Cruachan
0
Irish folk metal band CRUACHAN will embark on a tour of Russia in late October/early November. Confirmed dates are as follows:

Oct. 28 - St. Petersburg - Port Club
Oct. 29 - Archangelsk - Modern
Oct. 30 - Archangelsk - Koleso
Oct. 31 - Moscow - IKRA
Nov. 01 - Pskov - Parohod
Nov. 02 - Riga - Meln Piektdiena
Nov. 03 - Kaliningrad - Vagonka
Nov. 04 - Moscow - Apelsin

:DDD Atkal Rīgu pie Krievijas pieskaitījuši
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tiem krievu klubiem gan labie nosaukumi :)
Vagonka- nu pizģec
0
jāaizraksta un jāapsveic viņus ar Anglijas pilsonības iegūšanu :) vai ko tml.
0
vooohou
0
to WrongTale:

eu, tā ir laba ideja!
vai vēl var arī pateikt, viņu mājas lapas forumā, ka viņi ir no Francijas vai Vācijas :0 Un paskatīties, kā viņi tad ārdīsies :)
0
Vagonka, Koleso, Porohod :)
nu ja
0
...
0
nu riktīgs sūds tas Kruasāns
0
jaanokachaa jaapaklausaas tad var spriest...
0
kas vēl tas par sviestainu maršrutu,no Kaļiningradas atpakaļ uz Maskavu?
0
un maskavā pat divreiz...
0
tas tāpēc, ka īri jau laikus paredz to, ka piemausies līdz melnajam, un brauks pa riņki vien...
0
Nu es tā paklausijos ir baigi ok!!! dziesma 02 Celtica (Voice of the Morrigan) no The Middle Kingdom ir riktiigi forša!!!!
0
Tikai nevajag tagad teikt - ka lielākā daļa šo grupu nekad nebija dzirdējusi, kamēr šiet parādījās infa par koncertu....
0
sonne... nav nav dziirdeejusi :)
0
Man vienkārši nav ko piebilst.....
0
Estragon, nesatrauc vecu vīru - vēl noliksies ar sirdi :))
0
Jau validols ir pa rokai, brīžiem točno liekas, ka ilgi vairs nevarēšu....
Un stulbi ka te darbā nav TV, nevaru ziepenes paskatīties....
0
es esmu dzirdējis. Man kāds īrs atsūtīja pirmo disku, un man tas likā viens no rēcīgākajiem un amatieriskākajiem diskiem ever (tiesa, tad es dzirdēju vēl dažus... piemēram, kādu power grupu Battleheart)
Turpmākie albumi bija krietns uzlabojums, bet vienalga - starp favorītiem neierindosies.
0
Pirmais albūms bija laikam tas, ar to smieklīgo vokālu, ja pareizi atceros, bet visepiskāko noformējumu :)
0
manii ar rada izbriinu, ka cilveeki nezina sho grupu! bet nu po! man vismaz ljoti iepriecina tas, ka vinji buus pie mums!
0
sen atpakalj mekleeju ko liidziigu Skyfogeram un atradu sho grupu! tieshaam interesanta, manupraat!
0
Sonne - ir tak online tv! :O
0
man darbā nav nekādas skaņas...
kurš man tumbiņas kompim nosponsorēs? - jebkādas, ka tikai skan!!!!
0
austiņas vajag,lai netraucē apkārtējos
0
lai apkārtējie netraucē tev
0
man maajaas metaajas kompja tumbas un subwoofers, tikai pastiprinātaajs tai sisteemai nosprādzis
;( ...
0
njea, es ir skopa, man zheel atdot :>
0
Nov. 02 - Riga - Meln Piektdiena

Vismaz vajag priecāties par pasākumu, nevis (domāt par) es ononēju labāk, vai viņi to dara labāk.
0
Jopcik, uz šito es būs būt pavisam noteikti!
0
0
tolx, vakar, plkst. 20:17 [Profils] [Link]
austiņas vajag,lai netraucē apkārtējos

^^^ man savs kabinets, tākā nevienu netraucēšu, tāpēc jau arī austiņu varijants nekaķi, vajag kautkādas tumbiņas....
gan jau kautko samuhļīšu ar laiku....
0
o,ta jau jūties biezs,ja ar savu kabinetu.Tikai nevajag sataisīt bardaku,vajag zem galda vietu atstāt. :D
0
Viss ir kā jābūt!
0
tas video no cruachan bija tīri fascinējošs. noskatījos arī vienu citu, korpiklaaniem, un sapratu, ka labāk gribētu redzēt viņus. beer, beer... ;)
0
Happy little booze??? :)
0
eu zajebis es iešu :)
0
Vai tiešām tas var būt, ka šie Rīgā! :)))
0
Nē, Krievijā! :)
0
nebuus...
0
Galīgi po..., būs vai nē
0
biļetes būs iepriekšpārdošanā, vai uz vietas?
0
atcēla tak to konci
+1
Reiz jaunībā riktīgi paķēra TUATHA NA GAEL, nu tas skanējums un peiganreidzš bija riktīgi tieši tāds, kādss vajidzīgs - kreptīgāks pat par EINHERJER uz to brīdi, pēc tam viņi kaut kā ilgi neko nedarīja un tad ap gadsimtu miju uzlaida kaut kādu patizlu fantasy fairy rock, kas lika tā kā vilties un novērsties uz laiku, bet nu BLOOD ON THE BLACK ROBE ir uhti kur pārliecinošs. Kurbads var iet nervozi pakurīt kaktiņā - es pat teiktu, ka CRUACHAN pārņem troni šitajā lauciņā.
0
Neesmu gan redzējis, kā koncertē, aizieš utagad uz youtube čau
0
0
Ok, nepārņem, par ARKONA krutāki vēl nav, bet tuvu, tuvu...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas