
/priecaajas par jaumo Rhapsody albumu "Triumph or Agony"/
0
Man ekst'aze par to jau sen ir beigusies :) ^^^
0
:P nu bet tas jau netraucees man tik saakt priecaaties! luuk...
0
Tu saki ir labs?! Itkā kādreiz ritīgi iefanoju par šamiem...
0
me domaat ka labs..
0
pag pag pag... es vai arī kāds cits ko jauc... tas albōms Triumph Or Agony ir grupai Rhapsody Of Fire... jeb tā tā pati grupa Rhapsody???
0
ā izklausas ka tā tā pati rupa... a priekškam šamie nosaukumu pamainījuši????
0
tb grupa
0
aizej uz Rhapsody saitu un noskaidro :)

Drausmīgi ieper Melechesh jaunais disks Emmisaries .... varbūt mazāk ass, tomēr melodiskāks, turklāt The Tea Party dziesmas kavers, vooše, zināt...

Vēl dikti jauks ir Dol Ammad - gan ne gluži metāls tradicionālā nozīmē, taču smagāks par daudziem....
0
Nenormāli per jaunais Belphegor alboms "Pestapokalypse VI", kas nāk ārā 27. oktobrī. Taisni vai patoloģiski per.
0
Intars: Es tev ticu. Un tomēr esmu gandrīz 100% sure, ka tas nava priekš manis :)

(tas tomēr ir briesmīgi, ka šeit, SPAMA lapā cilvji runā par mūziku)
0
man atkal šodien Katatonia "Viva emptiness" pavilka.. laikam nav labi vairāk.
0
psc tas Rhapsody kjaunais alb. galīgi nesaista...
bet vot jaunais To/Die/For - Wounds Wide Open gan rītigi kautkā piesaista... nez iepriekšējie garadarbi ar tādi?
0
WrongTale ieinteresēts palodāju pa globālo tīmekli un no vilku dažu dziesmiņu no Melechesh jaunā albuma Emissaries, kas ofic., vēl nav pārdošanā. Neesu šiem agrāk diezko vērību piegriezis, bet tas, kas skan manā austiņaparātā noteikti ir radījis manī vēlmi pastudēt šo no Izraēlas nākušo jaunēkļu daiļradi cītīgāk.
0
jā, To/Die/For jaunais labs, smagais 80-o gadu pops:D nē nopietni man ar viš patika, bet nu tāds albums ko vienu nedēļu tā riktīgi atklausās un viss. varbūt ka vēlāk kaut kad vēl pavilks uzlikt. a no vecajiem To/Die/For labs ir All Eternity-nu diezgan velk uz Him pirmā albuma pusi
0
Nū, WT, tas ir ļoti iespējams, ka Tev tas Belfegōrs varētu arī nepatikt. Intensīvs un noskaņām bagāts death/black, ar lirikām trijās valodās uzreiz - angliski, vāciski un latīniski. Tēmas, protams, vieni vienīgi zaimi :D Salīdzinot ar iepriekšējo Goatreich-Fleshcult ir mazliet nomests ātrums, bet atmosfēra pieņēmusies spēkā.
0
ja te visi spamo ko kurš šobrīd klausās, tad teikšu, ka man ir tāds neliels Cemetary/Sundown cikliņš. Cemetary nebiju neko dzirdējis no 1997.gada albuma, tagad ņemu priekšā visus tos pēc "Black Vanity" un "Sundown" albumus.
0
bāc uznāca kautkāds šizisms tagat maucu visādus anālos kā: Fuck Im Dead, XXX Maniak [šito pārāk skaļi nevaru klausīties jo tur visādas nepiedienīgas skaņas, vecāki vel padomās ka slims esmu], Anal Blast, Anal Bleeding, Anal Nosorog, Anal Stench... būs vēl visādi psihizmi... vienkārši sagribējās visu šito krapu paklausīties....
0
Belphegor būs jāizvelk no atvilknes,jāpaklausās vēl laikam.Aber vēlākam vakaram varētu kaut ko no doom/atmospheric black novilkt.Ko iesakat?
0
btw,jaunais Suidakra arī ir tīri interesants.Ok,nav nekādu atklājumu,bet tiešām labi nostrādāts albūms.Rekomendēju visiem melodic/folk piekritējiem.
0
Fauns drošvien teiktu - Kenaibel Korpsasā :D
0
uzliku Summoning "Stronghold",zin,nekādas vainas....
0
intereses pēc iebraucu melnapiektdiena.lv... paskatos, o pat kaut kas izmainījies, pēc divām tukšuma minūtēm sapratu, ka nekas īpašs jau nav parādījies... :(
varbūt kāds zin, kad tā lapele beidzot būs gatava???
0
vispār baigi labās mantas visi te klausās - Katatonia, SuidAkrA, Summoning :) man pašlaik skan jaunais Imagika albūms, baigi jau labs..
0
vīīī Melnā Piektdiena ir klāt!!!!!!!
0
In dei nomine nostri satana luciferi excelsi...
coalestum daemonum - terestrum decitum damnium....
0
pirmo teikumu zinu.. a kas ir otrais?

----------------------
ieksh myspace.con draudzeeties uzaicinaaja taada grupa kaa Strange karma, no Austraalijas..

eu, bet interesants :) kaa shi raksturojas Led Zeppelin + Queen..
.shnjakt.
0
ē es te neko par Burzum nezinu, bet kas šitas tāds ---> Burzum-Stemmen Fra Tarnet-Bootleg-2006
Kas tas Bootleg?
0
ā skaidrs kautkāda izlase...
0
Ievērtēju jauno Tarot-Crows Fly Black-2006, nekas labs. Biju domājis būs labāks, jo singlā bija tā dziesma YOU un tas arī viss kas tur klausāms....
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas