tīri tā,interesei..
0
kur Rīgā var nopirkt kamuflāžas audumu?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
kas tas pa kamuflāžas audumu?!

jakas es izmisīgi meklēju melnu džinsa audumu, nu nekur nevaru atrast vai nav vai arī kautkāds pelēks mēsls... ja kāds zin kur var dabūt dod ziņu.
0
jopcikiņ,kā var....nu....aizsargkrās vismaz zini kas ir?
0
Kamuflāžas audums ir audums (parasti kokvilnas vai brezenta), kurš nokrāsots kamuflāžas krāsā - tas ir - izraibināts ar apkārtējai videi līdzīgiem toņiem, lai palīdzētu valkātājam saplūst ar vidi un kļūt grūtāk pamanāmam. Labs piemērs - armijas apģerbs.
0
Armīnieka audumu es domāju viegli dabūt, vismaz es viņu varu dabūt praktiski uz sitienu, tik nedzīvoju Rīga... Kautkur pie Bērnu pasaules ir auduma veikals paskaties tur...

Bet toč ja kāds uziet melnu džinsa audumu dod ziņu!!!
0
pie sporta pils ir veikals kur uz svaru tirgo audumu "atgriezumus" kas nenoziimee ka taas buus kaukaadas mazas driscinjas - vot tur kamuflaazhas audums bija vismaz divu tonju un vairumaa takaa meties vien turp
0
Gribi tr0ve aizkarus uztaisīt? Tik piesargies! vēl nevarēsi puķpodu uz palodzes atrast.
0
vo es sev tadus aizskarus gribetu :D
vismaz monitora saule nespidetu :D
0
man tā pati problēma ar sauli dažreiz nesūd monitorā redzēt nevar
0
blja a man ir taadi aizkari :D
0
Vai tu gadījumā nedzīvo barakās?
0
Uz Tērbatas ielas ir audumu veikals (netālu no Vērmanīša, pirms Ecco apavu veikala, pretī Cubusam). Tur ir kamuflāžas augdums. Pati tur pirku.
0
partizaana shtaabaa >:/
0
vislabaakais ir audumu veikals riigaa teerbatas ielaa "Elste",laikam tas,kuru domaa Errrica.tur ir vislielaakaa izveele.
nav slikts arii audumu nams barona un matiisa ielas stuurii vai "Spolīte" cjaka un gjertruudes ielu stūrī.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas